Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 9:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-05-08 10:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Gegužės 15 d. Antašavos voljere vyks lauko bandymai su šernu.
Registracija rbarzdenis@gmail.com

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sernu bandymai
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-23 22:29 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-04-14 14:55
Pranešimai: 64
Tik dabar, kai noriu parodyti Skaivai sertifikatą darbinei klasei, pamačiau šį skyrių ir paviešintus rezultatus, malonu, dėkoju Daivai už tai ir už abiejų sveikinimus irgi :)
Šį sertifikatą išdavė LKD pagal lauko bandymų diplomą:
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-23 23:34 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
:o Visai gerai pasirodo! Noriu ir aš tada pabandyti.
Bet toj LKD kairė nežino ką daro dešinė. Juk yra kinologijoj toks aprašas, kur:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')FCI darbinis sertifikatas išduodamas esant:
...
IV FCI grupė – I, II, III º diplomams urvinių šunų darbinių savybių bandymuose, kraujasekių bandymuose.

Nėra čia šerno. Nors galėtų būti, aš už, tikiuosi ir mano šunys už, nors kas juos žino dabar. Kad Taujėnuose gerai sudirbo, jagdistai ir dabar man priminė, jie buvo tada nustebę.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-12-24 9:46 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-04-14 14:55
Pranešimai: 64
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', ':')o Visai gerai pasirodo! Noriu ir aš tada pabandyti.
Bet toj LKD kairė nežino ką daro dešinė. Juk yra kinologijoj toks aprašas, kur:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')FCI darbinis sertifikatas išduodamas esant:
...
IV FCI grupė – I, II, III º diplomams urvinių šunų darbinių savybių bandymuose, kraujasekių bandymuose.

Nėra čia šerno. Nors galėtų būti, aš už, tikiuosi ir mano šunys už, nors kas juos žino dabar. Kad Taujėnuose gerai sudirbo, jagdistai ir dabar man priminė, jie buvo tada nustebę.
Tiesą sakant nemanau, kad mūsų kinologai nekompetentingi šiuo atveju, daugiau tikėtina, kad įstatų nepakeitė, nepapildė šernu :)
Po švenčių būtinai išsiaiškinsiu, pačiai įdomu :)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-12-24 9:53 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Kai dariausi Nitro sertifikatą, mačiau, kad Enigmai išrašytas. Bandžiau klausinėtis įvairiais klausimais susijusiais su darbiniais sertifikatais: apie kitas šalis ir pan. Atsakymas buvo daugiau nei paprastas - kai ateis dėl konkretaus, tada ir aiškinsimės. Tai turbūt ne tik, kad nežino kairė ką daro dešinė, bet apskritai mažai žino, nes man iš pradžių buvo pasakyta, kad mums nepriklauso darbinis sertifikatas :rolleyes: Smagu, kad pasidomėjo, išsiaiškino ir dabar jau žino :)

O pažiūrėjus Į FCI skelbiamus darbinių savybių bandymų taksams aprašymus - ten didelė įvairovė.

Taip pat ir LT nesenai užmačiau, kad yra Mažųjų veislių bandymai, kuriuose gali dalyvauti standartiniai ir nykštukiniai taksai :http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2010/05/12.-Mazuju-veisliu-bandymu-taisyklesRED.doc
Tačiau, taip pat, nenumatyta už tai duoti FCI darbinius sertifikatus.

$this->bbcode_second_pass_quote('Teckelfan', 'T')iesą sakant nemanau, kad mūsų kinologai nekompetentingi šiuo atveju, daugiau tikėtina, kad įstatų nepakeitė, nepapildė šernu:)

Tiesa pasakius, LKD dokumentuose mažai teisinio aiškumo - sunku suprasti kada skelbiamas dokumentas priimtas ir kas jį priėmė, nuo kada iki kada jis galioja.
Jei taisyklės dėl FCI diplomų išrašymų nepakeistos (t.y. neįrašyta, kad už šerną gali duoti FCI sertifikatą, reiškia - negali). Vėlesnis pakeitimas atbuline data galėtų galioti tik jei aiškiai būtų įrašytas jo atgalinis galiojimas.

