Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 4:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 331 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-10-19 20:07 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Kaip supratau, šitas daiktelis apsaugo nuo žymėjimosi. Nuo rimtesnių balų aišku negelbės. Gaila nepavyko pagaut nusikaltimo metu, vienąkart nustvėriau tuoj pat po fakto dar net nenušokusį nuo lovos, bet matyt vis tiek jau buvo pavėluotas nubaudimas :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-09 15:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Keista, bet šita bėda dingo taip pat staiga, kaip ir atsirado. Jau palieku ir kambarį atidarytą ir nieko :blink:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-16 15:22 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Čia ne į temą, bet mano šuniukas..

Karis po to laiko kai pradėjom eit pas veterinarą, jis nebeeina išvis į lauką, viską daro namie, ir mama jau baigia išprotėt :mellow: Prašau.. Gal galite patart ką daryt? :unsure:

Nes.. :unsure: Na, yra vienas dalykas...
Jis ištikimas. :beach: Tad vieną dieną užrėkiau (aš jį be pavadėlio vedžioju) ir palikau prie laiptinės (žolytė arti)

-Jeigu TU, Kariuk, neisi, aš išeisiu be tavęs!

Jis pasuko veidą į šoną ir atsigulė prie laiptinės durų. Aš nuejau toliau už žolės ir jį stebėjau.. Jis pažvelgė į duris - į mane ir atsistojęs pas mane atbėgo.. Bet taip būna retai.. :closedeyes: Nežinau ką daryt.

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-16 15:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Taigi paprasta. Uždėti pavadėlį ir vedžioti normaliai, kaip visi daro.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-16 15:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Sveiki, panašu, kad su Kariu turite problemų, nes nesuprantate savo šuns ir nemokate jo "kalbos". Taksai labai protingi, gudrūs ir... užsispyrę. Su jais reikia kantrybės, negalima ant jų rėkti, be pagrindo bausti, nes jie paprasčiausiai nesupras kas atsitiko mylinčiam šeimininkui, ir tik dar labiau stresuos su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm. Tai kas darosi su Kariu geičiausiai ir yra patirto steso pasekmė. Patarčiau jokiu būdu nešaukti ant šuns, kuo ilgiau su juo vaikščioti lauke, pagirti kai atsiliks visus "reikalus" kieme, stengtis kuo trumpiau palikti vieną. Išeinant iš namų Karį uždarykite vienam kambary, tačiau būtinai palikite jo guoliuką, indelį su vandeniu, žaislus. Kad šuo noriai eitų į lauką, reikia, kad laukas jam asocijuotų su malonumais vaikščioti drauge su šeimininku, lakstyti po kiemą, uosti naujus kvapus ir t.t. Visada reikia atminti, kad iš kiekvieno šuns lengvai galima padaryti bailį, bet iš baukštaus šunelio drąsuolį išugdyti reikia šeimininko nuovokos, kantrybės ir, aišku, meilės savo augintiniui.

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-16 20:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
visada sakiau, kad prieš įsigijant gyvūną, būtina pasiskaityti kaip jį auklėti ir tinkamai prižiūrėti. Galbūt Ievos mamai reikėtų daugiau dėmėsį atkreipti į jos dukters šunį ir auklėjimą, nes matomai dukra nesusitvarko.... šuo ne žaislas! ir ne robotas, kuriam įjungus mygtuką, daro viską ką norisi žmogui...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-11-16 20:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Anna & Trilly', 'G')albūt Ievos mamai reikėtų daugiau dėmėsį atkreipti į jos dukters šunį ir auklėjimą, nes matomai dukra nesusitvarko...

Būtent.
Dabar gi net patarti neįmanoma, nes situacija visiškai neaiški. Nežinia net kuo serga, kokiais vaistais gydomas. Gal jo savijauta labai bloga, gal jam leidžia vaistus, kurie skatina šlapimo išsiskyrimą. Argi vaikas gali išmanyti tokius dalykus? O mamai matyt neįdomu...

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 14:31 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Rude - būtent taip dabar ir darom. Viskas tvarkosi ;)
O Daiva ir Anna & Trilly yra neteisios. Ypač Anna & Trilly. Jūs nematot kas vyksta. Be to. Mano mama dabar susilaužius ranką, o aš jai padedu, ir kadangi mama negali užsiimt su šuniuku, nebent vakare, ant sofos, paprašo, kad jį atneščiau ir jį apkabinusi glosto.. :unsure: Tad prašau neskiest čia nesąmonių kai nežinot kas vyksta, nes man nepatogu, kad aš padedu mamai, o man kažkokia Anna & Trilly vadovauja kokia aš ir mano mama..

Daiva - mama labai rūpinasi Kariu. O jūs, kai sakot, kad savo šunį mestumėt į sieną, tampate tuo žmogum, kurį išgalvojate nieko nežinodama. :)

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 14:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva ir Karis <33', 'T')ad prašau neskiest čia nesąmonių kai nežinot kas vyksta, nes man nepatogu, kad aš padedu mamai, o man kažkokia Anna & Trilly vadovauja kokia aš ir mano mama..

