Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

cypimas mašinoje
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=1123
Puslapis 11

Autorius:  viktorijakleine [ Šeš, 2012-05-05 23:53 ]
Pranešimo tema:  cypimas mašinoje

Sveiki, taksų mylėtojai. Turiu itin varginančią problemėlę. Vos įlipęs į mašiną mano, jau dviejų metų, taksas ima cypti... Niekas nepadeda... Balso tono pakėlimas, mušimas, barimas, net laikraštis... Šuo dresuotas, moka įvairių komandų, į mašiną lipa pats, tačiau vos uždaromos mašinos durelės ir prasideda dainavimas. Net sėdėdamas ant kelių dainuoja tiek kiek gerklė leidžia. Palikti niekur negalime, likęs pas tėvus, ar draugus nustoja ėsti, ima depresuoti, vemti... ir kniaukti...Gal kas turite patarimų, būsiu laaaabai dėkinga.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2012-05-06 8:21 ]
Pranešimo tema: 

Labai gerai pažįstama problema - mano Marko toks. Žviegdavo mažiausiai pirmus 100 km. Vis dėlto pavyko pasiekti, kad koncertas sutrumpėjo iki kokių 10 min.
Stengiuosi prieš kelionę kiek įmanoma labiau nuvarginti: važiuojant atgal, po gero krūvio, šuo dažniausiai miega ir tyli. Vadinasi, kuo labiau bus pavargęs, tuo greičiau aprims.
Joks barimas, mušimas, netgi smaugimas nepriverčia nutilti. Bet užspaudus snukį bent jau pusiau nutyla. Be to, pastebėjau, kad nutyla, kai stipriai pakasau paausį, gerklės šoną. Pabandykite ir jūs paieškoti kokių nors manipuliacijų, kurios priverstų šunį nutilti nors trumpam, o tada jau reikia paskatinti už teisingą elgesį.

Autorius:  viktorijakleine [ Sek, 2012-05-06 11:04 ]
Pranešimo tema:  cypimas masinoje

Bandysim, gal padės. Problema ta, kad mašinoje jokios komandos nebeklauso, laksto ant galinės sėdynės cypia, inkščia, kai pagarsini muziką ima dar labiau žviegt... Na, galvos skausmas. Tiesa, maniškis pirmus 100 kilometrų staugia, sekančius 10 ilsisi, ir sekančius vėl staugia :D

Autorius:  Robertas1985 [ Ant, 2013-03-26 21:26 ]
Pranešimo tema: 

mes tai darom taip.
paimam ant ranku ir glostom :)
padeda :P

Autorius:  Saule [ Tre, 2013-03-27 11:29 ]
Pranešimo tema: 

Mano Lui taip daro jau 10 metų. Padeda Daivos minėtas krūvis prieš kelionę, dar padeda toks triukas - jis dažniausiai staugia važiuodamas į kažkur, manau dėl streso, nes šuo nežino kur jį veža. Todėl pavažiavus truputį mes sustojam, pasivaikštom, tada sakom kad važiuojam jau namo ir važiuojam toliau. Žodis "namo" šunį apramina. Bet mušimas tikrai nepadės, šuo streso būsenos nesupranta kodėl jam tą stresą dar labiau kelia.
Kitai mano kalei padeda kelionė bokse, ten ji jaučiasi saugiau.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/