Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 19:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-07-28 11:20 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', 'I')r dar - iš savo patirties rekomenduočiau išmokti komandą "stok"

Taip. Mano taksai klauso komandos "stovėt". Išmoko tarsi savaime - kiekvieną kartą, kai prieš pasivaikščiojimą malasi aplinkui, laukdami kol prisegsiu pavadį, rankomis sulaikau juos, sakydama "stovėt".
Šiuo metu pas mane vieši Mini. Net nustebau, kad ji iki šiol puikiausiai vykdo šią komandą, o juk jau penkis metus gyvena ne su manimi.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-07-28 11:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', '
')Bet neatsipalaiduojam - vien "stok" komandos mokėjimas negarantuos, jog neišbėgs, juk būna visokių situacijų. :mellow:

pasipainios panosėje kokia "bliondinė"... :wub:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-07-28 13:24 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Oi vargas man, gi blin žinojau ką imu augint :wacko: dabar kankinsiuosi, į gatvę nesirauna net ant pavadėlio vedamas, nes prie gatvės "dresuojamos" dvi personos, ir vaikui aiškinama, kad reikia stot ir šuo tuo pačiu, kiekvieną kart būna tiesiog ritualas kartu eit paisvaikščiot tolėliau, ryte palei namus pašmirinėjam ir visada ant pavadėlio, o paleist išvis retai paleidžiam, va sode pabandėm, tai teko eit gaudyt, ir vyras pabandė vakare išsivest, tipo "paleisiu, palakstyts ir pareis" :D o jis pareit nei neketino :huh: o labas ir kitos nesąmonės pasibovinimui, mum juk stovėsenos mokintis nereikia, neparodiniai mes, tai užsibovinam kitokiom komandom nei parodai ar medžioklei būtina, o va "pas mane" tai reikės rimčiau užsiimt, tik kažin kaip seksis tą grandinėlę ant uodegos užmest, kai jis paleistas greit kažkuo susidomi :wacko:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-07-29 21:19 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-03-22 11:58
Pranešimai: 420
Miestas: Elektrėnai
Mūsų Nikai tai labai gerai sekasi mokintis komandų. :beach:
Ji yra labai ėdri, tai dėl skanėstų gali bet ką padaryt :P :D :lol:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-01 12:37 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2007-10-26 16:02
Pranešimai: 116
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', 'I')r dar - iš savo patirties rekomenduočiau išmokti komandą "stok"

Taip. Mano taksai klauso komandos "stovėt". Išmoko tarsi savaime - kiekvieną kartą, kai prieš pasivaikščiojimą malasi aplinkui, laukdami kol prisegsiu pavadį, rankomis sulaikau juos, sakydama "stovėt".
Šiuo metu pas mane vieši Mini. Net nustebau, kad ji iki šiol puikiausiai vykdo šią komandą, o juk jau penkis metus gyvena ne su manimi.

Mano Feila irgi moka "stovėt" arba "stok" komandą. Pasakau "stok", sustoja, palaukia. Arba kai noriu uždėt antkaklį, sakau "stovėt". Taip pat per parodą daviau šią komandą.

O komandą "pas mane" tai ne visą laiką vykdo. Užsispyrus yra :D Pasakau "pas mane" žemesniu tonu, tai sustoja ir galvoja, eit, neit... :lol: O jeigu aukštesniu, linksmesniu tonu pradedi kviesti, tai tada ateina :P

_________________
Trumpaplaukis Standartinis Taksas Fiokla iš Favoritų lizdo
http://public.fotki.com/taksomanija/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2008-09-27 21:02 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
mer irgi norim pasigirti, po beveik trijų savaičių pratimų, pagaliau išmokome dėti užpakaliuką ant grindų pagal komandą "sėdėt"... :D

:lol: ir jau lauke šaukiama dažnai ateina ir be skaniuko. pasirodo viskas įmanoma, tik reikia kantrai kartoti ir kartoti ir kartoti... mano vyras iš manes juokėsi, o dabar pats tik ir bando su skaniukais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-09-28 12:31 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Sėdėt mes jau irgi mokam, kai einam į lauką kaskart sėdamės, nes anksčiau blaškydavosi po koridorių kol diržiuką uždegdavau, dabar tvarkingai sėdi, o lauke ateina tik kai gražiai šauki "ateik ateik ateik pas mane" :D kitaip neprisišauksi, neveikia nei skaniukai kai ką susigalvoja :wacko:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2009-01-10 15:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Perkeliu...
$this->bbcode_second_pass_quote('live', 'm')anoji lauke nebevaldoma, paleidžiu palakstyt - visada pabėga ir komandos jokios nebežino, daro ką jai reikia, eina kur ji nori. ką daryt?
svarbiausia tas, kad pabėga. kol kokio šuns nemato, viskas gerai, ar kokio kvapo neužuodžia, bet jei koks šuo ar kas nors kita, viskas, mauna per gatves, pabėga.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-01-11 12:18 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-08-22 13:03
Pranešimai: 98
Geriausiai patartų dresuotojas. Aš manau, jei šuo taip neklauso, tai saugiausia paleisti nuo pavadžio uždaroje šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelėje.

_________________
Taksas.Bruksas[ties]gmail[taškas]com
tai Bruksas
tai Bruksas po metų


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-01-13 19:01 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-06-29 14:16
Pranešimai: 74
Miestas: Skuodas
vat tas būtų gerai, bet pas mus miestelyje (Skuode) nėra visų tų aikštelių šunims skirtų.

_________________
;D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-01-13 19:14 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-08-17 20:07
Pranešimai: 29
Miestas: RIETAVAS
live, mes lietuviai, todėl ir rašome LIETUVIŠKAI. ;)

_________________
nykstukine taksiuke AIRA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-01-13 19:25 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
:) Skoudas- Žemaitijoj. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-01-14 10:27 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-06-29 14:16
Pranešimai: 74
Miestas: Skuodas
na taip. ;)

_________________
;D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-02-10 12:42 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-27 7:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Man ta pati problema. Namie ir tai nelabai klauso. Arba guli kokia lėkštė su maistu ant stalo, tu jai sakai fu, o ji nekreipia dėmesio tol kol neatsistoji. Arba lauke pamato katę, vaiką, žmogų, šunį ar dar ką nors, tai pabėga, šauki ją, o ta dar atsisuka pažiūrėt ar tu bėgi! Už tokį naglumą kartais norisi pakart. Kaip ją išauklėt? Kreiptis į dresuotojus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-02-10 13:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Aira', 'K')aip ją išauklėt? Kreiptis į dresuotojus?

Taip. Jei patiems nepavyksta, žinoma, reikia kreiptis į profesionalus.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007