Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Transportavimo bokso išmatavimai
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=659
Puslapis 13

Autorius:  lurdesita [ Ant, 2009-12-29 19:09 ]
Pranešimo tema: 

keliausim automobiliu, dažniausiai juo keliaujam... lėktuvais retai ir dažniausiai tik kai nėra galimybės keliaut automobiliu... tai va būtent ir domina kokie tie išmatavimai tinkami taksui patogiai vešt...

Autorius:  Anna & Trilly [ Ant, 2009-12-29 19:19 ]
Pranešimo tema: 

tai kad keliaujant automobiliu tikriausiai reikėtų bokso, kuriame patogiai jaustųsi pats taksiukas, nei suveržtas, nei per didelis. Lėktuvais viskas sudėtingiau: norinti neštis taksių į saloną, šuo turi su boksu sverti 8 kg (na iš mūsų praktikos, tai paprašius praleidžia apie porą kilų virš, bet mes turim lengvą gyvūnų kvadratinę tašytę. bokso išmatavimai keičiasi priklausomai nuo oro kompanijos, bet dar niekada neteko matyti, kad matavo. Tiesa, kadangi boksas/tašė turės būti po priekine kėde, tai geriau nurodytų dydžių neviršyti. Tiesa, kiek man yra žinoma ilgesniais maršrutais (pvz. tarpkontinentiniais) jokių šunų neleidžiama į saloną, o tik į bagažo skyrių... deja :( niekaip negaliu įsivaizduoti kaip taksas galėtų iškęsti kelionę bagažo skyriuje be psichologinės traumos, na gal kokių migdomųjų davus... :closedeyes:

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2009-12-29 19:37 ]
Pranešimo tema: 

Tai ką dabar daryti, vėl skaldyti temą į dvi dalis ir kažkur iškelti šnekas apie boksą? paskui vėl kas nors skųsis, kad neranda :devil:

Autorius:  lurdesita [ Ant, 2009-12-29 19:58 ]
Pranešimo tema: 

jei reikia kelkit... aš nieko prieš... gal tikrai yra daugiau kam reikia... nes aš per paiešką radau, kad trijose temose šitame forume apie boksus kalbėta, visas tris jas perskaičiau, radau labai daug naudingos info apie kitus dalykus... nuorodas tiksliau... bet to ko reikėjo... bokso išmatavimų neradau... negi niekas jų neturi :unsure:

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2009-12-29 20:25 ]
Pranešimo tema: 

Turi tuos boksus daug kas, bet ko gero visi pirko iš akies :) Aš tai neatsimenu kokio dydžio mūsiškis, bet du taksai ten telpa...

Beje, manau, jums praverstų dar ir šita tema http://www.taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=4

Autorius:  lurdesita [ Ant, 2009-12-29 20:34 ]
Pranešimo tema: 

perskaičiau šitą temą jau... dėl tų diržų net nežinau... kažkaip baisu... kelionė tolima, keliai Lenkijos baisūs tarpais... aišku ir taip stojam kas dvi tris valandas ilsėtis nes važiuojam su vaikais, bet vistiek... kažkaip neįsivaizduoju pririšto tris valandas... o jei transporto kamštis :unsure:
DaivaD, gal galit turėdama laisva minutę išmatuot savo boksą :rolleyes: ir parašyt... gal kitiems naujokams irgi pravers B)
einu diržų temoje parašysiu klausimą B)

Autorius:  Arune [ Ant, 2009-12-29 20:47 ]
Pranešimo tema: 

Gal turintieji boksus galėtų juos išmatuoti ir parašyti išmatavimus. Mums irgi įdomu ir aktualu.

Ar tikrai taksai telpa į lėktuvų standartinio rankinio bagažo dydžio boksus (plastikinius ar medžiaginius)? Juk jie ilgi, tai ir boksas didesnis turi būti.
Kadangi forume buvau radusi tik patarimą išsimatuoti taksą ir pirkti pagal jį, tai vis delsiam, laukiam kol paaugs ir turėsim ką matuoti.
Mačiau pirkti boksą, kuris specialiai pritaikytas prisegti automobilio saugos diržu, tačiau jis buvo didokas. Tikrai didesnis nei leistų neštis į lėktuvo saloną.

Beje, kol parsivežėm Nitro, jį visą laiką laikiau guolyje sau ant kelių, priglaudusi ranką. Jam turbūt ramiau buvo, kai jautė šiltą ranką ir pulsą. Vos tik ištraukdavau ranką, pradėdavo "verkti".
Na, bet jei šuniukas didesnis, tai gal galima ir bokse vežti.

