Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 7:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-04-11 11:32 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'I')š tikrųjų tai tinka ir taksams. Taksai universali veislė, ir daugelyje šalių jie gauna pilnaverčius diplomus už šerną, zuikio paiešką, anties atnešimą... Jei bus entuziastų, ateityje bandysime ir pas mus praplėsti taksų galimybes (juk ką tik įkūrėme Komisiją...).

Dar prieš kokius 3 metus būtų buvę keista išgirsti tokius žodžius, ir čia ne kartą esam su Daiva susikirtę: aš sakiau - taksai daug kur dirba ir paviršiuj, o ji - tik urvas, ir taškas :), visa kita pramoga.
Dabar man dar kilo klausimas, kurie čia turimi galvoj urvų bandymai nes jie yra "urvinių šunų įgimtų savybių bandymai" - be kontakto ir "urvinių šunų darbinių savybių bandymai", kur po aplojimo pakeliamos visos sklendės, ir šuo turi vytis paskui uodegą ar pulti į tuos iššieptus dantis. Suformuluota kaip antrasis atvejis ;) .
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'B')ūtų neblogai, nes tas bandymas atrodo lengviausias :)
Buvom mes užpraeitą žiemą varžybose su šernu Taujėnuose. Pasisekė, kad rado maniškės šernus, nes ne visiems jagdams pavyko, kaip priklauso ėmė loti, tada šernas pavaizdavo, kad puola, išgąsdino, ir man liepė pasišaukt šunis. Na aš buvau sakiusi, kad į diplomus nepretenduojam, dar ir oficialių bandymų reglamentų tada nebuvo.

Paskutinį kartą redagavo LinaL Pir, 2011-04-11 11:37. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-04-11 11:34 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Šernas? na, kaip čia pasakius. Žiūrint koks tas šernas. Maniškiai daug kartų vaikėsi šernus, bet "minkštus", neagresyvius. Tačiau kartą savo akimis mačiau, kaip šernas suplėšė vieno takso kailį: http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=340
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', '[')Dar prieš kokius 3 metus būtų buvę keista išgirsti tokius žodžius, ir čia ne kartą esam su Daiva susikirtę: aš sakiau - taksai daug kur dirba ir paviršiuj, o ji - tik urvas, ir taškas :), visa kita pramoga.

Užmušk neprisimenu, kad būčiau taip sakiusi. Kad urvas - pagrindinė taksų specialybė, ir kad urviniai bandymai būtini - taip, galėjau sakyti.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-04-14 12:05 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Na va, tiko diplomas, Zara Pryžiaus pasaulinėje bus darbinėjė klasėje :) Ar ten geriau, neaišku, bet užtat nekonkuruos be reikalo su savo veislyno kalėmis.
Beje, jau skelbiama registracija į tokius bandymus gegužės 15d., tikriausiai vyks ten pat.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007