Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 22:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 11:31 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Aha, Marijonai, kai šunys žiūri, įmanoma, tik tada jie vietoje guli o ne lovoje ;)

Daiva, ačiū už pasisakymą ir nuotraukas. Aš labiau ne dėl savęs, o dėl savo vyro gal pergyvenu. Jis gyvenime gyvūno neturėjęs :)

Ai, ne, miegot su vaiku nesiruošiu aš, bet reikia ir pervystyti, ir šiaip gi paguldyti į lovą ne tik į lovytę. Tai bus tų progų kai gulės vaikas lovoje :) O miegoti tikrai netilpsime visi. Dabar sunku jau :) Aš su kalytėm vienoj pusėj, vyras - kitoj :)

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 13:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Per didelis sterilumas tikrai negerai, pati tai patyriau su savo vaikais. Vyresnėlė turi alergiją, tad nesakau, kad labai ramia širdimi pirkom šunelį. Tačiau viskas gerai, ji alergiška daug kam bet ne šunims, nors teko prisiklausyti ir tokių gąsdinimų, kad ilgainiui gali atsirasti alergija ir šuniui. Aišku negali būti tikras, bet dabar juk daug gydytojų kaip tik rekomenduoja nuo gimimo pratinti prie gyvūnų, nes tai kaip tik padeda išvengti alergijų ir net alergiškiems vaikams įmanoma rasti tinkantį gyvūną.
O dėl miegojimo kartu, tai manau tikrai nieko blogo. Aišku su dviem šuneliais ir vaiku jau vien dėl vietos stokos teks rinktis arba, arba. Man tokio pasirinkimo problemos nebuvo, tad ramiai miegojau su abiem vaikais, nes tai paprasčiausiai labai patogu, ir visai nesunku buvo atpratint, kaip gąsdina Marijonas :P Tik nereikia laukti iki penkių metų... :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 18:51 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-03-22 11:58
Pranešimai: 420
Miestas: Elektrėnai
$this->bbcode_second_pass_quote('Marijonas', '')UO UŽ VAIKĄ MIELESNIS ???? :rolleyes:
Ar įmanoma mylėtis, kai šalia guli 5 metų ciucelis?... kai šalia guli 5 metų vaikelis?... ir dar abu žiūri tau į akis?
.....................
kažkada mačiau klasikinę dokumentiką (tarpukario metų vokiečių kino dokumentalistas, pavardę dabar primiršau) apie čiukčių (aleutų) gyvenimą.
Vaizdelis: iš sniege padaryto urvo (iš elnio odos miegmaišio, kuris dar apsnigtas) išlipa nuogas tėvelis. Kartu išeina su juo ciucelis... paskui išlipa nuoga mama... ir nuogų pametinių vaikelių pulkelis... :D (miega visi kartu ir nuogi, kad būtų šilčiau).
................................
:) aš tai vaikelio prie lovos nepratinčiau... :) kad sulaukęs 5 metų į akis žiūrėtų... :wub: atpratint sunkiau... :)
.............................
Dievulis taip sutvarkė, kad vaikelis turi daug daugiau apsaugos nuo aplinkos, nei paaugęs... net AIDS serganti mama gimdo sveiką vaiką (kraujotaka ta pati).

Vaikelis sulaukęs 5 metų pats nebenorės eiti į tėvų lovą :P. Du vaikus užauginau ir atpratinti jų nereikėjo. :lol:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 19:33 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:07
Pranešimai: 603
Miestas: Vilnius
Net ir aš nesusilaikiau ir įdedu foto. Gracia su mano sesers mergyte.

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Na ir mano dukrytė, maždaug prieš 11 metų.

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Tarp kitko, šią trumpaplaukę kalytę pirkau šunų parodoje, prieš 13 metų ir būdama nėščia (6mėn.) .

_________________
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Teris
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Yta
Ilgaplaukis triušinis taksas - Gracia
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Argentina


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 20:24 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'P')er didelis sterilumas tikrai negerai, pati tai patyriau su savo vaikais. Vyresnėlė turi alergiją, tad nesakau, kad labai ramia širdimi pirkom šunelį. Tačiau viskas gerai, ji alergiška daug kam bet ne šunims, nors teko prisiklausyti ir tokių gąsdinimų, kad ilgainiui gali atsirasti alergija ir šuniui. Aišku negali būti tikras, bet dabar juk daug gydytojų kaip tik rekomenduoja nuo gimimo pratinti prie gyvūnų, nes tai kaip tik padeda išvengti alergijų ir net alergiškiems vaikams įmanoma rasti tinkantį gyvūną.
O dėl miegojimo kartu, tai manau tikrai nieko blogo. Aišku su dviem šuneliais ir vaiku jau vien dėl vietos stokos teks rinktis arba, arba. Man tokio pasirinkimo problemos nebuvo, tad ramiai miegojau su abiem vaikais, nes tai paprasčiausiai labai patogu, ir visai nesunku buvo atpratint, kaip gąsdina Marijonas :P Tik nereikia laukti iki penkių metų... :)


