Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 15:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-07-31 21:01 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-06-20 20:09
Pranešimai: 29
Miestas: vilnius
sveiki, žodžiu Fiksui suėjo pusė metų ir arba mum vaidenasi arba iš tikrųjų rodo savo pauglystės užsispyrimus, labai pyksta, pradeda ožiuotis ir t.t.. bet mes kiekvieną vakarą einame porai valandų pasibūt su šunų draugija, ir jau trečia diena kaip pradeda pykt, tiesiog piktybiškai lot ant šunų, su kuriais bendrauja jau pora mėnesių, o su kalėm žaidžia, žaisdavo ir su tais, bet pradėjo pykt ant jų. ką daryt, drausmint, ar gal pertrauką padaryt, nes baisu paleist jau, pats pirmas pradeda, o ten retriveriai, bet jauni, metukų. patarkit :wacko:

_________________
Myliu savo fiksiuka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-01 14:48 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-08-01 14:44
Pranešimai: 24
ieško patelių, štai kas :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-21 19:13 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Na, mūsiškis ne peštukas, bet lauke nesileidžia glostomas kitų vaikų, bando kąsti. Galvojam, kad dėl to, jog namie savi vaikai jį labiau patampo, nors sudraudžiam, betgi visko nesužiūrėsi. O gal čia kas nors su hierarchija susiję? O štai suaugusius visus labai mielai priima, meilinasi ir džiaugiasi.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-21 21:24 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'N')a, mūsiškis ne peštukas, bet lauke nesileidžia glostomas kitų vaikų, bando kąsti. Galvojam, kad dėl to, jog namie savi vaikai jį labiau patampo, nors sudraudžiam, betgi visko nesužiūrėsi. O gal čia kas nors su hierarchija susiję? O štai suaugusius visus labai mielai priima, meilinasi ir džiaugiasi.


Mūsiškis namie tampomas ir erzinamas, bet vaikui nieko nedaro, o ir lauke visų draugas <_<

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-21 22:10 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
O tai kurį barat, kai vaikas erzina šunelį?

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-21 22:20 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Baisa žiauriai nemėgsta vaikų... nors kartais jei ir užeina, kad įmanoma su vaikais palakstyt, bet dažniausiai urzgia kai tik bando koks vaikas prieit paglostyt... žinau kodėl... nes kažkada mažiukas ją mušė (nieks glostyt nemokė, tai tapšnojo taip nešvelniai), pamačius sudrausminau iškart vaiką... bet šuo nesuprato, kad tai tik vaikas ir jis nelabai ką išmano... nežinau šiaip ką daryt, tiesiog dabar neleidžiu vaikams glostyti, arba liepiu kažkokias komandas atlikinėt, kad ji koncentruotųsi į mane...

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-21 22:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Tai va, mes irgi jau dabar įspėjam lauke vaikus, kad labai nelįstų. Nors dar mažiukas, bet krimstelėti jau sugeba. O dukroms vis tenka priminti, kad neerzintų. Tiesa, mažesnioji, jo prisibijojo nuo pat pradžių, labai prie jo nelenda, tai ir jis su ja draugiškai elgiasi. O vyresnėlė drąsesnė, tai kai per daug įkyri, jis ir krimsteli jai. Dažniausiai, kai pasiima jį ant rankų, o jis nori kur nors bėgti ir pradeda urgzti, tai tuoj liepiu jį paleist.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 9:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'T')ai va, mes irgi jau dabar įspėjam lauke vaikus, kad labai nelįstų. Nors dar mažiukas, bet krimstelėti jau sugeba. O dukroms vis tenka priminti, kad neerzintų. Tiesa, mažesnioji, jo prisibijojo nuo pat pradžių, labai prie jo nelenda, tai ir jis su ja draugiškai elgiasi. O vyresnėlė drąsesnė, tai kai per daug įkyri, jis ir krimsteli jai. Dažniausiai, kai pasiima jį ant rankų, o jis nori kur nors bėgti ir pradeda urgzti, tai tuoj liepiu jį paleist.

Tai jūs tarsi pasakote šuniui, kad jis yra aukščiau už vaikus...
Pas mane šuo, išdrįsęs urgzti ant vaiko, o dargi KRIMSTELĖTI! skristų į sieną taip, kad jam visam gyvenimui neliktų abejonių - vaikai neliečiami, vaikai yra ir bus aukščiau negu šuo!
Mano šunims iš pat pradžių buvo paaiškintos elgesio taisyklės, ir jokių incidentų su vaiku nebuvo.
Pasiskaitykit apie hierarchiją http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=122 ir apie šunų santykius su vaikais http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=351

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Paskutinį kartą redagavo DaivaD. Pen, 2008-08-22 11:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 10:13 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'O') tai kurį barat, kai vaikas erzina šunelį?


