Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 10:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 12:45 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Jolanta,
gražūs yra Swarowski'o kristalai, kai jie taip ir vadinami. Bet - tai ne briliantai :P Ir kaip vadinamas asmuo norėdamas stikliuką prakišti už deimantą? (tiesa pigiau) :rolleyes:

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 14:58 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Dokumentai užtikrina grynaveisliškumą, o ne išvaizdą ir charakterį. Ir nėra ko čia ginčytis. Jeigu tu nežadi užsiimti veisimu, nevesi į parodas ir nori paprasto mažo, pigaus šuniuko, tai kam pirkti brangų su kilmės dokumentais ir tėvų pasiekimais. Aišku būtų neteisinga sakyti, kad tai grynaveislis šuo, o tiesiog šunelis panašus į tam tikrą veislę ir aš jį labai myliu ir jis man pats pačiausias. Aš tikrai nepritariu žmonėms, kurie kergia bet ką su bet kuo ir po to atidavinėja šuniukus bet kam, kad tik paimtų. Jei iš tikro mylėtų savo šunelį taip nedarytų, tuo labiau, kad ir šuneliui tai nėra sveika.

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 15:25 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-02-08 23:36
Pranešimai: 100
Miestas: Plungė
Va šitam požiūriui pritariu visu 1000 procentų. Netaisykit, būtent tiek. Gerbiu visus, bet kas perdaug - darosi nesveika. Rudei linkiu iš visos širdies viso ko geriausio, o jūsų išsakyta mintis visiškai atitinka mano mintis ir apsisprendimą. Turiu metų ir proto, manau žinanti, kas tinka ir pritinka. Turiu ir kalę iš prieglaudos, jos labai mielas charakteris, jai 4 m. ir ji neturi ir neturės vaikų. Turiu tėvų seną šunį, o dabar noriu linksmo ir prieraišaus šunelio. Turėčiau galimybes - imčiau šunį su dokumentais ir gal net parodose sudalyvautumėm. Beje, man dar ir ne 80 m., tad gal turėsiu ir dokumentinį, gyvenimas parodys. O daugiau - žmogų mano tvirtu įsitikinimu reikia labai gerai pažinoti, kad galėtum jį peikti. Kritikuoti lengviausia. O juk geras žodis irgi nekainuoja, o kiek daug jis vertas... Pamąstykim gal visi, prieš lepteldami ką piktą - gal kitaip tiesiog negalima, o gal man nereikia... Sėkmės visiems.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 16:12 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Dėl forumo aš pritariu Marijonui. Būtų smagu, kad vis daugiau prisijungtų grynaveislių taksų augintojų, rašytų apie savo šuniukus, jų pasiekimus parodose. Aišku tai pakeltų forumo kartelę. Bet tada reiktų pakeisti pavadinimą iš "Taksų mylėtojų forumo" į "Taksų šeimininkų forumą".

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Paskutinį kartą redagavo Rudė Tre, 2009-04-15 17:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 16:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Pavadinimo keisti nereikia, pas lenkus taip pat mylėtojų forumas (Nasze Jamniki Forum Miłośników) Tik reikia įvardinti kas tas TAKSAS ir jį mylėti :wub:

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 16:35 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
$this->bbcode_second_pass_quote('Rude', 'J')eigu tu nežadi užsiimti veisimu, nevesi į parodas ir nori paprasto mažo, pigaus šuniuko, tai kam pirkti brangų su kilmės dokumentais ir tėvų pasiekimais. Aišku būtų neteisinga sakyti, kad tai grynaveislis šuo, o tiesiog šunelis panašus į tam tikrą veislę ir aš jį labai myliu ir jis man pats pačiausias. Aš tikrai nepritariu žmonėms, kurie kergia bet ką su bet kuo ir po to atidavinėja šuniukus bet kam, kad tik paimtų. Jei iš tikro mylėtų savo šunelį taip nedarytų, tuo labiau, kad ir šuneliui tai nėra sveika.

