Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Bėga nuo kitų šunų
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=519
Puslapis 11

Autorius:  Nikis [ Ant, 2009-06-30 22:45 ]
Pranešimo tema:  Bėga nuo kitų šunų

Padėkite prašom su patarimais.

Taksui lygiai 10 mėn. Vedžiojant su pavadėliu iki tam tikro atsumo (iki metro) veržiasi prie kitų šunų, o prieš kai kuriuos piktai rodo netgi akivaizdų priešiškumą juos puldamas.
Namuose yra tik "pastatytas" į vietą ta prasme, kad nėra čia karalius viską galintis daryti, kaip, kad kartais būna rašoma literatūroje. Jam niekada niekas iš namiškių nėra sudavęs, o už "zbitkas" yra tekę prispausti prie žemės, kad pripažintų mūsų viršenybę.
Jeigu galima sakyti "vidurkį" taksų proto manau tikrai turi su kaupu: meilus, žingeidus, sargus, sąlyginai klauso komandų, nuostabus balsas ir t.t. visa šeima juo labai džiaugiamės.

PROBLEMA: jei vedžiojamas palaidas ir susitinka si kitu šunimi viens prieš kitą nuo jo visada bėga, o kitas aišku vejasi. Jokio žaidimo ar kitoko abipusio supratimo. Tiesa, paskui rodo susidomėjimą, lyg norėtų žaisti, bet visviena kažkas blogai. Bijau, kad tai streso pasekmė ir l. norėčiau jam padėti "aklimatizuotis" kitų šunų tarpe.
Neturiu pažįstamų, kurie laikytų šunis, o prašyti svetimų, kad leistų ilgiau apsiprasti su jų šunimis kažkaip nelabai išeina.

ISTORIJA: kai buvo kokių 4 mėn. jį rimtai buvo prigriebęs lietuvių skalikas, nes prilindo prie jo maisto. Žinoma buvo labai išgąsdintas. Gal tai pasekmė?
Rinkausi iš dviejų patinėlių. Jis buvo stambesnis ir lėtesnis, bet dėl to nesigailiu. Jis puikus.

PRAŠYMAS: padėkite patarimais kaip išgyvendinti mano Nikio stresavimą. Nebesigilinkime į priežastis, o tik ką turėčiau daryti, kad pagelbėti augintiniui. Gal Kaune būna bendri pasivaikščiojimai? Su malonumu prisijungčiau.

Ačiū už patarimus.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2009-06-30 23:18 ]
Pranešimo tema:  Re: Bėga nuo kitų šunų

$this->bbcode_second_pass_quote('Nikis', 'P')RAŠYMAS: padėkite patarimais kaip išgyvendinti mano Nikio stresavimą. Nebesigilinkime į priežastis, o tik ką turėčiau daryti, kad pagelbėti augintiniui. Gal Kaune būna bendri pasivaikščiojimai? Su malonumu prisijungčiau.
Man atrodo, jūs jau žinote ką daryti :) Taksų (ypač - taksių) kompanija jūsų šuniukui būtų pati geriausia profilaktika. Kauniečių yra gana daug, tikriausiai surasite arti gyvenančių.

Autorius:  Saule [ Ket, 2009-07-09 10:08 ]
Pranešimo tema: 

Turime tokią pačią bėdą su Lui, jam šešeri, bet drąsus tik tada, kai kitam pavadėlio gale šeimininkas. kai paleidi - bijo net mažo jorkšyro. Gėda iš vienos pusės, iš kitos patys kalti - mažą dresavom patys, jokios socializacijos su kitais šunimis. Dabar jis draugauja tik su tais, su kuriais arba gyvena, arba kuriuos turi mano draugai.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/