Informuok, ką pasakys LKD. Įdomu :)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-12-25 17:06 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Linksmų švenčių :)
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Linas su šerniniu šiurkštuku ir belgiukas King Alaric :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sernas
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-30 7:59 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-04-14 14:55
Pranešimai: 64
Kreipiausi į Všmb, Nataliją, tai jinai perskaičiusi šį įstatą, pritaria Linai, Arūnei. Tiksliau sakė, kad kreipčiausi į LKD, tik dabar lyg ten atostogos... Na, bet kuriuo atveju, aš jau peržiūrėjau 2012 m. bandymų tvarkaraštį, reikės užsiregistruoti urvams, kraujasekystei bei dar sudomino, negirdėtas man - mažųjų veislių įgimtų darbinių savybių bandymai? Gal kas pastarosiose dalyvavęs?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sernas
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-30 8:28 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Teckelfan', 'd')ar sudomino, negirdėtas man - mažųjų veislių įgimtų darbinių savybių bandymai? Gal kas pastarosiose dalyvavęs?

Kaip rašiau, neseniai tas taisykles pamačiau (gal prieš kelis mėn.). LMŽD 2011 m. tvarkaraštyje tokio renginio nebuvo, LKD Medžioklinių šunų bandymų ir varžybų teisėjų kolegijos reglamente tokio priedo nėra įrašyta, kol kas skelbiamuose dokumentuose nenumatyta duoti FCI darbinius sertifikatus. Todėl spėju, kad tokių bandymų dar nebuvo.
Kadangi numatyta, kad $this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')ai FCI VIII grupės šunų 2 spanielių sekcijos veislės ir III grupės medžiokliniai terjerai. o taksai tik "gali dalyvauti". Turbūt taksams vėl tai būtų tik papildomi bandymai.
Paskaičius tas taisykles, susidarė įspūdis, kad iki 2 m. šunims bandymus galėtume įveikti, deja, Nitro jau per senas :lol: O suaugusiems reiktų rimtai pasitreniruoti. Nors dabar dar kartą perskaičiau, tai tik "šlapioji" dalis pasirodė sunkiai įveikiama, o visą kitą galima išmokti :) Įdomu, kaip tokie bandymai vyktų, nes per vieną dieną viską suspėti turbūt neįmanoma.

FCI tinklapyje yra skelbiamos rekomenduojamos taksų visapusiškų bandymų taisyklės. Deja, tik vokiečių kalba. Ten tikrai kalba eina apie kelių dienų bandymus, pakankamai tiksliai viskas surašyta.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sernas
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-30 10:53 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2011-04-29 8:18
Pranešimai: 146
Miestas: Klaipėda
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', '
')Paskaičius tas taisykles, susidarė įspūdis, kad iki 2 m.


ten tik įgimtų savybių bandymuose yra amžiaus cenzas, o darbinėse nėra ;)

Kiek žinau Lietuvoje tokių bandymų dar nebuvo. O šiemet, jau numatyta, tik įdomų ar įvyks. Jei pavyks bandysiu sudalyvaut, tik bijau, kad daugiau norinčių nebus ir gali nedaryt dėl 1 šuns tokių bandymų... Nors vilties teikia, kad kartu bus vižlų bandymai, tai gal... :)

O dėl suspėjimo, tai nespėtų jei daug šunų dalyvautų. Vižlų bandymai panašūs, tai kai kur ir tos pačios rungtys būtų naudojamos. Vižlai suspėja, suspės ir mažieji :) arba LMŽD tikisi, kad Lietuvoj neatsiras norinčių tokiose bandymuose dalyvaut ir tik šiaip užrašė :D Užsienyje būna ir per kelias dienas...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-08-31 14:55 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2011-04-29 8:18
Pranešimai: 146
Miestas: Klaipėda
Rugsėjo 15d. Šiauliuose bandymai su šernu aptvare. Registracija: A. Laucevičius 8 41 44 0791 8 682 49 786 lmzdss@splius.lt
Paskubėkit, nes jau nemažai dalyvių turi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007