Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

takso perauklėjimas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=891
Puslapis 11

Autorius:  Giedružė [ Sek, 2010-12-19 21:31 ]
Pranešimo tema:  takso perauklėjimas

laba, reikia pagalbos. Geras žmogus atėmė taksiuką iš buvusių šeimininkų, nes jį norėjo pakarti ir tas šuniukas pateko pas mane, bet jis tikra bėda, nes graužia viską iš eilės: pagalves, tapkes, stalo kampą, bando plintusus ir t.t. Ir be to dar daro gamtinius reikalus namie, kai jį atsinešė, tai pirma išvedžiau į lauką, tai jis 5 min. stovėjo vietoj ir drebėjo, per antrą išvedimą nu jau truputėlį pavaikštinėjo, bet kad gamtinus reikalus atliktų, tai ne, jis sniega uosto. Dar girdėjau, kad pas buvusius šeimininkus jis buvo labai lepinamas, vaikščiojo ne tik su rūbeliais, bet ir su tapkutėm, gal todėl išėjęs į lauką nieko daugiau nedaro, tik dreba. Gal galit patart ką daryt bent dėl pripratinimo atlikti gamtinius reikalus lauke.

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2010-12-20 8:21 ]
Pranešimo tema: 

O kokio jis amžiaus?
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'g')raužia viską iš eilės: pagalves, tapkes, stalo kampą, bando plintusus ir t.t. Ir be to dar daro gamtinius reikalus namie
Pirkit narvą. Kitaip nieko nebus. Tai padės išspręsti abi problemas. Paskaitykit kitas forumo temas, rasit parašyta apie narvo naudojimą. Reikėtų pradėti auklėjimą nuo pat pradžių, kaip auklėjant mažą šuniuką.
Pasistenkite sudaryti griežtą režmą ir tikslias taisykles ką galima, o ko ne, kada einama į lauką, kada ėdama, kada miegama. Taip jaum bus lengviau adaptutis. Nepamirškite ir pagyrimų bei žaidimų. Būtų labai gerai šerti tik iš rankos. Lauke taip pat turėkite skaniukų. Žinoma, šuo turi būti gerokai išalkęs, kad reaguotų į skaniukus.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'i')švedžiau į lauką, tai jis 5 min. stovėjo vietoj ir drebėjo
Jam baisu, juk visiškai nepažįstama aplinka, nauji žmonės. O ir šalta, jei stovi vietoje. Atsiminkite - ne šuo jus vedžioja, o jūs šunį. Jūs renkatės kryptį, maršrutą ir judėjimo geitį. Prisegat pavadėlį, ir pirmyn bėgte - tokiu oru stoviniuoti negalima. Gerai būtų ir aprengti bent jau megztuku, juo labiau, kad jis visai neužsigrūdinęs.

Autorius:  ramint1 [ Pir, 2010-12-20 9:21 ]
Pranešimo tema: 

Aš maniau, kad su Bellute jau nepavyks gero šuniuko padaryti. Juk irgi darė kambaryje, lojo ant visų. Bet narvas pagelbėjo, kol mūsų nėra namie. O kai grįžtam, išleidžiam. Matomai, dar žiūri į Dorytę, kaip ji elgiasi, ir mokosi. Jau kai pasakai, kad einam į lauką, pirmoji kantriai atsistoja prie durų ir laukia, kol apsirengsiu, kol Dorai uždėsiu pavadėlį, o tada jau jos eilė. Tik niekaip nepripratinam prie maisto suvartojimo per vieną kartą. Po grįžimo iš lauko Dora atsistoja prie bliūdelio ir viską suvalgo. O Bella kokius du grūdelius suvalgo ir lekia. Po kokios valandos vėl prilekia prie bliūdo. Visada bliūdo laikyt pilno negaliu, nes tuoj Dora kėsinasi (ji žiemą sparčiai augina svorį). Tai vat taip mes ir gyvenam. Linkiu ir Jums greitu laiku išspręsti visas problemas. Bet tai nebus lengva, kantrybės Jums.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/