Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 23:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-07-05 10:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Mes dėl dantų žinojom, bet kadangi viskas pas mus ok - nebijojom :) Bet va, kad visi maniškiai liko be titulų dėl to, kad yra per žemom kojom, tai nuspėt negalėjau :) Nepatinka jam amerikoniškas tipas, pats atvirai ir pasakė ir tiek nepatinka, kad už tokį gali duoti net very good :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-07-05 20:44 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Nežinau ar Versalis ir Rišelis yra "amerikietiško tipo", bet tokiu atveju sprendžiamas ne "patikimo", o atitikimo FCI standartui klausimas. Kaip "europietiško" tipo takso turėtoja, labai gerbiu teisėjus, kurie nepasiduoda ypatingai išreikštoms krūtinėms ir ilgiui, bet vertina atitikimą FCI standartui :D

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 10:12 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Nepasakyčiau, kad šį teisėją labai reikėtų gerbti, juo labiau taksus jis teisėjavo šalia pasidėjęs pointerio standarto paveiksliuką ir aprašymą. Šiuo atveju žaidžia ne standarto atitikimas, o būtent patikimas, nes tiek Versalis, tiek Rišelis nėra nei pernelyg išreikštom krūtinėm nei per žemom kojom, amerikiečių tipui jų aš nepriskirčiau. Bet užuominą supratau ;)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 10:53 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
O man, asmeniškai, nepatinka, kada teisėjai pasidavę kažkokiai madai - "amerikietiškas tipas", "tipiška triušinio takso galva" ir pan... kas tai? Yra FCI standartas, komentarai. Kokiam tipui benorėtume priskirti šunį, jis turi atitikti standarto reikalavimus. Visada kelia šypseną teisėjai, kurie lieka sužavėti kažkokia viena šuns eksterjero savybe nubraukdami visumą. Ekspertus-dantistus apskritai gerbiu! Tokių dabar taip reta!... Ir kuo griežtesnė ekpertizė ringe, tuo geriau - mano nuomone. Nes tie patys cac'ai, bob'ai yra visiškai nuvalkioti, interį gali susirinkti bet koks šuo, turintis aktyvų šeimininką - taip neturėtų būti.
Beje, gal kam juokingai nuskambės, bet aš dedu į atskirą aplanką ypač patikusius aprašymus (ne ditirambinius, bet "teisingus"), ir tarp jų guli aprašymas, kuriame nurodyta "ideali 1/3, tinkamas koju aukštis" ir aprašymas (vienintelis gautas eksponuojant tą šunį!!!! ir tai baisu), kuriame nurodyti VISI alei vieno šuns trūkumai su prierašu, kad "tai negriauna bendro harmoningo šuns vaizdo". ..Nebijokime kartais gauti "į kaulus" - analizuokime!

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Paskutinį kartą redagavo lapexs Pen, 2012-07-06 11:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 11:07 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Siejkowski vienas iš retų teisėjų, kurie turi aiškų veislės standarto supratimą, už tai jį gerbiu, tokius teisėjus jau į Raudonąją knygą reikia įtraukti. Tokie dažnai yra ir garsūs veisėjai, aišku, kad jie prisirišę prie savo veisiamo ar siekiamo išveisti tipo šunų.
Kad jo matymas su mano 'gero takso' matymu ne visada sutampa, čia kitas klausimas :) Žinant teisėjo vertinimo prioritetus, tiesiog su kito tipo šunimis nėra ko pas jį eit. Nežinant - kaip tik įdomu sužinoti.
Kad žiūrėjo į paveiksliuką ne su taksu - spėju tiesiog norėdamas pasitikslinti anatomijos terminus. Nes jis Lenkijos taksų klube yra:
V-ce Przewodniczący Klubu ds. Użytkowości - 'klubo pirmininkės (Witkowskos) pavaduotojas darbinių savybių klausimais', maždaug taip, kaip bebūtų sukiojasi daug metų tarp taksų.
Gal didesnė blogybė - yra labai didelė 'visų veislių teisėjų' masė, kurie teisėjauja šiaip iš bendro išsilavinimo, iš lubų, pagal nuotaiką, ar iš viso žiūrėdami ne į šunį. Iš tokio teisėjo tai tikrai nieko nesužinosi. Ir aprašymai kaip taisyklė būna visiems šunims vienodi standartiniai <_<


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 11:28 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Beje, jei ranką prie širdies, tai kai dalyvavimo parodoj tikslas yra gauti titulą, jokių tokių idėjinių samprotavimų nelieka, yra tik noras kad konkurentų kuo mažiau ir kad teisėjas, koks bebūtų, viską duotų :D
Čia aš apie save, jei ką :D ;)
Nes kartais būna ir taip, ypač kai tenka skaičiuoti sugaištą laiką ir išleistus pinigus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 12:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'K')ad žiūrėjo į paveiksliuką ne su taksu - spėju tiesiog norėdamas pasitikslinti anatomijos terminus. Nes jis Lenkijos taksų klube yra:
V-ce Przewodniczący Klubu ds. Użytkowości - 'klubo pirmininkės (Witkowskos) pavaduotojas darbinių savybių klausimais', maždaug taip, kaip bebūtų sukiojasi daug metų tarp taksų.

