Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 9:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-06-11 20:40 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'O') pasilaipiojimas urvų viršumi man kažkodėl priminė agility elementus :D.

Nitro turbūt ir galvojo, kad čia Agility: lįsti į urvą jis nebijojo, o už tuos pasilaipiojimus urvų viršumi gavom bart :blushing: . Beje, taip visiškai be fazių miegančių šunų automobilyje ir dabar namie aš dar nemačius :) Iš pradžių truputį buvo chaosas, nes šunų buvo labai daug. Kiek spėjau sužiūrėti, iš pirmą kartą važiavusių urve gerai sekėsi Erosui. O su kraujo pėdsaku - kiekvienas matėm tik savo šunį (Dainius matė visus), todėl sunku vertinti net savo šunį. Gal Nitro ir nėra visiškai beviltiškas :)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-06-11 23:22 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Ačiū organizatoriams! Labai reikalingas ir naudingas renginys. Kai kraujo pėdsakas taip sužymėtas, tai jau žinau, ką kada sakyti šuniui, ir galima tikėtis, kad ir šuo supras, kas čia per žaidimas. Nes Zarai kelis kartus reikėjo priminti, kad atėjom ne ieškoti, kas miške laksto, o būtent kur šitie lašeliai veda :D Be sužymėjimo būtume kur nors ties Šilute :D
Urvai irgi visai nieko, aš likau patenkinta, kad pagaliau išbandžiau, kaip ten vyktų bendravimas su lape be grotų. Na ir viskas liuks, ir Zara, ir lapė liko abi patenkintos, nei viena nenuskriausta. Zara laiminga su taksišku azartu prisilojo iki soties (tik priduso nuo dulkių urve, paskui ilgai krenkšėjo ir kosėjo), o lapė ramiai, be problemų, atlaikė triukšmą ir tiek bėdų :)
Na kraujo buvo šiek tiek pralieta, bet lapė čia ne prie ko; tie patinai ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-06-12 9:54 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Aš irgi noriu padėkoti Dainiui ir Viktorui už nuostabius mokymus. Įspūdžiai tiesiog puikūs :wub: . Informacijos ir patarimų gavome labai daug, belieka pritaikyti ir sudalyvauti bandymuose :)

Topas buvo, kai vaikas išėjo pėdsaku visiškai pasitikėdamas Erosu ir... pasiklydo. Gerai, kad neilgam ir tai nesutrukdė tolesniam darbui :)

Arūne, super nuotrauka :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-06-12 21:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Buvo puiku! Ačiū Viktorui ir Dainiui už įdomius pasakojimus, už smagų laiką. Tikrai gerai praleidom laiką.
Kraujo nebuvo, patinai buvo susikibę kelioms sekundėms. Tiesa Marseliui truputį kažkas įkando į koją, bet šlubčiojo tik vieną dieną, labiau dėl to, kad jo pagailėtų :)
Kitą dieną vėl važiavom pas Viktorą dirbti ir mano širdis džiaugiasi - mano Versalis, kuris visai neloja pradėjo puikiai dirbti! Manau pavyko pažadinti jame medžiotoją, tiesiog Marselis jį anksčiau goždavo, todėl pradėjau vežiot atskirai. Ir šiaip patarimas ateičiai - vežkit po vieną šunį treniruotei, nes krūvoje labai jau išsiblaško visi, patys matėt.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 7:00 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'K')raujo nebuvo, patinai buvo susikibę kelioms sekundėms.

Buvo prakąstų kiaurai ausų...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 9:46 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Ačiū už seminarą, tikrai buvo smagu... Baisa aš siaubelingai patenkinta :) Kraujo pėdsaku dar vis pamena kaip eit, o vakar urvuose puikiai sudirbo, jamsim mes bandymus :D Siaubui tai su šuniukais pabendraut įdomiau buvo, bet nieko, išmoks ir jis kada :D

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 11:13 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Susiradau ta proga kelerių metų senumo mūsų diskusijas :) Pradžią taip sakant:
http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewto ... c&start=75
Ir žinote, galvoju, kokia aš protinga, kokia buvau teisi, ginčydamasi su oponentais B) :D
Tokių mokymų ir norėjau. Diplomai kaip diplomai, bus tai bus, ne - apsieisim, bet šuo gauna pabandyti tą veiklą, kokia jam priklauso iš prigimties, o mes nelabai suteikiam.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 11:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'I')r žinote, galvoju, kokia aš protinga, kokia buvau teisi, ginčydamasi su oponentais B) :D

A, dabar supratau, ką kažkada minėjai skaipe. Jei tai aš oponentas, aš kaip ir anksčiau manau, kad darbas urve yra pagrindinė taksų specialybė, kas jokiu būdu nereiškia, kad taksams negalima dalyvauti kitokio pobūdžio bandymuose.
O kur ten ginčas?

