Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 23:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-31 7:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Na pasidalinsiu ir aš savo problemėle...
Su savo Selgute kiekvieną vakarą išeinu pasivaikščioti toliau nuo namų ir paleidžiu ją "pasiganyti" kokioje didesnėje pievoje. Dažnai dingsta aukštose žolėse, bet netrukus atsiranda ;) Vakar vėl ją paleidau pasilakstyti, vėl dingo aukštose žolėse... o aš vis laukiau kol ji pasirodys.... ir staiga tolumoj girdžiu vištos ir gaidžio klyksmus :blink: Matau, kad gaidys skraido ore, o višta skuodžia, net plunksnos sraido į šonus :o ir tada pamatau gražią labai pažįstamą uodegą :duh: :duh: Nuskuodžiau iki apleistos sodybos per minutę (apie gerą puskilometrį). Mano švelnioji taksiukė jau savo darbą buvo padariusi, višta buvo "nugalėta" :blushing: Selgos nasrai buvo kruvini ir aplipę plunksnomis :hmm: Žmonių taip ir neradau, kad pasakyti kas nutiko ir atsilyginti už vištą :worthy:
Grįžau namo kaip nesava... vis dar negaliu patikėti, kad mano Selga taip galėjo pasielgti :blink: Daugiau jokių pasilakstymų be pavadėlio :excl:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-31 7:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('selga', 'v')is dar negaliu patikėti, kad mano Selga taip galėjo pasielgti :blink:

O kas jus taip nustebino? Juk tai medžioklinis šuo. Jei šeimininkas nemoko jo "medžioti", jis pats tą daro kaip išmano...

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-31 8:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('selga', 'v')is dar negaliu patikėti, kad mano Selga taip galėjo pasielgti :blink:

O kas jus taip nustebino? Juk tai medžioklinis šuo. Jei šeimininkas nemoko jo "medžioti", jis pats tą daro kaip išmano...

Kad pas ją stiprus medžioklės instinktas tą tai aš senai pastebėjau, o ir trenerė sakė, kad auklėti ją bus sunku ;) Tiesiog negalėjau tuo patikėti, ji juk BAILIŲ BAILĖ (buvo) :blink:
Dar pagalvojau, gal čia dietos pasekmės???? Mum liepė numesti svorio apie 1 kg., tai aš jai sumažinau mėsytės kiekį :hm:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-31 8:53 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Nemanau, kad tai gali būti susiję su dieta.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-31 10:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Kai gyva mėsa vaikšto po nosim ir švelniausioje "laputėje" pabunda medžiotojas :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-10-05 8:54 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Savaitgalį gavom dar vieną pamoką, kad vis tik jei tik įmanoma geriau niekam nepatikėti savo šuns. Palikom Topą su vaikais pusdieniui pas senelius, o grįžę turėjom išklausyti istoriją, kaip Topas puolė ant į svečius atėjusios kaimynų mergaitės ir jai krimstelėjo. Vaikas smarkiai nenukentėjo, bet vis tiek situacija nemaloni. Ir tai tik todėl, kad nebuvo pagalvota apie tokią galimybę prieš praveriant duris. O dar turint omeny Topo nemeilę vaikams, to buvo galima tikėtis. Nežinau, kaip elgiasi kiti taksai, bet mūsiškis nuskambėjus durų skambučiui, visad lekia prie jų lodamas ir jei žinau, kad grįžta savas žmogus duris praveriu drąsiai, o jei ne, Topą pasiimu ant rankų ir paleidžiu tik tada, kai jau jis apsipranta su atėjusiuoju. Dabar galvoju, kad turbūt neišmokėm šuns tinkamai reaguoti į tokias situacijas :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-10-05 10:24 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Atsidariau šitą temą ir išsigandau. Šiandien Marselis pirmą kartą liko vienas namie ne savo narve. Kai būdavo dviese su Lui- nieko negriauždavo, manau vyresnėlis neleisdavo jam. O dabar bijau net namo pareit. Įtariu trauksim vėl narvą iš spintos, nes nenoriu nuostolių...

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007