Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Triukšmingas džiaugsmas grįžus namo
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=1085
Puslapis 12

Autorius:  erating [ Ket, 2012-01-12 13:42 ]
Pranešimo tema:  Triukšmingas džiaugsmas grįžus namo

Sveiki,

Turim bėdą. Vakar atėjo kaimynė iš apačios visa pikta ir sakė "nutildykit savo šunį, kviesiu policiją". O situacija buvo tokia:
Draugas grįžo iš darbo 22 val, o Rokis visas laimingas, šokinėja, suloja, laižos, apibėga ratą, vėl šokinėja, loja ir t.t. Na žodžiu šuo iš džiaugsmo nenustygsta vietoj, kai grįžta šeimininkai. Na o šuo nėra nebylys ir palojimas manau normalus tokioj situacijoj. Aišku - tai buvo jau vėlus metas. Suprantu, kad tai kitiems gali trukdyti. Tad prašau patarimų, kaip išauklėti šunį neloti mums grįžus namo?
Dar keletas pastebėjimų:
- Kai vienas iš mūsų grįžta, tai jis neloja, taip pat džiaugias, bet neloja. O kai antras grįžta namo, tai Rokiui turbūt dvigubas džiaugsmas būna ir džiaugias garsiau.
- Šiaip šuo nėra daug lojantis, kadangi bute auginam, tai nenorim, kad nuolat sulotų po kiekvieno krebždelėjimo. Kai kas nors skambina į duris, jis neloja. Palojimai išsprūsta tarkim žaidžiant, ar reikalaujant dėmesio. Bet visad stengiamės sakyti "cit". Paprastai suveikia ši komanda, tik kai labai emocijos jį užplūsta, tai ir nesureaguoja.
- Kaimynė kiek girdėjom yra itin jautri. Buto šeimininkai (jie čia gyveno prieš mus) klausė, ar dar neatėjo ponia iš apačios. Sakom "kad netriukšmaujam". Tai ji sakė, kad kaimynė grasindavo policija, nes trukdė jų pastovus vaikščiojimas po butą. Patikslinsiu - šeimininkų vaikas buvo kaip tik išmokęs vaikščioti, tai maži vaikai žinot kaip vaikšto. Ar dėl to reikia nervuotis ir kelti šumą, nežinau....

Autorius:  a95 [ Ket, 2012-01-12 14:22 ]
Pranešimo tema:  Re: Triukšmingas džiaugsmas grįžus namo

$this->bbcode_second_pass_quote('erating', 'S')veiki,
- Kaimynė kiek girdėjom yra itin jautri. Buto šeimininkai (jie čia gyveno prieš mus) klausė, ar dar neatėjo ponia iš apačios. Sakom "kad netriukšmaujam". Tai ji sakė, kad kaimynė grasindavo policija, nes trukdė jų pastovus vaikščiojimas po butą. Patikslinsiu - šeimininkų vaikas buvo kaip tik išmokęs vaikščioti, tai maži vaikai žinot kaip vaikšto. Ar dėl to reikia nervuotis ir kelti šumą, nežinau....

pas mane analogiška padėtis dėl kaimynų. Aukštu žemiau gyvena jauna pora su vaiku, bet psichikos- kaip ir Jūsų kaimynės...

Autorius:  Saule [ Ket, 2012-01-12 14:56 ]
Pranešimo tema: 

aš tai jūsų vietoje jei rausis pasistengčiau tuo "ramybės laiku" būti tyliai, bet va kol dar nevėlu kelti didelį alasą :) o jei ateis skųstis, tada sakyk, kad mes specialiai dėl jūsų stengiamės priversti šunį išsidūkti, kad jau tuo laiku, kai galite kviesti policiją jis jums netrukdytų :)
turėtų padėt :) Labai šauniai kaimynus užknisa sunkaus kamuoliuko mėtymas kokį pusvalandį :) ir žinoma šis žaidimas palydimas su smagiu lojimu :D

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2012-01-12 15:15 ]
Pranešimo tema: 

Oi nekas mums būtų su tokiais kaimynais...Kaskart paskambinus į duris du sargai atsiliepia tokiais grėsmingais balsais, kad nepažįstami užeina itin nedrąsiai :D. O iš džiaugsmo pas mus nei vienas neloja, tik šokinėja, o mažasis dar tokią juokingą džiaugsmo trelę "iščiulba", kad net nemoku paaiškinti :lol:.
O jei jūsiškis džiaugiasi būtent lojimu, reikėtų tiesiog stengtis nereaguoti į jį grįžus, gal tada apmažėtų tie džiaugsmo "priepuoliai" :).

