Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

padėkit susitarti su 2 mėn. taksu
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=1144
Puslapis 11

Autorius:  milda123 [ Sek, 2012-06-03 21:24 ]
Pranešimo tema:  padėkit susitarti su 2 mėn. taksu

sveiki. vakar gavau beveik 2 mėn. taksiuką. kilo šiokių tokių problemų :(. labiausiai dėl cypimo, suprantu, kad jam reikia apsiprasti su aplinka ir pan., bet aš ne visada galiu skirti jam tiek daug laiko kiek jis reikalauja, t.y. viso mano laiko, nes vos tik įdedu jį į guoliuką ir išeinu, jis pradeda cypti, o naktį prabudęs taip pat cypia. Tai pirmas klausimas: po kiek laiko maždaug šuniukas apsipras su aplinka, supras jog jis kartais turi pabūti vienas ir nebecyps? antras dalykas tai jo tuštinimasis kur pakliūva. Buvusioji jo šeimininkė išmokino kakoti dėžutėje, bet kartais net kai dėžutė yra matomoje vietoj jis vis tiek "iškepa pyragėlį" ne joje. taip pat šlapinasi visur :CrywithKleenix: pvz. šiandien buvo kambaryje padėtas senas nereikalingas čiužinys, tai vien ant jo taksiukas pasysiojo 4 kartus ir dar keletą kartų vidury kambario (ačiū dievui, kad pas mane grindys nėra dengtos kilimu, nes išprotėčiau). tai ką patartumėt? kaip galima būtų pradėti spręsti šias problemas? :(

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2012-06-04 7:08 ]
Pranešimo tema: 

O tai ko jūs tikėjotės, jeigu jam dar 2 mėnesių nėra? Normalus elgesys tokiam mažam.

Autorius:  Arune [ Pir, 2012-06-04 7:32 ]
Pranešimo tema: 

Nežinau ar "paguosiu"- kadangi mes neleidome miegoti lovoje, naktimis taksiukas cypdavo mėnesį laiko. Šuniukas dar tik diena ar pusdienis, kaip jūsų namuose, nenorėkite, kad jis taip greitai suprastų kur yra dėžutė. Jam juk reikia nuodugniai ištyrinėti visus namus. Visokius nereikalingus ar reikalingus čiužinius ir kitus daiktus pakelkite nuo grindų. Juk šuniukui irgi nemalonu tarp balučių gyventi, rado vietelę kur viskas greitai "pasislepia", todėl ten ir "slepia". Abu kartus, kai parsivežėm mažylius, ėmėm 2 sav. atosostogų. Turbūt kiekvienas šuo apsipranta individualiai, bet mums to laiko užteko. Net vėliau pikto kaimyno paklausus "Ar netrukdo šuo", atsakymas buvo "Koks šuo?".
O "balučių" gali pasitaikyti iki pusmečio, ar net ir iki metų. Siūlau rimtai pagalvoti ar jums toks ir ilgesnis šuniuko "apsipratimo" laikotarpis yra priimtinas. Jei jums tai būtų nepakeliama našta ir yra galimybė šuniuką grąžinti, siūlyčiau taip ir padaryti.

Autorius:  Anna & Trilly [ Pir, 2012-06-04 8:31 ]
Pranešimo tema: 

Arune labai teisingai patarėte. Čia reikia kantrybės, didelės meilės mažiui ir daug daug skaityti čiame forume ir visur kur yra galimybė apie šunų (taksų) elgesį, psichologija, dresavimą, priežiūrą ir t.t.

Autorius:  qqlis [ Pir, 2012-06-04 8:47 ]
Pranešimo tema: 

Mes savo taksiukę ilgaplaukę nykštukinę įsigijom beveik trijų mėn amžiaus. Parsivežėm ramiai, net keista buvo, kad važiuojant nei vėmė nei cypė. Tik visa kelią pradrebėjo. Pirmas naktis leidom miegoti šalia mūsų lovos todėl cypimo nebuvo, tik inkšdavo truputį naktį, nes prabudus labai norėdavo ant lovos užsiropšti, bet niekaip nesigaudavo. Dabar jau jai 2 metai amžiaus ir priprato, kad vakare eina miegoti ant savo sofos, bet naktį kai jau visi miega įsliūkina pas mus į lova ir drybso iki ryto. Dėl šlapinimosi tai gan greitai pripratinom daryti ant palutės, tik dažniausiai gaudavosi, kad ant palutės budavo tik priekinės kojytės, o, bet, tačiau, kadangi takso kūnelis ne iš trumpiausių tai užpakalis jau būdavo už palutės ribų, todėl ir reikaliukai atsidurdavo ant žemės. Kita problema yra kilimai. Kažkodėl šuniukam atrodo, kad jei galima daryti ant minkštos palutės, tai greičiausiai tam reikalui yra skirtas ir kilimas. Su tuo susitarti yra sunkiau. O pilnai reikalus atlikti lauke ir iškentėti darbo dieną Sherai pavyko tik sulaukus 6 mėn amžiaus. Ir tai dar retsykiais pasitaikydavo balučių iki pirmos rujos amžiaus.
Dabar dar turime du Sheros mažylius. Jiems jau beveik 3 mėn. (gimė kovo 6 d.). Nakčiai juos paliekam dviejuose kambariuose, o mamą laikom atskirai. Taip pripratinom, kad per naktį pieno per daug nenutraukinėtų, o dabar jau gavosi toks įprotis. Todėl šuniukai išmiega beveik visą naktį necypdami. Tik jiems nuobodu jau pasidaro 6-7 val ryto. Reikalus šuniukai beveik visada padaro ant arba prie palutės. Tuom ir džiaugiamės. Nereik norėt iš jų per daug. Vis tik jie dar mažyčiai.

Autorius:  milda123 [ Pir, 2012-06-04 17:28 ]
Pranešimo tema: 

su cypimu jau bandom tvarkytis, prisiskaičiau, kad geriausia iškrauti šuniuką ir tada jis ramiai miega ir necypia: šiandien graži diena, tai didžiąją dienos dalį praleidom lauke, ėjom pasivaikščioti ir šiaip žaidėm, tai kai tik pamatau, kad jis jau prašosi ant rankų, vadinasi jau nori miego, tada greitai nunešu į guoliuką, tai mažylis pavargęs sminga be jokio cypimo. O naktį guoliuką atsinešu į savo kambarį prie lovos, tada Džimis nebecypia o jei naktį prabudęs inkšteli, tai aš nuraminu jį ir toliau miegam ^_^ . tikiuos taip gerai išsispręs ir tuštinimosi problema.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/