Tuomet, Ieva, reikėtų susilaikyti nuo tokių pasisakymų:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'm')ama jau baigia išprotėt

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')aiva - mama labai rūpinasi Kariu.
Galbūt. Tačiau mes to nematome. Forume ji nedalyvauja, apie seikatą ar auklėjimą niečnieko neklausia.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O') jūs, kai sakot, kad savo šunį mestumėt į sieną, tampate tuo žmogum, kurį išgalvojate nieko nežinodama. :)
Mažiau kalbėk apie tai, ko nesupranti, bus geriau.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 14:42 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Gerai, tyliu, bet ji nesilanko, nes mes abi naudojames Ieva ir Kariu <33.. Ji per skype kalbasi su Marijonu jei jai kažko reikia.. Visu kita, supraskit, ir manęs nepulkit. Aš dar vaikas - o jūs suaugę.. Ir tik dėl to, kad aš išauklėta, aš pasitrauksiu ir nebesiginčysiu. Bet atminkit, kad aš tik paprašiau pagalbos, nes Karį vedžioju tik aš, savo noru. Ir čia yra mano bėdelė, kad jis neina. Bet Rudei dėkoju, kad padėjo, o Daivai ir Annai ir trilly tiesiog dėkoju už amžinajį užsipuolimą mane. :)

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 14:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Ieva, norint gauti atsakymą, reikia mokėti teisingai paklausti. Tu gi sakai - Karis neina į lauką. Kaip tai? Nuo kada šunys patys eina ar neina į lauką? Jie yra IŠVEDAMI ir VEDŽIOJAMI. Apie tai, kad vedžioti reikia su pavadėliu, aš jau parašiau.
Toliau. Parašei, kad neina į lauką nuo tada, kai pradėjo lankytis pas veterinarą. Ką tai reiškia? Ar jis labai išgąsdintas? Ar labai blogai jaučiasi ir nepaeina? O gal gauna vaistus, nuo kurių šunys ypač dažnai šlapinasi? Visiškai neaiški situacija, kuorioje neįmanoma duoti teisingo patarimo.
Būtų gerai, kad tavo mama suprastų, jog tu esi vaikas, ir negali spręsti rimtų problemų.
Apie tavo išsiauklėjimą, tai hm... Neprisimenu, kad mano dukra, būdama tokio amžiaus, taip akis draskytų suaugusiems.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 14:57 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Nedraskau, atsiprašau.

Einam prie temos.. Taip. Manau jis išgąsdintas. Aš ji panešu iki žolytės ir tada jis viską padaro nedrąsiai. Bet.. Ar tai netaps įpročiu?

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 15:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva ir Karis <33', 'T')aip. Manau jis išgąsdintas. Aš ji panešu iki žolytės ir tada jis viską padaro nedrąsiai. Bet.. Ar tai netaps įpročiu?

Jei toliau nebus gąsdinamas - netaps. Į lauką reikia vesti linksmai, su žaidimais, su skaniukais. Girti kai padaro lauke, labai labai girti.
Rudė papasakojo kaip reikia elgtis, tik ar ne per ilga jos žinutė, ar suprantama?
O jei jis ant žolytės padaro nedrąsiai, tai ar kartais nebuvo labai baramas, kai nelaimė atsitiko namuose? Ar jam nepasirodė, kad yra baramas už patį šlapinimosi faktą?

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 15:18 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Žinutė suprantama.

O dėl to barimo. Buvo vieną kartą, ne taip stipriai. Tiesiog šiek tiek su laikraščiu davėm ir viskas.. Bet nemanau, kad jam pasirodė, kad yra baramas už patį šlapinimosi faktą, dėl to, nes namie daro, nes nepadaro lauke. Su pavadėliu neina, guli ant kelio ir nors tu ką..

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-11-17 17:42 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva ir Karis <33', ' ')Bet atminkit, kad aš tik paprašiau pagalbos, nes Karį vedžioju tik aš, savo noru. Ir čia yra mano bėdelė, kad jis neina. Bet Rudei dėkoju, kad padėjo, o Daivai ir Annai ir trilly tiesiog dėkoju už amžinajį užsipuolimą mane. :)


Ieva, niekas iš tikrųjų taves nepuola ir nenori pulti, bet tu savo neaiškiais klausimais ar komentarais kartais tiesiog iš kantrybės išvedi. Na, pvz. net ir šiame tavo atsakyme frazė, kad Karį vedžioji tu pati, savo noru, daro įspūdį, kad tau jis kaip kažkokia pareiga ar nemalonus darbas. Šunį reikia mylėti kaip draugą, šeimos narį, susikurti su juo pasitikėjimo ryšį, bet visada prisiminti, kad jis yra šuo ir jam negalima primesti mūsų žmogiškojo elgesio taisyklių. Būtent todėl, kad esi vaikas, reikėtų tave pagirti, kad rūpiniesi juo, bet tai turi daryti ir tavo mama. Jei ji Marijono visko pasiklausia, tai kodėl tiek problemų su Kariu?

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 331 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007