Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 17:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2012-01-04 12:02 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Safyra', 'J')urga, neieškok, padovanosiu tau. Mėlyną, medžiaginį, nei karto nedėtą.

Ačiū Daiva, tik pirma nusipirkau, o paskui paskaičiau ;). Kikoj radau metalinį, pasibandėm dar kol kas tik namie, o paskui bus matyti. Norėtųsi gal kiek ilgesnio, o gal išmoks abu gražiai eiti ir bus geras tas pats. Atskirus ilgesnius medžiaginius pavadžius buvau nusipirkusi vos tik atkeliavus Kapriui, įsivaizduodama, kad su jais bus patogiau vedžioti abu, bet nieko panašaus - tokiam purvyne kaip dabar jie neretai velkasi žeme, todėl likau prie automatinio varianto.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2012-01-04 19:56 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Man visai pasiteisino susegti dviejų fleksių rankenas pvz. nenaudojamu antkakliu, kur suneriama sagtelė, jei reikia, nesunku atskirti. Privalumas - susisukusius pavadžius lengva atsukti viena ranka, ir šiaip vienos rankos užtenka, bet čia vietoms, kur daug erdvės.
Trumpas dvišakas labai jau krūvoj vieną prie kito laiko šunis.
Dar visai nieko ~2 metrų ilgio pavadžiai su karabinais abiejuose galuose, prilaikai tik vidurį, šunims daugiau laisvės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-01-06 23:33 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Išbandžiau savo dvišaką pavadį, tai tikras išsigelbėjimas. Aišku, šunims gal ir ne taip patogu, bet užtai man tikrai palengvėjo. Kadangi temperamentas abiejų daugmaž panašus, tai ir ėjimo tempai atitinka. Net koją kartais išeina pakelti abiem kartu, tai kaip ir viskas tvarkoj, tik dar paieškosiu su kiek ilgesniu išsišakojimu, nes laiptais užlipinėti tai nelabai patogu, kadangi abiems tiesiog būtina lipti palei sieną :). O patogesni pasivaikščiojimais bus tada, kai išeidinės atskirai. Dukra dažnai Kaprį vedžioja pati, bet aišku ne visada.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-01-07 0:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', '
')Dar visai nieko ~2 metrų ilgio pavadžiai su karabinais abiejuose galuose, prilaikai tik vidurį, šunims daugiau laisvės.


Man nieko geriau nėra, kaip būtent tokie pavadžiai - jie universalūs, nes gali vieno nenaudojamo karabino pusėje jį susegti į kilpą rankai, jei vedi vieną šunį, perkišus vieno karabino galą per specialiai tam įsiūtas kilpas pavadėlyje jis tampa dvišakis, o jei norisi ilgesnio, niekur nieko neperkišu - du šunys gauna daugiau laisvės ir nevaržo vienas kito! Labai liuks daiktas.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-01-07 22:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Turiu ir šitokį su dviem karabinais, bet man kažkaip nesukėlė susižavėjimo - paėmus per vidurį išeina tas pats kaip su dviem paprastais pavadėliais :rolleyes:. O nieko patogesnio už automatinį vis tiek nėra. Bet čia jau, matyt, skonio reikalas, kiekvienas susiranda sau patogiausią variantą ;).

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-26 19:18 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-01-26 19:11
Pranešimai: 2
Miestas: Kaunas
Aš nusipirkau iš KIKOS automatinį pavadėlį už 60 LT atlaikantį 30 kg šuns svorį. Ir vieną dieną ėjau su šuniu pasivaikščiot į parką, ir mano šuo pamatė balandžius, ji juos puolė, ir aš užfiksavau pavadėlį ir jis išsiskėtė (varžtukai iššoko) :huh: Bet juk negali būt, kad mano takso mišrūnė sveria daugiau nei 30 kg :lol:

_________________
Misrune - Naida


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-02-04 19:47 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-02-08 23:36
Pranešimai: 100
Miestas: Plungė
$this->bbcode_second_pass_quote('kotryna258', 'A')š nusipirkau iš KIKOS automatinį pavadėlį už 60 LT atlaikantį 30 kg šuns svorį. Ir vieną dieną ėjau su šuniu pasivaikščiot į parką, ir mano šuo pamatė balandžius, ji juos puolė, ir aš užfiksavau pavadėlį ir jis išsiskėtė (varžtukai iššoko) :huh: Bet juk negali būt, kad mano takso mišrūnė sveria daugiau nei 30 kg :lol:

Va va, su tais automatiniais... Mano sesė šuniui taip pat buvo nupirkus automatinį, šuo jaunas, šoko vytis kažko, tai mėnuo laiko ir sugedo tas automatas... <_< :(

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-02-04 20:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Automatinis automatiniam nelygu. Flexi pavadžiams neturiu jokių priekaištų. Jau daug metų atlaiko didžiulį krūvį.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007