Labai gali būti. Įtarinėti, kad jis neišmano apie taksus - tiesiog juokinga. Tai labai profesionalus teisėjas, aiškiai suvokiantis taksų paskirtį, kaip darbinės veislės. Todėl ir per trumpom kojom nesižavi, ir vertina taip, kaip apie tai parašyta standarte. Beje, ir pats veisia šiurkščiaplaukius taksus.
Būtent tokie teisėjai ir veisėjai gelbsti mūsų veislę nuo 4 FCI grupės panaikinimo, ir taksų įsiliejimo į gausų dekoraškių būrį.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Paskutinį kartą redagavo DaivaD. Pen, 2012-07-06 12:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 12:29 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Kad pritarimo nesulauksiu čia tai ir nesitikėjau :) bet kai aprašyme kaip vienintelis trūkumas nurodomas "amerikanskij tip" - tai man susižavėjimo teisėju nekelia, kad ir koks geras ekspertas jis būtų. Be to pati savo akim ne kartą mačiau, kad tos trumpos kojos -visiškai ne kliūtis dirbti urve.
Visi mes turim savo teisėjus favoritus, todėl natūralu, kad turim ir tuos, kurie nepatinka.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 12:34 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', ' ')Bet užuominą supratau ;)

Bent jau aš neturėjau jokių užuominų ;). Visada pasakau tai ką galvoju, nors tiesa dažnai ir nepatinka. Į akis be reikalo nesišypsau, bet ir už nugaros nepletkinu ir žmogui nusisukus jam į nugarą "peilių" nebadau.
Aš asmeniškai su šiuo teisėju nesu susidūrus, todėl apie jo teisėjavimą negaliu diskutuoti. Bet tikrai gerbiu teisėjus kurie vertina atitikimą standartui.
Kiekvienam žmogui reikia "antpečių" (taurių, rozečių, CH titulų). Neišimtis ir aš :D Jau senai sakiau, kad dauguma teisėjų per lengvai dalina titulus. Mano supratimu yra nenormalu, kai kiekvienas šuo anksčiau ar vėliau gali tapti čempionu. Juk parodų tikslas yra atrinkti geriausius veislių atstovus. Tik, deja, kad suteikti titulai dažnai neatspindi realios šuns "kokybės".
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', ' ')Kad pritarimo nesulauksiu čia tai ir nesitikėjau
Kartais galima ir kitų nuomonę išklausyti ;) Ne visada ji klaidinga.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 12:53 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', ' ')Visada pasakau tai ką galvoju, nors tiesa dažnai ir nepatinka. Į akis be reikalo nesišypsau, bet ir už nugaros nepletkinu ir žmogui nusisukus jam į nugarą "peilių" nebadau.


Labai gerai, nes kuo toliau tuo daugiau aplink visi tik tai ir tedaro, bet taip yra greičiausiai visur, kur yra bent menkiausia konkurencija.

O šiaip juk jūs klubas- tai galit daryti taip kad bent jau jūsų organizuojamose parodose netikę ir standarto neatitinkantys šunys negautų titulų bei gerų įvertinimų, teisėjauti kviesdami būtent griežtesnius teisėjus ir gerus ekspertus.

Aš kaip ir visi tikriausiai labai mėgstu nugalėti, bet visgi parodos man iki šiol labiau pramoga, nei gyvenimo tikslas, todėl aš vis dar vadovaujuos taisykle, kad po bet kokio įvertinimo - ar super gero, ar prastesnio mano šuo lieka toks pat :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 12:53 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Sek, 2007-12-16 22:31
Pranešimai: 377
Miestas: Vilnius
o aš manau, kad šuns titulai atspindi šuns kokybę. Ir kuo daugiau teisėjų šunį vertina, tuo geriau...

_________________
Šiurpas ir Kipšas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 13:04 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'O') šiaip juk jūs klubas- tai galit daryti taip kad bent jau jūsų organizuojamose parodose netikę ir standarto neatitinkantys šunys negautų titulų bei gerų įvertinimų, teisėjauti kviesdami būtent griežtesnius teisėjus ir gerus ekspertus.

:hihi: Kiek aš matau, čia klubas nieko neparašė.

$this->bbcode_second_pass_quote('daivasgg', 'o') aš manau, kad šuns titulai atspindi šuns kokybę Taip turėtų būti...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 13:09 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Klubas ne, bet čia sėdi ir rašo ir skaito klubo valdybos nariai, pasiūlymas ne konkrečiai vienam žmogui.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 13:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
$this->bbcode_second_pass_quote('daivasgg', 'o') aš manau, kad šuns titulai atspindi šuns kokybę. Ir kuo daugiau teisėjų šunį vertina, tuo geriau...

:blink: :blink: :blink: :blink: Čia rimtai???
Man užtai ir įdomu parodų rezultatai, kad iš jų galima suprasti, kas teisėjavo, kaip teisėjavo, kas dalyvavo, kas su kuo konkuravo, kas iš viso konkurentų neturėjo, ir tada jau sau sprendžiu, ko vertas ar nevertas tos parodos titulas ;)
Nors... Jei konkretus šuo man neblogai žinomas, tai tada jau pagal jo įvertinimą sprendžiu apie teisėjus :D

Paskutinį kartą redagavo LinaL Pen, 2012-07-06 13:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-07-06 13:25 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Klubą sudaro visi klubo nariai, o ne keli žmonės. Būtų labai blogai, jei bent vienas iš jų pradėtų galvoti, kad jis yra klubas. Manau, jei būtų norima išsakyti LTMK nuomonę, tai ir būtų rašoma klubo vardu. Šiuo atveju to nebuvo. Be to, tema apie Šilutės parodą, o ne apie klubo veiklą ;)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 18 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007