Čia ir nesueina galai. Iš kur atsiras tie nebrangūs ir nekilmingi šuneliai? Jei nebus žmonių kurie kergia bet ką su bet kuo?
Ar čia kažkokie pogrindiniai rimti veisėjai? Veisiantys be dokumentų? Ar vien netyčiukai?
Kitas klausimas - ar šuo su dokumentais būtinai veisiamas ir vedžiojamas į parodas. Tai kad ne, visai nebūtinai.
O kaip įsigyti nebūtinai briliantinį, bet normalaus lygio, nepretenduojantį į čempionus, taksų veislės (įrodytos dokumentais) šuniuką vidutiniškai uždirbančiam piliečiui - čia rinkoje skylė. Jei kilmingas - automatiškai kainuos tūkstantį ir daugiau. Kartojuosi, bet kad viskas atsitrenkia į kainą.
Nėra šuo su dokumentais tiek kartų pranašesnis, kiek kartų didesnė kaina. Dažniausiai.
Tik nereik sakyti, kad kaina turi būti aukšta šuns gerovės labui, nes pinigėliai nukeliauja į taip sakančio kišenę, todėl skamba neįtikinamai.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-04-15 16:54 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Sveiki, pasisakysiu ir aš, o tai vis duktė bendrauja...
Žmonės gerieji, apsidairykim aplinkui, išveskime savo augintinius (taksus, ar beveik taksus, ar tik panašius į taksus) į kiemą, parką, miškelį, pasidžiaukime šiltėjančiu oru, pradedančia žaliuoti gamta, pamatysite, kaip mūsų pasaulis nušvis visai kitokia spalva, taksiškos problemos pasidarys juokingos ir suprasime, kad visai neverta pyktis ir vieni kitus kaltinti, skaudinti, įžeidinėti. Sutikime, kad mes visi fanatikai, keistuoliai ir daugeliui nesuprantami dėl savo meilių tiems juokingiems, šleiviems, pasiutusiems keturkojams, bet juk dėl to mes nesame blogesni ar kvailesni, juk turėtų ši keista meilė mus vienyti, manau ir forumo tikslas yra būtent toks. Negi mes riesimės įrodinėdami, kad kiekvienas savo šunį mylime labiausiai, o jis yra pats kilmingiausias, gražiausias, protingiausias. Čia kaip pelėdai jos vaikas visada bus pats gražiausias, taip ir mums mūsų augintiniai nuostabiausi ir tikrai ta meilė nepriklauso nuo įvertinimo parodoje, ar kilmės dokumento. Sutinku, kad veisėjas turi veisti šunis ir gerinti veislės požymius, tą aš stengiuosi daryti jau 20 metų ir manau, kad man neblogai sekasi. Tačiau pasaulis įvairus, ir aš tikrai neniekinu tų žmonių, kurie neturi galimybių įsigyti grynaveislį šunelį, paprastas kiemsargiukas gali būti iki ašarų mielas ir mylimas. Na, o jei žmogus labai nori grynakraujo ilgaplaukio taksiuko, visada pasiūlau variantą, kaip tai galima padaryti, nes pinigai uždirbami, o geras vardas ir geri santykiai tarp žmonių įgyjami ne taip lengvai ir, patikėkit, verti daugiau, nei menamas pelnas iš šunų biznio... Aišku, būtų idealu, jei veislynas save išlaikytų ir dar už nemiegotas naktis atlygintų ne tik šunų meile... Na, ką aš čia nukrypau į skaičiavimus, juk didžiausias atpildas mums visiems ir yra atsidavusių akių žvilgsnis, begalinės emocijos išreiškiančios visos dienos ilgesį, kai grįžtu iš darbo, 20 taksų neišbarstyta meilė, kai vakarais juos išleidžiu į sodą pasilakstyti ir pabendrauti, jie mano gyvenimo dalis, be kurios manau ne tik aš, bet visi iš mūsų "taksistų" nebeįsivaizduojame savo gyvenimų. Gražaus jums pavasario, daug gerų emocijų ir nustokime bartis, juk mus vienija bendra meilė...

