Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Lojimas atėjus svetimiems
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=930
Puslapis 11

Autorius:  Ieva [ Šeš, 2011-03-05 10:13 ]
Pranešimo tema:  Lojimas atėjus svetimiems

Sveiki. Labai atsiprašau, jei jau buvo gvildenta ta tema, bet aš neradau. Reikalas tas, kad name auga du šunys - pudelis ir mūsų taksytė Mamba. Kam nors atėjus, natūralu, kad abu bėga prie durų lodami taip, kad visą rajoną žmonių galėtų prikelti. Pudelis, įsitikinęs, kad niekas negresia ir apžiūrėjęs atėjusiuosius eina sau, o Mamba niekaip negali nusiraminti - loja, urzgia, apžiūri žmogų ir vėl loja. Kad ir šiandieną - pas vyrą atėjo draugas, Mamba kaip kulka išlėkė iš lovos, vyras nusikėlė ją į apačią (laiptais nelipa pati), ten lojo, urzgė. Nurimsta ir po to vėl pradeda.. Po to atbėgo pas mane į lovą, palindo po antklode ir vis tiek urzgia. Na, tokia miniatiūrinė kovinio šuns kopija... Kaip teisingai ją auklėti, nes tas lojimas varo iš proto. Ačiū

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-03-05 11:02 ]
Pranešimo tema: 

Pasakysiu banalų dalyką. Reikia dresuot. Mokyti komandų ir reikalauti tikslaus jų įvykdymo. Stovėt - tai stovėt, sėdėt - reiškia, sėdėt, marš į vietą - vadinasi kaip kulka turi nert į savo vietą ir tupėt ten kol šeimininkai neleis išeit.
Ir dar svarbiau, bet ir sunkiau - tvarkyti hierarchijos santykius. Kas pagaliau namuose šeimininkas, ir kas sprendžia, lot ar nelot? Apie tai yra daug prirašyta, susiraskite SM forume senesnėse dresūros temose Seterių mamos patarimus, jie tokie nestandartiniai, bet labai padės.

Autorius:  Ieva [ Šeš, 2011-03-05 20:34 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū - eisiu ieškoti tų patarimų. Ir dar vienas klausimas (na, iš to 1000, kuriuos dar užduosiu...) apie šunų hierarhiją. Taksė skriaudžia pudelį (jam jau 5 metai) - išveja iš sofos, iš lovos ir t.t. Pudelis tik urzgia, bet nekanda ir nelabai puola. Pyksta, aišku, bet apleidžia pozicijas ir išeina į kitą kambarį. Mamba įsitaiso nugalėtojos poza. Ką daryti? Įsikišti ar šunys patys turi išsiaiškinti, kas ir kaip???

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-03-05 20:43 ]
Pranešimo tema: 

Pudelis - patinas? Tai viskas tvarkoj, jis privalo nusileisti kalei.

Autorius:  Ieva [ Šeš, 2011-03-05 20:50 ]
Pranešimo tema: 

Taip - jis kastruotas patinas. Bet mane šeimos nariai jau ,,pjauna", kad mano vaikas (suprask, Mamba), taip žiauriai skriaudžia seną šeimos narį :)

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-03-05 20:57 ]
Pranešimo tema: 

Na, jei Mamba persistengia rodydama valdžią, tai reikėtų jai leisti suprasti tai. Juk gaujos vadas vis dėlto ne ji, o jūs - jūs ir sprendžiate, ką išvyti iš guolio, o ko ne.

Autorius:  Safyra [ Sek, 2011-03-06 10:17 ]
Pranešimo tema: 

Safyra irgi lodavo atėjus svetimiems, o maža netgi puldavo. Iš to jau išaugom, dabar tik loja. Tai atradau vieną gerą būdą jai nutildyti - čiumpu ir paduodu ją tam žmogui ant rankų palaikyti arba pati palaikau - iškart nustoja. Gal ir jums padės.
O dėl skriaudimo - tai manoji irgi skriaudžia labrodorą, atima žaislus, neprileidžia prie savo guolio (mūsų lovos :rolleyes:). Bet daro tai kažkaip nepiktybiškai - tai dar nekelia rūpesčio didelio.

Autorius:  Reda L. [ Sek, 2011-03-06 11:11 ]
Pranešimo tema: 

Kad Safyra būtų tokia nedraugiška, negaliu patikėti, ir dar prieš tokius žymiai didesnius už save :lol: Drąsi panelė.

Autorius:  doviliukas87 [ Šeš, 2011-07-30 15:06 ]
Pranešimo tema: 

maniškę tai žinokit aš išdresiravau tikrai netinkamai, prisipažįstu :D
kadangi ji auga su manim nuo pat mažų dienų, tai aš kai buvau mažytė, išdresiravau ją kaip apsauginį šunį :lol: :lol: :lol: ir dabar ji pas mane svetimų žmonių į namus neįleidžia. Prisileidžia tik kaimynus, kurie gyvena šalia mūsų, nes jie su ja jau nuo mažens žaidžia, glosto, ir be to, labai dažnai pas mus ateina. o šiaip tai namuose nereikia net signalizacijos :D :lol: :lol: :lol: užtenka ir gyvos signalizacijos, tik išgirsta ką nors krebždant ar lojant lauke, iškart savo sireną paleidžia :D
Šiaip jei pasakai į vietą arba sėdėt, tada tai nebūna jokių problemų, nes komandų ji visų klauso :wub: aš ją labai myliu :wub:
:lt:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/