Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Ar takso dresūrai būtinas antkaklis-smaugikas?
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=6
Puslapis 11

Autorius:  mielka [ Tre, 2007-10-24 18:34 ]
Pranešimo tema:  Ar takso dresūrai būtinas antkaklis-smaugikas?

lorelei215 rašė:
Šeštadienį buvom pirmoj dresūros pamokoj, ir ten iš karto davė uždėti šuniui smaugiką. Ar tai tikrai būtina taksui? Na, aš suprantu, kad didelio šuns, ypač jei laiko mergina, gal kitaip ir nesuvaldysi. Arba jei šuo labai neklusnus. Bet lengvam taksiukui, kuris nėra neklusnus, tik kartais taksiškas kurtumas užeina - abejoju :?

ceri rašė:
Aš tai tikrai nedėčiau pirmus kartus smaugiko. Geriau prieš dresūrą iš vakaro nešerkit ir pabandykit su maistu mokinti, t.y. teigiama motyvacija.

giedre rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('lorelei215', '')eštadienį buvom pirmoj dresūros pamokoj

O pas ką mokotės jei ne paslaptis?

lorelei215 rašė:
Mes mokomės pas Dianą (kuri turi jaunųjų vedlių mokyklą).
O smaugiką dėti man gaila. visų pirma, Toras, jeigu jaučiasi skriaudžiamas, iš principo į mane nežiūrės, sėdės spoksodamas į vieną tašką ir nejudės. Antra, aš pati nemokėsiu su tuo antkakliu susitvarkyti, bijau, kad pritampysiu skaudžiai, kada reikia ir kada nereikia.

DaivaD. rašė:
Aš nemanau, kad Torui reikia smaugtuko. Svarbiausia - sudominti. Jei jam bus įdomu, jei bus geras kontaktas su šeimininkais, taksas parodys tokius stebuklus, kokių tarnybiniai šunys net nesapnavo
Aš tai dėjau kaip ir buvo liepta. Manau, pasiteisina. :D

giedre rašė:
Aš savo perdėtai jautriai dėjau. Nepakenkė tarpusavio santykiams nei kiek. Smaugtukas su skaniais kąsneliais tikrai stebuklus padarė. Kartu su aviganiais, šnauceriais ir zenenhundais kaip lygi su lygiais visas komandas vykdė (atrodė tik juokingai ir iš toli ne visada matėsi ar ji tikrai guli kaip liepta ar jau atsistojo :lol: ).

Autorius:  Robiux [ Ket, 2008-02-07 1:23 ]
Pranešimo tema: 

Mes pradėjom pasivaikščiojimus. :huh: Žiauru. Niekur nenori eiti, bandau su maistu - nieko gero, iš namų reikia ištempti, paskui jau biški geriau, bet visko bijo, nors ir ne pirmą kartą einam tomis vietomis. Ji, kai pasukam link namų, tai jau pradeda tempti į priekį, o šiaip tai man reikia tempt. Ir kol vaikštom, tai esu priešas, pamato kitą žmogų bėgte bėga prie jo, kad tik kas išgelbėtų. Turi asiliuko charakterį. :(
Net kai išvedu į kiemą, padaro reikaliukus ir į kambarį. :hmm:

Autorius:  LinaL [ Ket, 2008-02-07 13:16 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Robiux', 'M')es pradėjom pasivaikščiojimus. :huh: Žiauru. Niekur nenori eiti
Aš tai neščiau ant rankų, kartais pastačius pažaidinčiau, o atgal tegu bėga.
Mano irgi nenorėjo vaikščioti toliau kiemo kol mažos. Paskui išaugo :)

Autorius:  Puga [ Šeš, 2008-03-08 0:24 ]
Pranešimo tema: 

Robiukai, kaip dabar?

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2008-09-11 14:03 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Robiux', 'M')es pradėjom pasivaikščiojimus. :huh: Žiauru. Niekur nenori eiti, bandau su maistu - nieko gero, iš namų reikia ištempti, paskui jau biški geriau, bet visko bijo, nors ir ne pirmą kartą einam tomis vietomis. Ji, kai pasukam link namų, tai jau pradeda tempti į priekį, o šiaip tai man reikia tempt.

Va va, pas mus irgi kartais panašiai gaunasi. Na bijoti tai nebijo, bet iš namų išeiti jokio noro nerodo, o jei dar šalčiau lauke, tai iš vis... :( O jau namo, tai bėgte. Bandom ir maršrutus keisti, bet toks jausmas, kad jis iš visur jau žino namų kryptį, o jei ir nežino, tai apsisuka ir paprasčiausiai bando tempti atgal. Tai aš irgi dažniau pirmyn jį panešu, jei jau visai neina. O kaip su tuo lėkimu namo? Juk negalima leisti, kad jis lėktų pirma šeimininko, bet taip jau išeina kartais...

Autorius:  Vella [ Šeš, 2008-09-27 20:49 ]
Pranešimo tema: 

Mažųjų kaprizai :D Su amžium išaugs, ir maniškiui buvo. Gal išeikit kur su šuniška kompanija į miškelį, kur, palakstykit.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/