Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 13:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2010-01-08 23:02 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Kaimynė mūsų namo kieme užsipuolė mano Marselį (nes jai nepatinka, kad mes vaikštom) ir jam kelis kartus skaudžiai įspyrė. Ar tokiu atveju galima kokių sankcijų imtis? Teisinė konsultacija reikalinga, nes tai jau ne pirmas kartas, tik pirmas kartas su smurtu, anksčiau tik grasino. Jau kantrybė trūko.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Pareiškimas policijai.
Ryt paprašysiu vienos draugės, kuri taip ir padarė, kad pakonsultuotų.
Jos atveju - blogiečiai gavo įspėjimą, to ir užteko.
Tik va klausimas - ar Marselis buvo su pavadėliu? Ar jis užregistruotas pagal galiojančias taisykles? Nes jei ne, tai jūs patys gausite baudą.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Šuniui spyrė kai aš jį laikiau ant rankų. Prieš tai laikomam ant rankų bandė trenkti su šaka, reikškia tuo pačiu ir man. Konfliktas kilęs jau senokai, įtariu, kad moteriai negerai su sveiku protu, nes ji mane jau pusmetį persekioja dėl to, kad aš vedžioju šunį ne savo kieme, ką ne kartą bandžiau įrodyt, kad tai netiesa. Ponia į kalbas nesileidžia, keikiasi ir koliojasi. Šiandien vaikščiojom su pavadžiu, tai pradėjo mėtytis į mus iš šiukšlių. žodžiu kaip ir mes nieko nepažeidėm išskyrus tai, kad va Marselis neregistruotas. Bet šuo šlubuoja, yra išgąsdintas, tikrai taip nenorėčiau palikt nekreipiant dėmesio..

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Sportiška moteriškė - iškelk kad nori koją taip aukštai...
Labai gerai, kad kėsinosi ne tik į šunį, bet ir į šeimininkę... Gerai būtų turėti liudininkų.
Ką gi, pirmas darbas - užregistruoti Marselį.
http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/ind ... emID=90386

Variantas: padarom taksų mytą jūsų kieme. Visi su pavadėliais, arčiau kaip per metrą prie idiotės neprieina. Bet daug. Daug garsiai lojančių taksų. A?

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:24 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Vaje, kaip gaila, kad ne Lietuvoje esu. Aš tą senę "pakonsultuočiau". Reikėtų kokius gerus porą pitbulių ir dobermanus nuvest ten pasivaikščioti, tegu pabando jiems įspirti....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:25 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Variantas labai neblogas :) jai labai nepatiktų, įdomu ar patiktų kitiems vis dar draugiškiems kaimynams :) Bet kita vertus, dar visada gali tai pafilmuoti televizija :D

Daiva, jei aš dabar užregistruoju Marselį, o ryt važiuoju pas Jakovą apžiūrai ir prašau išrašo iš ligos istorijos dėl sumušimo, ar toks variantas padėtų?

Anna, ji net ne senė, max 40 metų moteris. Tiesa, turi katiną, gal iš čia ta neapykanta? Nes savo katiną ji irgi vedžioja tame pačiame kieme. Tiesa, bent jau mano šuo prie jos katino net nebuvo artyn priėjęs.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 0:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Gal suorganizuotume ne tik taksų, bet ir pvz. VA kompaniją... Bet tokią akciją reikėtų labai gerai apgalvoti, kad nenukentėtume patys.

$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'D')aiva, jei aš dabar užregistruoju Marselį, o ryt važiuoju pas Jakovą apžiūrai ir prašau išrašo iš ligos istorijos dėl sumušimo, ar toks variantas padėtų?

Netgi labai. Turbūt, užregistruoti galima ten pat pas Jakovą (reikės čipuoti, čipas kainuos apie 100 lt), tik aišku reikia pasiskambinti ir susitarti iš anksto.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')iesa, turi katiną, gal iš čia ta neapykanta?
O katinas turbūt neregistruotas? :D

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 1:19 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Na su filmavimu tai šaunus variantas. :D
gal Saule tau kokį elektrošoką sukeliantį prietaisiuką savigynai įsigyti?

beje, nežinojau, kad katinus vedžioti reikia... turbūt tikrai nesveika..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 11:48 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Anna, katinams juk irgi reikia saulės, gryno oro. Beje, viena draugė, auginanti pitbulį prašė perduoti tau, kad pitbuliai žmonių nekandžioja :) Bet, žinoma, sunku būtų rasti "didvyrį", kuris ryžtųsi spardyti pitbulį, arba bet kokį kitą didesnį šunį. Šitie didvyriai renkasi tik tokias aukas, iš kurių nesitiki gauti grąžos.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 14:37 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', ' ')Beje, viena draugė, auginanti pitbulį prašė perduoti tau, kad pitbuliai žmonių nekandžioja :)


tai kad aš net nemaniau pasakyti, kad pitbuliai ar kiti šunys kandžioja. Mano nuomone, joks šuo nekąs, jei šeimininkas teisingai išauklėjo.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-01-09 18:39 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Buvom pas Jakovą, padarė tyrimus, šlapimas blogas, pirmadienį darysim dar kartą, nustatė kojos ir pilvo sumušimą, išrašė išrašą, kurį nešiu į policiją kaip įrodymą.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-01-10 0:26 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
:huh: Pas mus toks senukas yra, kuris su šaka yra trenkęs mano šuniui. Aš jam pasakiau, kad jei bent pirštu palies mano šunį, aš jį paleisiu nuo pavadėlio. (Aišku mano šuo neįkąstų, bet lodamas atrodo piktai :D). Tai ir nelindo. O jei darysit tą meet'ą, galima bus prisijungt?

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-01-10 12:54 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Jo vilniečiai...jūs ten neliūdit su kaimynais :duh: O mintis padaryti taksų meetą ir dar slapta filmuoti, tikrai gera. Bet dabar aišku Marseliui reik pasveikti :hug: Stiprybės ir kantrybės Saule.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2010-01-11 12:42 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Marseliui lyg ir gerėja viskas, šiandien dar nuvežėm šlapimo tyrimus pas Jakovą, laukiu rezultatų dabar.
Kalbėjau su savo namo pirmininke, prašiau pasakyti tos moters pavardę. Tai ji nesako, sako: "ta moteris labai myli gyvūnus, ji kačiuką augina, negali ji šuniukui spirt." ir siūlo su kaimynais geriau nesipykt.
sako, aš eisiu su ja kalbėt. Tegu eina, bet nemanau, kad jai ką nors tai duos :) pareiškimą aš vis vien rašysiu.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2010-01-11 13:09 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Saule, būtinai parašyk. Tik nenumojant ranka galima kažką pakeisti ir galbūt sustabdyti tokias išprotėjusias. Moteriškė tikriausiai galvoja, kad liks nenubausta, todėl reikia jai šiek tiek proto įkrėsti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007