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2012-01-12 15:22 ]
Pranešimo tema: 

Loja ir maniškiai kai grįžtu. Loja lygiai tiek laiko, kol atrakinu duris, išleidžiu juos iš virtuvės ir parodau ŠLUOTĄ...

Autorius:  erating [ Ket, 2012-01-12 15:42 ]
Pranešimo tema: 

Išsidūkti dieną būt gerai, bet kad abu dirbam dienomis, grįžtam vakare ir tada padūkstam, tik dėl šventos ramybės stengiamės nelodinti jo :)
Ai, kažkada gi bandėm tą "nereagavimo politiką", bendravom tarpusavy su draugu, o Rokis pavydėjo, bandė įsiterpti tarp mūsų ir t.t. Va tada tai buvo lojimo :rolleyes: Tai ramiau būna, kai aš leidžiu pirma vyrukams pasisveikinti.
Bet negi nėra dar kito būdo?? "Cit" ir nereagavimas nepadeda...
Aišku, galiu draugą išauklėti, kad sveikintųsi su Rokiu, kol tas nusiramins (5-10 min), bet gal geriau būtų šunį išauklėti...:)

Autorius:  a95 [ Ket, 2012-01-12 15:47 ]
Pranešimo tema: 

bandykit sudominti kažkuo kitu, kažką duoti ar iškart į lauką vest... Aš kai grįžtu, tai ji kažką turi į nasrus pasiimti ir puikuotis prieš mane, dar būna ir paurzgia :)

Autorius:  erating [ Ket, 2012-01-12 15:47 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'L')oja ir maniškiai kai grįžtu. Loja lygiai tiek laiko, kol atrakinu duris, išleidžiu juos iš virtuvės ir parodau ŠLUOTĄ...

Na šluotą jis mėgsta pavaikyti, dar supras kaip žaidimą... Na bet supratau esmę, tapkė ir pan.

Autorius:  erating [ Ket, 2012-01-12 15:52 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('a95', 'b')andykit sudominti kažkuo kitu, kažką duoti ar iškart į lauką vest... Aš kai grįžtu, tai ji kažką turi į nasrus pasiimti ir puikuotis prieš mane, dar būna ir paurzgia :)

Tai nespėsiu batų apsimauti ir jis apsiramins, neloja jis tiek ilgai, bet tiek užtenka mūsų kaimynei <_<
Dėl to ir ieškau sprendimo, kad išvis nelotų sugrįžtant (taip būna, kai grįžtam vienas iš mūsų)...

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2012-01-12 17:41 ]
Pranešimo tema: 

Va prisiminiau kaip Živilė (Zay) pasakojo, kaip ji nešiodavosi kišenėj saują sauso kačių maisto, ir vos atidariusi duris užsimojusi mesdavo saują ant grindų. Visi lojikai puldavo rankiot.
Žinoma, norint efekto, šuo turi būti alkanas. Labai alkanas.