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 7:47 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
O ką, įdomu buvo pasiginčyti :P . Paklausyti, ką kiti galvoja ir pasalyti ką pats galvoji.
Argi nereikia, laikant taksus, domėtis, kas čia per veislė, (t.y. standartas) kokios problemos, kokios perspektyvos.
Ne tai ne. Akytės, ausytės, mylim, žavimės...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 8:03 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2008-09-04 12:43
Pranešimai: 125
Miestas: Kaunas
Noriu pasisakyti ir aš šiuo klausimu:
Mano manymu beveik kiekvienoje didelėje vadoje yra tiek show, tiek pet klasės šuniukų.
Todėl, jei žmogus nori šuns parodoms, jis ima show klasės šunį ir moka už jį didelius pinigus, jei nori tik draugo namams, perka su dokumentais pet klasės šuniuką, kurio kaina galėtų būti daug mažesnė (pavydžiui tiek, kiek kainuoja bedokumentis taksas). Tokiu atveju, jei kainos bedokumenčių ir su dokumentais būtų apytiksliai vienodos, tikiu, kad žmogus rinktųsi su dokumentais šunį. Gal tuomet ir mažėtų bedokumenčių "gamyba".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 8:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Betgi taip ir dabar yra. Rinka diktuoja šuniukų kainas, o gražesnis, perspektyvesnis ir kainuoja brangiau, aišku, kai ne krizė ir kai yra jam pirkėjas. Kas galvoja, kad tai didelis biznis, tegul suskaičiuoja kiek reikia pinigėlių 1 šuns išlaikymui, padaugina šią sumą iš 20 (veislyne visada yra senjorų, nekergiamų, dar neparduotų ir pan.), prideda parodų mokesčius, verslo liudijimų kainas, skiepus, vaistus, kilmės dokumenų išdavimą ir t.t. va tada ir paaiškės, kad tai ne verslas, o brangus hobbi, o šuniukų kainos turėtų būti kaip kitur civilizuotam pasauly, nes gi maistą ir visą kitą mes vartojame tą patį, ne kokį savo šalies runkelį ar lietuvišką bulvę...

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 8:47 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
komercinė pusė :P
kažkada seniai pirkau pudeliukus. Tada tai buvo populiari veislė ir kaina nebuvo didelė, 700-1000 rublių. Min. atlyginimas tada 70 Rub. Bilietas miesto transporte 4 kap. Šunelio kaina... - 20-25 tūkst. autobuso-troleibuso bilietelių (šiandien bilietukas - 2 Lt). Ir kai šiandie taksiukas kainuoja 500 bilietukų :P t.y. 20 Rub :lol: - tikrai iš to neuždirbsi ir turtų nesusikrausi :rolleyes:
Kad ciucelis būtų su dokumentais ko reikia?
1. turėti dokumentuotą kalę.
2. kad tas šuo dalyvautų parodose ir turėtų kažkiek l.gerų vertinimų (dalyvavimas mokamas)
3. Atlikti privalomą sveikatos tikrinimą (mokamas)
4. Registruoti kergimą (mokamas)
5. Kergti (mokamas)
6. .... mokamas
7. ...mokamas ir t.t. mokamas, mokamas
praleidau čia matyt ne vieną punktą už ką yra mokama ir, kad sumokėti reikia sugaišti dar marias laiko... :lol:
o paskiau... pet klasės šunelis turėtų kainuoti, tiek kiek iš "deguto šaukštas" veislyno... nepatinka man tokia aritmetika ;)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 8:58 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Va taip va. Pet šunelių pas mus nėra ir nebus. O jei bus, jie kainuos vistiek daug :mellow:
Kas neturi arba nenori skirti tam tūkstančių, prašom į skelbiu.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 9:14 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
... dalyvavimas rimtoje parodoje (Eurodog'e ar World dog'e) kainuoja daugiau nei pats ciucelis. Taigi, čia kainuojantys malonumai...

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 9:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Marijonai, visi malonumai kainuoja.
Jei randate, kas juos apmoka, pavydžiu B)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-16 9:43 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
:lol: gražiai paprašai pas EUROCARD ar VISA kortelę :P ir apmoka :lol: - stebuklingas "avinėlis" tik jį glostyt reikia ;)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007