Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

šuniuko meilė
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=1228
Puslapis 11

Autorius:  pelenas [ Šeš, 2013-02-02 11:01 ]
Pranešimo tema:  šuniuko meilė

sveiki. mūsų kalytei jau septyni mėnesiai - visa sveika, labai žaisminga, bet jau protingesnė, su charakteriu (kai norės tuomet ir ateis, tačiau turi to pati norėt). Na, bet grįžtant prie temos. Skaičiau daug, kad taksai išsirenka savo šeimininką, kitų žmonių nelabai prisileidžia, tiksliau ne lekia akis išdegę prie kitų, na o pas mane yra kitaip. Lauke pamato svetimą ar šuniuką, ar žmogų, o jei dar vaiką, tai ir lekia akis išdegus prie jų. jei dar ir mūsų mažiukę paglosto - iškart balutė atsiranda. Svečiuose visus laižo, visus myli lygiai taip pat. Bent jau taip atrodo. Ir na tikrai nėra blogai, kad yra labai draugiška, bet ar neturėtų šuniukas labiausiai mylėt savo šeimininkų.. gal negalima leist kitiems taip jos glostyt ar kaip? dėkui.

Autorius:  amiara [ Šeš, 2013-02-02 11:17 ]
Pranešimo tema: 

Aš jūsų vietoj tik džiaugčiaus, kad šuniukas toks draugiškas. Patikėkit, tikrai užteks tos meilės ir jums :) . Kaip tik tegul visi glosto, taip šuniukas socializuojas. Ir puiku, kad draugiškas su kitais šunim, tačiau reikia pasaugot jį nuo agresyvių šunų.
Dėl balučių iš džiaugsmo, tai jos suaugus šuniui turėtų praeit :) .

Autorius:  lapexs [ Šeš, 2013-02-02 12:22 ]
Pranešimo tema: 

Visiškai pritariu ankstesniam pasisakymui. Belieka džiaugtis, kad jūsų taksiukas draugiškas tiek su žmonėmis, tiek su šunimis. Nedrauskite jam jais džiaugtis, tegul jis bus glostomas ir myluojamas. Socializacija šuniukui yra labai svarbu. Taip pat patarčiau pasisaugoti agresyvių ar labai didelių, sunkių šunų. Net pats draugiškiausias didelis šuo gali mažą taksiuką užgauti nerangiai žaisdamas. bet tai tik mano nuomonė :)
O dėl balučių, tai tikrai išaugs! :4u:

Autorius:  Anna & Trilly [ Pir, 2013-02-04 20:49 ]
Pranešimo tema: 

nereikia drausti kitais džiaugtis. mūsų Trilly buvo tokia pat, pas visus lėkdavo. laižydavo. Laikui bėgant šuo supranta kas tikrasis šeiminkas, kas duoda ėsti, lakti, veda į lauką ir pas ką galima rasti pagalbos. Tiesiog mylėkite savo taksą ir stenkitės užmegzti su juo artimą ryšį ir stebėkite savo šeimos draugą. Ir skaitykite daug šiame forume. Visas temas. Aš taip dariau pradžioje, nes nieko nežinojau. Maniškės supranta mano nuotaiką ir norus praktiškai iš žvilgsnio, gesto arba garso.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/