Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Agresyvūs kaimynai
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=667
Puslapis 15

Autorius:  Saule [ Pen, 2010-01-08 23:02 ]
Pranešimo tema: 

Kaimynė mūsų namo kieme užsipuolė mano Marselį (nes jai nepatinka, kad mes vaikštom) ir jam kelis kartus skaudžiai įspyrė. Ar tokiu atveju galima kokių sankcijų imtis? Teisinė konsultacija reikalinga, nes tai jau ne pirmas kartas, tik pirmas kartas su smurtu, anksčiau tik grasino. Jau kantrybė trūko.

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2010-01-09 0:01 ]
Pranešimo tema: 

Pareiškimas policijai.
Ryt paprašysiu vienos draugės, kuri taip ir padarė, kad pakonsultuotų.
Jos atveju - blogiečiai gavo įspėjimą, to ir užteko.
Tik va klausimas - ar Marselis buvo su pavadėliu? Ar jis užregistruotas pagal galiojančias taisykles? Nes jei ne, tai jūs patys gausite baudą.

Autorius:  Saule [ Šeš, 2010-01-09 0:05 ]
Pranešimo tema: 

Šuniui spyrė kai aš jį laikiau ant rankų. Prieš tai laikomam ant rankų bandė trenkti su šaka, reikškia tuo pačiu ir man. Konfliktas kilęs jau senokai, įtariu, kad moteriai negerai su sveiku protu, nes ji mane jau pusmetį persekioja dėl to, kad aš vedžioju šunį ne savo kieme, ką ne kartą bandžiau įrodyt, kad tai netiesa. Ponia į kalbas nesileidžia, keikiasi ir koliojasi. Šiandien vaikščiojom su pavadžiu, tai pradėjo mėtytis į mus iš šiukšlių. žodžiu kaip ir mes nieko nepažeidėm išskyrus tai, kad va Marselis neregistruotas. Bet šuo šlubuoja, yra išgąsdintas, tikrai taip nenorėčiau palikt nekreipiant dėmesio..

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2010-01-09 0:15 ]
Pranešimo tema: 

Sportiška moteriškė - iškelk kad nori koją taip aukštai...
Labai gerai, kad kėsinosi ne tik į šunį, bet ir į šeimininkę... Gerai būtų turėti liudininkų.
Ką gi, pirmas darbas - užregistruoti Marselį.
http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/ind ... emID=90386

Variantas: padarom taksų mytą jūsų kieme. Visi su pavadėliais, arčiau kaip per metrą prie idiotės neprieina. Bet daug. Daug garsiai lojančių taksų. A?

Autorius:  Anna & Trilly [ Šeš, 2010-01-09 0:24 ]
Pranešimo tema: 

Vaje, kaip gaila, kad ne Lietuvoje esu. Aš tą senę "pakonsultuočiau". Reikėtų kokius gerus porą pitbulių ir dobermanus nuvest ten pasivaikščioti, tegu pabando jiems įspirti....

Autorius:  Saule [ Šeš, 2010-01-09 0:25 ]
Pranešimo tema: 

Variantas labai neblogas :) jai labai nepatiktų, įdomu ar patiktų kitiems vis dar draugiškiems kaimynams :) Bet kita vertus, dar visada gali tai pafilmuoti televizija :D

Daiva, jei aš dabar užregistruoju Marselį, o ryt važiuoju pas Jakovą apžiūrai ir prašau išrašo iš ligos istorijos dėl sumušimo, ar toks variantas padėtų?

Anna, ji net ne senė, max 40 metų moteris. Tiesa, turi katiną, gal iš čia ta neapykanta? Nes savo katiną ji irgi vedžioja tame pačiame kieme. Tiesa, bent jau mano šuo prie jos katino net nebuvo artyn priėjęs.

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2010-01-09 0:30 ]
Pranešimo tema: 

Gal suorganizuotume ne tik taksų, bet ir pvz. VA kompaniją... Bet tokią akciją reikėtų labai gerai apgalvoti, kad nenukentėtume patys.