Kalbant apie alergiją, man šią vasarą nustatė, kad esu alergiška viskam įmanomam: katėms, šunims, žiedadulkėms, erkėms ir t.t. Sakė šuns būtinai atsikratyti. Užsispyriau ir sakiau ne tam aš ją paėmiau iš gatvės, kad kažkam nežinomam vėl atiduočiau.... :closedeyes: Tai va, mėnesį pagėriau klaritiną ir dabar visai gerai jaučiuosi ir Trilka miega kartu lovoje. O mano būsimas vaikelis taip pat augs su taksiuku ir mokysis nebijoti ir mylėti gyvūnėlius :D

Daiva, super nuotraukos!!!

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 20:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Dėkoju visoms forumietėms... :thumbup: dėkoju už labai gražias nuotraukas ir mintis ... manau, kad mano "provokacija" :P tik paskatino labai gražiai panagrinėti... meilės vaikeliams, ciuceliams ir... ne tik... temą... :D manau, kad ji neišsemiama... galima tęsti... :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 21:42 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Pažiūrėjus tokių foto pasidaro gaila, kad taksiukas atsirado namie tik dabar. O juk norėta buvo laaabai seniai, bet vis atrodė, kad su mažais vaikais bus pernelyg sunku viską suderinti... :rolleyes:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 22:23 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2008-09-04 12:43
Pranešimai: 125
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Raminta', '
')
Vaikelis sulaukęs 5 metų pats nebenorės eiti į tėvų lovą :P. Du vaikus užauginau ir atpratinti jų nereikėjo. :lol:


Visiškai sutinku. Mano dukrytei prieš mėnesį suėjo treji ir ta proga išsikraustė iš tėvų lovos į savąją. :D
O ciuckis miega šalia dukrytės lovos :rolleyes:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-10-30 11:40 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Virdzina, super foto :) Aš parašiau vakar komentarą ir nutrūko internetas (būna čia neretai).

Tai aš rašiau, kad nemanau, kad vaikas su manimi apskritai miegos. Juk iš pradžių turės lovytę, o paskui kraustysis į savo lovą. Brolio sūnus (brolio šeima gyvena su mumis) kai buvo 3 metų buvo iškomandiruotas į atskirą kambarį, kuriame dabar ir miega vienas... O Airijoje tėvai vaikus išgrūda į vaikų kambarį nuo 4-5 mėnesių ;)

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-10-30 12:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', ' ')O Airijoje tėvai vaikus išgrūda į vaikų kambarį nuo 4-5 mėnesių ;)


Išgrūda tai išgrūda, bet paskui patys bėgioja pas juos naktimis, nes tokio amžiaus dar retas kuris vaikas ramiai išmiega...O matinant natūraliai tai tikrai nėra nieko patogesnio, kai ir maistas, ir vaikelis šalia :)
Tik čia jau nebe taksų tema :P

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-10-30 12:52 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
matyt ir taksas kartu išgrūdamas... į kitą kambarį :lol: kad akių negadintų...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-10-30 13:33 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
:lol:

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-02-08 22:46 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-02-08 22:14
Pranešimai: 9
Miestas: KAUNO R
sveiki,
matau, kad paskutiniai pasisakymai 2008-ųjų.. bet tikiuos.. planuojam vaikeli, bet turim taksą.. kuris puola tiek ant vaikų, šunų bei suaugusių, ypač vaikinų paauglių. dresūros metu ant žmonių nepuola su antsnukiu. ir ant kai kurių žmonių irgi nepuola.. tai galvoju kaip čia su lėlium būtų... <_< šiaip jis dresūroj puola ant 3-4 mėn šunų - bet tai labradorai ir pan.. ką manote?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-02-08 23:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Manau, kad jums pirmiausiai reikia sutvarkyti hierarchijos problemas.
http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=122
http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... nys;id=351

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-02-09 10:05 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-02-08 22:14
Pranešimai: 9
Miestas: KAUNO R
aš visai su jumis sutikčiau.. bet kaip čia man suprasti :blink: jis manęs neklauso tik kai yra labai susinervinęs ar ateina kas nors į svečius ir pan.. bet kai pasakau fu.. pas mane.. sėsk.. ir pan., klauso.. hm.. kai supykstu ant jo, jis gulasi ant nugaros ir vizgena uodegytę... kartais tikrai nepanašu, kad dominuotų.. šiaip klauso tik manęs, bet nepakankamai. Gali būti, kad kartais jis dominuoja, kartais ne?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007