Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Dresūra
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=352
Puslapis 18

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-10-15 15:17 ]
Pranešimo tema:  Dresūra

Šiandien Topas pradėjo krimsti mokslus pas dresuotoją. Pradžiai mokėsi labai paprasto dalyko: atbėgti pašaukus vardu. Nors ne toks jau jis ir paprastas, nes namie būna, kad šauki, o jis sau žiūri pro tarpdurį ir net nesiruošia eiti. Bet pasirodo visagalis sūris čia puikiai padeda :) , tik reikia laiko ir daug kantrybės.
Daug klaustukų sukėlė dresuotojos pasakymas, kad šuns geriau neglostyti, nes jam tai nėra ypatingai malonu. :unsure: Buvau įsitikinus, kad glostymas puikiai tinka kaip paskatinimas kartu su skanuku. Tai kaip ten yra iš tiesų?

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-10-15 17:21 ]
Pranešimo tema: 

Už glostymą labiau tiks pagyrimas, ištartas džiaugsminga, susižavėjusia intonacija.

Autorius:  bruksas [ Tre, 2008-10-15 18:06 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki, Bruksui jau trys mėnesiai. Norėtume eiti į mokslus. Gal galite patarti, kur Vilniuje geriau dresuoti taksiuką?

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-10-15 20:29 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('bruksas', 'S')veiki, Bruksui jau trys mėnesiai. Norėtume eiti į mokslus. Gal galite patarti, kur Vilniuje geriau dresuoti taksiuką?
Pabandykite www.dresura.lt
Pliusai - dresuotojas džiaugiasi, kai ateina kuo jaunesni šuniukai; atsižvelgia į veislės bei individo ypatumus; turi patirties su taksais.
Perduokite nuo manęs linkėjimų :)

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-10-15 20:42 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'U')ž glostymą labiau tiks pagyrimas, ištartas džiaugsminga, susižavėjusia intonacija.

Būtent taip dresuotoja ir liepė daryti, girti "geras" ir tada duoti sūrio. Bet tai taip išeina, kad ir šiaip nedresuojant šunelio geriau neglostyti, ar kaip? O juk grįžus namo, jis pats išsitiesia ant nugaros visu ūgiu ir prašosi paglostinėjamas :rolleyes:

Autorius:  bruksas [ Tre, 2008-10-15 20:59 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū už patarimą, bandysime.

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-10-15 22:38 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'B')ūtent taip dresuotoja ir liepė daryti, girti "geras" ir tada duoti sūrio. Bet tai taip išeina, kad ir šiaip nedresuojant šunelio geriau neglostyti, ar kaip? O juk grįžus namo, jis pats išsitiesia ant nugaros visu ūgiu ir prašosi paglostinėjamas :rolleyes:
Tai ir glostykite į sveikatą :) tiesiog šiaip, kad pasidžiaugtumėt vieni kitu.
O dresūroje reikia greito paskatinimo, pati glostymo mechanika ir bendra atmosfera tam netinka - juk glostymas tai kaip masažas, jis atpalaiduoja.

Autorius:  jurga&gedas [ Ket, 2008-10-16 9:10 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')abandykite www.dresura.lt
Pliusai - dresuotojas džiaugiasi, kai ateina kuo jaunesni šuniukai; atsižvelgia į veislės bei individo ypatumus; turi patirties su taksais.
Perduokite nuo manęs linkėjimų :)
Jeigu neklystu, čia randasi Baltupiuose, ten mūsų draugai vaikšto su savo augintiniu :) , šį savaitgalį sakė ir mus kartu pasiims. Pažiūrėsim kaip ten viskas vyksta, norim savo merginas irgi vesti. Ir treniruotė, kiek sakė, nėra brangi.

Jurga

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2008-10-16 10:21 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '
')Tai ir glostykite į sveikatą :) tiesiog šiaip, kad pasidžiaugtumėt vieni kitu.
glostymas tai kaip masažas, jis atpalaiduoja.

Va va, kažkaip man irgi atrodo, kad mūsiškiui glostymas tikrai nesukelia nemalonių emocijų. Dažniausiai priešingai glostomas, jis arba džiaugiasi, arba...užmiega :)

Autorius:  gab1 [ Pen, 2008-10-17 11:41 ]
Pranešimo tema: 

Į kurią dresūros mokyklėlę vedate Topą?

Autorius:  Jurga ir Topas [ Pen, 2008-10-17 11:54 ]
Pranešimo tema: 

Pas Vaserius http://www.sarmas.lt/

Autorius:  Jurga ir Topas [ Šeš, 2008-10-18 21:39 ]
Pranešimo tema: 

Šiandien sudalyvavom jau ir šuniukų daržely, tik kad mūsų Topiukas ten buvo pats mažiausias, tai bendrauti mažai su kuo galėjo. :( Tiesa, iš pradžių apsidžiaugėm sutikę tokio pat amžiaus standartinę kalytę taksiukę, aišku ji buvo didesnė ir pora kg sunkesnė, bet iš pradžių abu žaidė, o paskui ta draugė pradėjo visai nebedraugiškai urgzti ir Topas atsitraukė. Labai jau ji aktyvi pasirodė, paskui linksminosi su vilkšuniais, kurie lakstė ir niekaip jos pagaut negalėjo :lol: Topas irgi ne iš bailiųjų, bet vilkšuniai vis tik netinka į draugiją :unsure:
Bet užtai Topelis puikiai pasirodė, kai reikėjo atsiliept šaukiant vardu. Tuoj atlėkė nors dar tik kelias dienas to mokomės, o va vilkšuniai nebuvo tokie paklusnūs. Beje toji taksiukė irgi šauniai atlapnojo pas šeimininkę, tad nors daug kur rašo, kad taksai sunkiai dresuojami, matyt ne visada taip :D

Autorius:  Egle*&*Funis [ Pen, 2008-12-05 19:09 ]
Pranešimo tema: 

Manau, pasakymas, kad glostyti nereikia, nes šunims tai nepatinka, yra ne teiginys, bet nuomone, o dar ir tai, kad gyvūnas kiekvienas yra skirtingas kaip ir žmogus, ir vienas asmuo už juos visus nenuspręs, ar jam tai patinka <_<

Autorius:  lorelei215 [ Pen, 2008-12-05 20:00 ]
Pranešimo tema: 

Kalbama buvo apie glostymą dresūroje, ir manau, kad šis paaiškinimas
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'd')resūroje reikia greito paskatinimo, pati glostymo mechanika ir bendra atmosfera tam netinka
pakankamai motyvuotai pagrindžia požiūrį, kad dresūros metu šuns glostyti nereikėtų.

Autorius:  Taxas [ Pen, 2009-02-06 19:34 ]
Pranešimo tema: 

Aš esu patyrusi dresuotoja ir žinokit su paglostymais neišeis nieko. Reik nebijot pabart šuniuką :)

Puslapis 18 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/