Autorius:  Krona [ Ket, 2012-01-12 17:59 ]
Pranešimo tema: 

Na mes, tai tikriausiai vis dėlto piktumu išsprendėm šį reikalą... Krona irgi būdavo įpratusi garsiai mus pasitikti, bet vai kai atsirado sūnelis, tai nelabai smagu grįžti namo su juo, užmigusiu bevažiuojant mašina, kai Krona tokius džiaugsmus rodo. Nežinau net, ar ji gavus iš šlepetės už tai ar ne, bet bent jau labai piktais žvilgsniais ir rūsčiais tylinimais mes reaguodavom į jos tą džiaugsmą, pasisveikindavom su ja tik kai ji nors kiek nurimdavo... Dabar, įėjus pro duris, ji tyliai vizgina uodegą, o tada kad pradeda trepsėt su tom savo kojom :lol:

Autorius:  Arune [ Ket, 2012-01-12 19:33 ]
Pranešimo tema: 

Iš tikrųjų visai smagu skaitinėti apie susitikimo džiaugsmus :). Nitro pradėjo loti mums grįžus, po to, kai mes, apskritai pradėjom mokinti jį loti pagal komandą. Tai dabar kai grįžtam, jis "stengiasi" parodyti kaip jis puikiai moka loti :lol:. Paprastai padeda komanda "sėdėt". Kol vykdo kitą komandą - apie lojimą pamiršta.
Norėjau dar, kaip ir a95, pasiūlyti iš karto vesti į lauką. Bet Nitro ir lauke vis dar "sveikinasi", tai bijau, kad lojimas laiptinėje jums tik pablogintų situaciją :rolleyes:
Turbūt turėtumėt surasti tokį užsiėmimą, kuris nebūtų susijęs su lojimu - ar kitos komandos, ar Daivos pasiūlyta maisto "sobiralka" ar kažkoks specialus žaidimas. Svarbu neskatinti lojimo (nesidžiaugti juo kai loja).

Autorius:  erating [ Ket, 2012-01-12 20:43 ]
Pranešimo tema: 

Ne ne ne - niekad nesidžiaugiam, kai jis loja :D Ir net nemokom lojimo komandos, nes bute gyvenam. Pabandysim būdą su dešros gabaliukais (sausas maistas kažin ar jį sudomins). Reiks draugui įėjus į butą iškart paduoti saujelę :)
Iki šiol dažniausiai naudojom piktąjį variantą "cit cit cit" griežtai, užčiaupiam burną kartais, bet jis iš to džiaugsmo vistiek strakalioja ir amteli (gal mažiau, bet vistiek). Na ir šiaip kaskart taip nelinksmai sveikintis nemalonu...
Tai ačiu už patarimus.

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2012-01-13 8:23 ]
Pranešimo tema: 

Žinokit, alkaną šunį tikrai sudomins sausas kačių maistas. Būtent kačių - jis labai kvepia, o gabaliukai smulkūs, ilgiau užtrunka kol surankioja. Alkanas šuo tai reiškia tikrai alkanas. Saikingai šeriamas ne daugiau kaip tris kartus per savaitę, o ne šiaip kokių pusryčių negavęs. Tai nereiškia, kad visą gyvenimą reiks laikyt pusbadžiu :) Sąlyginis refleksas susiformuoja po trijų pakartojimų, kartais ir greičiau.

Autorius:  ramint1 [ Pen, 2012-01-13 8:47 ]
Pranešimo tema: 

Mus Bellutė irgi lojimu pasitikdavo - šito niekas jos nemokė, o negana to, ji dar ir a.a. Dorytę išmokė. Bet mes visada atrakinę duris leidžiam iš karto keliaut į lauką. Lojimo nebelieka, tik tas linksmųjų pėdučių šokis :) Taip išvengėme ir avarijų namuose - iš džiaugsmo Bellutė nesugeba sulaikyt šlapimo, bet jos neglostymas ir greitas vedimas laukan visko sutvarko. Aš tai pritariu nuomonei, kad iki 22val reiktų pasistengti šuniuką nuvarginti, išlodinti kaip reikiant, kad kaimynei smagiau būtų :) O jis ne loja šiaip ką nors pamačius per langą? Loja tik kuriam iš jūsų grįžus?
Nes maniškė tai mėgaujasi pirmo aukšto privalumais ir vos pamato kitą šunį ar katę vaikščiojant aplink mūsų kiemą, tai prasideda dainos nepriklausomai kiek yra valandų :lol: Kol kas kaimynai geri, negaunam pylos, nors kaip jie sako, Bellos negirdėt...

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/