Kai vaikis erzina šunį, tai šuo skolingas nelieka, pradeda nosim kamšyt vaiką arba parsigriovęs puola laižyt, kas vaikui nepatinka, o tada tai prasideda, reikia abu išskirt ir velnių atlaužt, tai vienas sėdi kambary, kitas virtuvėj, po kurio laiko abu atlenda taikytis, bet kad vaikui griebtų kąst ar urgztų, tai nei kart nebuvo, išvis negirdėjus dar savo šuns urzgiant, o ir loja tik kai kates pamato :huh:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 10:29 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')ai jūs tarsi pasakote šuniui, kad jis yra aukščiau už vaikus...
Pas mane šuo, išdrįsęs urgzti ant vaiko, o dargi KRIMSTELĖTI! skristų į sieną taip, kad jam visam gyvenimui neliktų abejonių - vaikai neliečiami, vaikai yra ir bus aukščiau negu šuo!
Mano šunims iš pat pradžių buvo paaiškintos elgesio taisyklės, ir jokių incidentų su vaiku nebuvo.
Pasiskaitykit apie hierarchiją http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=122 ir apie šunų santykius su vaikais http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=351


Taip ir maniau, kad jau kažkas nebegerai čia pas mus pradėjo darytis. Buvau skaičius apie hierarchiją, tad irgi suabejojau, kad ne taip elgiamės. Anksčiau tokių urzgimų nebuvo, o dabar matyt mažius pradėjo reikštis. Ką gi, teks rimčiau užsiimti auklėjimu. Vis atrodo dar toks mažas ir pagailim mes jo, bet paskui, kaip suprantu, gali būt per vėlu įrodinėt, kas aukštesnis.

Beje, ačiū už antrąją nuorodą. Labai daug ką prisitaikiau sau ir matau, kad reikės kai ką iš principo ir greitai keisti.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 11:16 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Baisą prilupau žiauriai kai pirmą kart išgirdau... bet vaikas vis tiek ramiai prieit negalėjo, Baisa žiūri iš baimės į mane, bet urzgia... galbūt todėl, kad nėra pas mus vaikų :huh:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 11:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', 'B')aisą prilupau žiauriai kai pirmą kart išgirdau... bet vaikas vis tiek ramiai prieit negalėjo, Baisa žiūri iš baimės į mane, bet urzgia... galbūt todėl, kad nėra pas mus vaikų :huh:

Kol mūsų šeimoje nebuvo mažų vaikų, maniškiai į svetimus vaikus žiūrėjo gan nepatikliai.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 11:39 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-06-29 14:16
Pranešimai: 74
Miestas: Skuodas
maniškei patinka visi, ir suaugę, ir maži, tik ją erzina kai ten su nosim kiša, paima šunelį, na ir ten ta nosim, koks mielas, kuti kuti, ir panašiai... tai vieną kartą buvau pas brolį, išsivedė Niurką į lauką, ir buvo keletas draugų, vienas draugas pasiėmė ją, na ir su ta nosim ją erzina, ji tik capt, o mane toks juokas paėmė, tai tas brolio draugas už nosies susigriebė, visas raudonas, o aš už kampo su broliu kikenu :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
;D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 12:24 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('live', 'm')aniškei patinka visi, ir suaugę, ir maži, tik ją erzina kai ten su nosim kiša, paima šunelį, na ir ten ta nosim, koks mielas, kuti kuti, ir panašiai... tai vieną kartą buvau pas brolį, išsivedė Niurką į lauką, ir buvo keletas draugų, vienas draugas pasiėmė ją, na ir su ta nosim ją erzina, ji tik capt, o mane toks juokas paėmė, tai tas brolio draugas už nosies susigriebė, visas raudonas, o aš už kampo su broliu kikenu :lol: :lol: :lol: :lol:


Kaip kad sakydavo mano prosenelė, kai buvau maža, "šuns dantys neužsakyti", negali žinot, kada jis įkąs svetimam nepažįstamam žmogui, juk svetimas yra svetimas, ne tos pat gaujos narys ;)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-08-22 12:26 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-06-29 14:16
Pranešimai: 74
Miestas: Skuodas
ji neskaudžiai įkando, tik tas brolio draugas išsigando, paskui pats juokėsi :D :D

_________________
;D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007