Džiaugiuosi, kad visiems patiko. Bet ar tikrai visiems? Kaip suprantu, kažkurie šunys susipešė?
Galbūt tokioj vietoj, kur šunys įsiaudrinę, nereikėtų jiems leisti laisvai bendrauti.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 11:51 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Na aš turėjau galvoje ir tą seniau buvusią nuostatą, kad reikia ilgai ir juodai dirbti, darbo tikslas turi būti preciziškas šuns darbas, jokiu būdu ne koks ten malonumas.
Taip, ir dar pagalvojau apie sunkumus auginant stiprius medžioklės instinktus turintį šunį. Jei jie miega, tai dar gerai pagalvočiau, ar verta juos žadinti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 12:10 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'N')a aš turėjau galvoje ir tą seniau buvusią nuostatą, kad reikia ilgai ir juodai dirbti, darbo tikslas turi būti preciziškas šuns darbas, jokiu būdu ne koks ten malonumas.

man rodos, kraujo pėdsakas reikalauja juodo darbo ir preciziško šlifavimo. Urvas - kitaip, ten azartas, aktyvus veiksmas, ir paties šuns iniciatyva :)

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 13:04 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Na ne, pėdsakas šuniui irgi džiaugsmas. Maniškės klykdavo, vos pamačiusios, kad imu krepšį su ilgu pavadžiu ir tuo sudžiūvusiu kailiu: bus atrakcija :) Čia irgi nevienodi šunų sugebėjimai ir polinkiai, Zara pėdsakui turi gal per daug azarto ir per mažai kantrybės.
Aukštesniam lygiui, profų varžyboms, tai tikriausiai reikia rimtai treniruotis, bet pradžiai tik reikia duoti suprasti šuniui, ko šeimininkas iš jo nori. Ir šeimininkas turi žinoti, ko jis nori :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 13:12 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'D')žiaugiuosi, kad visiems patiko. Bet ar tikrai visiems? Kaip suprantu, kažkurie šunys susipešė?
Galbūt tokioj vietoj, kur šunys įsiaudrinę, nereikėtų jiems leisti laisvai bendrauti.


Tiesiog buvo per daug šunų per mažoj patalpoj, ir tikrai visi įsiaudrinę... Šiaip nieko baisaus, išskyrėm greit ir viskas... Turėjo visiems patikt, nes aš ir į galvą gavau ir apspardyta buvau, bet vis tiek patenkinta :D

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 17:31 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'm')an rodos, kraujo pėdsakas reikalauja juodo darbo ir preciziško šlifavimo. Urvas - kitaip, ten azartas, aktyvus veiksmas, ir paties šuns iniciatyva :)

Nežinau kaip bus toliau ir su ilgiau išgulėjusiu pėdsaku, bet Nitro sau ramiai ropojo per žoles uosdamas pėdsaką, o tai, kad nelojo ant "grobio", sakė nėra mirtinai blogai. O, va, kad urve patyliukais laksto - nieko gero. Aišku, galiausiai pradėjo loti ant lapės. Bet pirmas įspūdis - pėdsakas lengviau. Juk ne visi net į urvą lindo. Aišku daug darbo reikia įdėti tiek su pėdsaku, tiek su urvu.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 17:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Labai retai pasitaiko, kad iš pirmo karto į urvą lenda. Čia pats Viktoras taip sakė. Aišku būna gražių išimčių, kaip kad Erosas pavyzdžiui ... Negalėjau atsižiūrėt kaip gražiai šuo dirba. Mano visai nelojantis Versalis tik po ketvirtos treniruotės perėjo visą urvą ir pradėjo po truputį lot. Viskas pas juos yra, tik pas vienus miega giliau :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 8:46 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Manau šie mokymai parodė, kuriems šunims bus lengviau mokintis. O geriems rezultatams pasiekti vis tiek reikia didelio įdirbio.

Kai emocijos liejasi per kraštus, šunims buvo sunku susikaupti ir mokytis naujų dalykų. Nu kam lįsti į mažą skylę, kai aplink tiek įdomių dalykų. Ypač Erosui stambiakrūčiui :P

Labai smagu, kad pėdsaką visi taksai praėjo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007