Autorius:  lurdesita [ Ant, 2009-12-29 20:53 ]
Pranešimo tema: 

na mes nelabai galėsim ir norėsim rizikuot... nes teks kirsti visą Lenkiją ir visą Vokietiją... o su jais geriau nejuokaut... geriau jau stot dažniau pailsėt, nei rizikuot pažeist kelių eismo taisykles...


ne į temą... dar tik ruošiamės pirkt šunį... o jau klausimų klausimėlių :lol: toks jausmas, kad šuns gyvenime neauginus... na tiesą sakant su dokumentais neteko dar... o ir mąstymas pasikeitė nuo paskutinio augintinio įsigijimo kardinaliai... kaip naujokė visiška jaučiuos, nors atrodo domiuos ir informaciją renkuos ne pirma diena ir net mėnuo :wacko:

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2009-12-29 20:59 ]
Pranešimo tema: 

Mes sėkmingai važinėjam bokse, nors ir ne į tokias ilgas keliones. Mūsų išmatavimai 55x35x30, bet Topas nykštukas, tai jums turbūt didesnio reiktų. Nors vietos tai jame dar tikrai nemažai lieka :)

Autorius:  Arune [ Ant, 2009-12-29 21:00 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('lurdesita', 'n')a mes nelabai galėsim ir norėsim rizikuot... nes teks kirsti visą Lenkiją ir visą Vokietiją... o su jais geriau nejuokaut... geriau jau stot dažniau pailsėt, nei rizikuot pažeist kelių eismo taisykles...

Mes iš Prahos parsivežėm ;) Ir mažiukas dar jis labai buvo. Kaip suprantu, jūs norite pirkti jau paaugintą šuniuką. Tuomet boksas gal ir geriau. Ar KET numatyta, kad šuo turi būti bokse? Jei taip, tai aš, tundra, nieko nežinau :unsure: .

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2009-12-29 21:07 ]
Pranešimo tema: 

Nežinau, ar numatyta, bet pasiklausius istorijų kaip avarijos metu šuo nulėkė nuo galinio stiklo ir prilipo prie priekinio, pagaugai nueina ir tik džiaugiuos, kad nuo pat pradžių pripratinom Topą važinėti būtent bokse. Tiesa, vaikams gale lieka mažiau vietos patogiai įsitaisyt, bet kol kas telpam visi :)

Autorius:  lurdesita [ Ant, 2009-12-29 21:07 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'M')es iš Prahos parsivežėm ;) Ir mažiukas dar jis labai buvo. Kaip suprantu, jūs norite pirkti jau paaugintą šuniuką. Tuomet boksas gal ir geriau. Ar KET numatyta, kad šuo turi būti bokse? Jei taip, tai aš, tundra, nieko nežinau :unsure: .
taip, šuniukas, tiksliau kalytė jau bus 9 mėnesių...
straipsnis apie reikalavimus gyvūnų gabenimui http://www.bimas.lt/straipsniai/4/index.php?rubrika_id=2&levels=1&f_name=index

$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'N')ežinau, ar numatyta, bet pasiklausius istorijų kaip avarijos metu šuo nulėkė nuo galinio stiklo ir prilipo prie priekinio, pagaugai nueina ir tik džiaugiuos, kad nuo pat pradžių pripratinom Topą važinėti būtent bokse. Tiesa, vaikams gale lieka mažiau vietos patogiai įsitaisyt, bet kol kas telpam visi :)
jei ne paslaptis kiek turit vaikų ir ar jie vežami kėdutėse? kur dedat boksą?

Autorius:  Iris [ Ant, 2009-12-29 21:11 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'A')r tikrai taksai telpa į lėktuvų standartinio rankinio bagažo dydžio boksus (plastikinius ar medžiaginius)? Juk jie ilgi, tai ir boksas didesnis turi būti.
Kadangi forume buvau radusi tik patarimą išsimatuoti taksą ir pirkti pagal jį, tai vis delsiam, laukiam kol paaugs ir turėsim ką matuoti.

Taksai tikrai telpa :) mes pirkom ne boksą, o štai tokį krepšį, M dydžio http://www.petpro.lt/oxid.php/sid/5c49f ... juodas%29/ (ten keli paveikslėliai). Mūsų triušinė (? :)) taksė jame telpa puikiai, aišku, ne šokių aikštelė, bet vietos yra ir apsisukt, ir atsigult, viduj galima prisegt antkaklį. Ant krepšio parašyta, kad atseit Airlines approved. Medžiaginį iš esmės pirkom dėl vietos/transporto trūkumo, nes bokso taip lengvai nepasinešiosi, o krepšį per petį ir viskas. Žinoma, kai transporto problema atkrenta, boksas gal ir stabiliau/patikimiau. Bet šiaip, manau, taksams puikiai tinka standartiniai boksai, specialiai pailgintų taksams turbūt niekas negamina :D galima gi maždaug įsivaizduot suaugusio šuniuko dydį (kad ir pagal veislės standartą) ir parinkt tinkamų išmatavimų boksą :)

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2009-12-29 21:20 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('lurdesita', ' ')jei ne paslaptis kiek turit vaikų ir ar jie vežami kėdutėse? kur dedat boksą?

Mūsų abi mergaitės jau išaugę iš kėdučių amžiaus, taip kad boksas dedamas ir prisegamas galinės sėdynės viduryje, o jos telpa iš šonų :)

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2009-12-29 21:26 ]
Pranešimo tema: 

Na, pamatavau. Stogo plotis - 27 cm, centrinės dalies plotis (plačiausioje vietoje) - 32 cm. Ilgis atitinkamai 48 ir 53. "Grindų" matmenys tokie patys kaip ir stogo, aukštis neaktualu - taksams per žemų boksų nebūna :)
Vienas standartinis taksas telpa visai laisvai, o ir dviems neankšta, jei nelabai stambūs.

Puslapis 13 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/