$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'D')aiva, jei aš dabar užregistruoju Marselį, o ryt važiuoju pas Jakovą apžiūrai ir prašau išrašo iš ligos istorijos dėl sumušimo, ar toks variantas padėtų?
Netgi labai. Turbūt, užregistruoti galima ten pat pas Jakovą (reikės čipuoti, čipas kainuos apie 100 lt), tik aišku reikia pasiskambinti ir susitarti iš anksto.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')iesa, turi katiną, gal iš čia ta neapykanta?
O katinas turbūt neregistruotas? :D

Autorius:  Anna & Trilly [ Šeš, 2010-01-09 1:19 ]
Pranešimo tema: 

Na su filmavimu tai šaunus variantas. :D
gal Saule tau kokį elektrošoką sukeliantį prietaisiuką savigynai įsigyti?

beje, nežinojau, kad katinus vedžioti reikia... turbūt tikrai nesveika..

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2010-01-09 11:48 ]
Pranešimo tema: 

Anna, katinams juk irgi reikia saulės, gryno oro. Beje, viena draugė, auginanti pitbulį prašė perduoti tau, kad pitbuliai žmonių nekandžioja :) Bet, žinoma, sunku būtų rasti "didvyrį", kuris ryžtųsi spardyti pitbulį, arba bet kokį kitą didesnį šunį. Šitie didvyriai renkasi tik tokias aukas, iš kurių nesitiki gauti grąžos.

Autorius:  Anna & Trilly [ Šeš, 2010-01-09 14:37 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', ' ')Beje, viena draugė, auginanti pitbulį prašė perduoti tau, kad pitbuliai žmonių nekandžioja :)

tai kad aš net nemaniau pasakyti, kad pitbuliai ar kiti šunys kandžioja. Mano nuomone, joks šuo nekąs, jei šeimininkas teisingai išauklėjo.

Autorius:  Saule [ Šeš, 2010-01-09 18:39 ]
Pranešimo tema: 

Buvom pas Jakovą, padarė tyrimus, šlapimas blogas, pirmadienį darysim dar kartą, nustatė kojos ir pilvo sumušimą, išrašė išrašą, kurį nešiu į policiją kaip įrodymą.

Autorius:  Ieva ir Kariukas [ Sek, 2010-01-10 0:26 ]
Pranešimo tema: 

:huh: Pas mus toks senukas yra, kuris su šaka yra trenkęs mano šuniui. Aš jam pasakiau, kad jei bent pirštu palies mano šunį, aš jį paleisiu nuo pavadėlio. (Aišku mano šuo neįkąstų, bet lodamas atrodo piktai :D). Tai ir nelindo. O jei darysit tą meet'ą, galima bus prisijungt?

Autorius:  selga [ Sek, 2010-01-10 12:54 ]
Pranešimo tema: 

Jo vilniečiai...jūs ten neliūdit su kaimynais :duh: O mintis padaryti taksų meetą ir dar slapta filmuoti, tikrai gera. Bet dabar aišku Marseliui reik pasveikti :hug: Stiprybės ir kantrybės Saule.

Autorius:  Saule [ Pir, 2010-01-11 12:42 ]
Pranešimo tema: 

Marseliui lyg ir gerėja viskas, šiandien dar nuvežėm šlapimo tyrimus pas Jakovą, laukiu rezultatų dabar.
Kalbėjau su savo namo pirmininke, prašiau pasakyti tos moters pavardę. Tai ji nesako, sako: "ta moteris labai myli gyvūnus, ji kačiuką augina, negali ji šuniukui spirt." ir siūlo su kaimynais geriau nesipykt.
sako, aš eisiu su ja kalbėt. Tegu eina, bet nemanau, kad jai ką nors tai duos :) pareiškimą aš vis vien rašysiu.

Autorius:  Anna & Trilly [ Pir, 2010-01-11 13:09 ]
Pranešimo tema: 

Saule, būtinai parašyk. Tik nenumojant ranka galima kažką pakeisti ir galbūt sustabdyti tokias išprotėjusias. Moteriškė tikriausiai galvoja, kad liks nenubausta, todėl reikia jai šiek tiek proto įkrėsti.

Puslapis 15 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/