Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Šlepetės
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=586
Puslapis 11

Autorius:  dolle [ Ant, 2009-09-22 13:38 ]
Pranešimo tema:  Šlepetės

O man tai įdomu būtų sužinoti ar tai tiesa, jei mes su vyru išeinam iš namu ir grįžtame po poros valandų. Ateidami namo matome ant lovos mano šlepetes, kurias namie nešioju, pasiguldžius ant savo kilimėlio kaip suprantu ji šalia jos užmiega ir jaučia mano kvapą, bet kas svarbiausia net neapkandžioja. Įdomu ką tai reiškia?

:lt:

Autorius:  mielka [ Ant, 2009-09-22 13:39 ]
Pranešimo tema: 

Baisa irgi visada mano tapkes nešasi ir saugo nuo kitų, kad neimtų... dar mamos tapkes užneša į antrą aukštą... :D

Autorius:  dolle [ Ant, 2009-09-22 14:17 ]
Pranešimo tema: 

:) na matyt jau čia pas taksus būdingas bruožas. :)

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2009-09-22 14:18 ]
Pranešimo tema: 

Tai būdinga ne tik taksams, o bet kokiems šunims. Jie tiesiog jaučiasi saugiau ir jaukiau, kai šalia yra daiktas, kvepiantis šeimininku.
Galite palikti kokį nors seną dėvėtą savo drabužį, taksui bus labai jauku iš jo susisukti lizdą :)

Autorius:  Vinculis [ Ant, 2009-09-22 14:34 ]
Pranešimo tema: 

Maniškis, kol buvo mažutis, siekdamas, kad neišeičiau į darbą ir jo nepalikčiau vieno, pavogdavo man iš po nosies batą (ar abu), juos paslėpdavo po savo guoliu. Tuomet pats atsiguldavo į savo guolį ir gulėdavo kaip niekur nieko, maždaug, kur tavo batai tikrai nežinau ir neklausk, aš jų neėmiau, o jei batų neturi, niekur neik ir būk su manimi. Kai suprato, jog vis tiek savo batus rasiu, kartą juos ne tik paslėpė po savo guoliu, bet prieš tai nukandžiojo nuo batų kaspinėlius :D Na, dabar jis supranta jau, kad man reikia išeit, tai nebevagia batų. Bet... Jei palieku savo tapkes jam prieinamoje vietoje, tai jas visada grįžusi rasiu jo guolyje (būna ir apgraužtos). Kodėl taip daro? Manau iš ilgesio (na, apgraužia, gal truputį ir iš pykčio). Todėl aš visai nepykstu, jei randu ne batus ar tapkes, o tik liekanas.
Be to, jis, kol užaugo, sugraužė ne tik tapkes, batus, bet ir visus baldus, linoleumus, betoną (atplėšęs linoleumo gabalą, bandė iškasti betoną ir taip pasiekti pagr. buto laidus :wacko:), sienas, parketą, savo guolį, mano rūbus (padžiautus ir per žioplumą paliktus ant radiatoriaus), kilimus, takus, laidus ir t.t. Ką dariau? Nieko. Susitaikiau. Čia kaip per tą anekdotą dėl viduriavimo. Vaistai nepadėjo, bet į galvą nebeėmiau :D

Autorius:  ramint1 [ Tre, 2009-09-23 7:40 ]
Pranešimo tema: 

Aš kai pasiskaitau ir prisiklausau kokių dalykų yra prikrėtę šuniukai arba kokios bėdos budavo su jais, kol užaugdavo, tai tik atsidūstu ir džiaugiuosi, kad maniškė nieko niekada nėra sugraužusi, niekur nepridariusi. Turbūt turiu auksinę taksytę, nes kai ją įsigijom ir visi kompų laidai būdavo ant žemės, bijodavom, kad vieną dieną jų neberasim. Bet tikrai turim šilkinę mergytę. Kartais norisi antro taksiuko, bet bijom, kad nebūtų pasiutęs ir pridarys daug bėdelių :lol:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/