Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 10:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 568 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Plepalai apie viską...
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-24 19:09 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
mielka rašė:
tai va padarė pažįstama kelias nuotraukėles JAV vykusioje parodoje... man tai jų galvos įdomios, bet negražios, nusmailėjančios tokios...
http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... 1154357507

linkas neveikia, jį reikia kopijuoti :roll:

DaivaD. rašė:
Klaikuma ir liūdesys.
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

ceri rašė:
Amerikoj taksai kažkur kaktas pametė :shock:
Bet šitas šiurkštukas
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
tai neblogas atrodo. Tik trimingas keistas - kaip šnaucerių :roll:

mielka rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')merikoj taksai kažkur kaktas pametė :shock:
Bet šitas šiurkštukas tai neblogas atrodo. Tik trimingas keistas - kaip šnaucerių :roll:


aha tas šiurkštukas ir man visai toks neblogas pasirodė. O trimingas tai kaip trimingas, tik kad kailis labai minkštas, tai atrodo kaip pūkutis :D

ceri rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')ha tas šiurkštukas ir man visai toks neblogas pasirodė. O trimingas tai kaip trimingas, tik kad kailis labai minkštas, tai atrodo kaip pūkutis :D

Man tai per daug kailio palikta ant krūtinės ir papilvės. Ir ausų galai nenupešti :roll:

mielka rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('ceri', '
')Man tai per daug kailio palikta ant krūtinės ir papilvės. Ir ausų galai nenupešti :roll:

nu taip truputi per daug palikta...Amerikonai turbūt nelabai tuo rūpinasi :lol:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-24 19:12 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Puga rašė:
Aš tai pažiūrėjau, bet man negražūs tie taksai. Nėra perėjimo tarp snukio ir kaktos. 2 šunų kaklai pasirodė TOKIE ilgi :o , kojos trumpos. Bet Airijoje irgi labai trumpos kojos :oops:

Žodžiu, taksai bet kitokie :oops:

Žoūrėjau žiūrėjau aš tą naują taksų mylėtojų puslapiuką ir galvoju, ar tikrai mano Pugos seneliai gali būti Molė Rudė arba dar įdomiau EZLAR Ad Operam :roll:

Kai grįšiu į Airiją, nuskenuosiu dokus ir reiktų vieną kartą išsiaiškinti ar ten man surašė bele kokius itin žinomus taksus ar teisybę :roll:

Vat čia aš seniai surašiau tėvus ir papaveikslavau dokus. Gal jūs man padėsite? Pamenu su Daiva D. nagrinėjome bet taip ir neišrišome visko :roll:

LinaL rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', ' ')ar tikrai mano Pugos seneliai gali būti Molė Rudė arba dar įdomiau EZLAR Ad Operam

Kodėl ne? Laris turi galybę vaikų; ir vos ne visi Lietuvos ilgaplaukiai su Rudės šaknim :)

mielka rašė:
bet Laris su LKD dokumentais... o kaip čia gavosi, kad Puga su LMŽD dokumentais...

LinaL rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', 'b')et Laris su LKD dokumentais... o kaip čia gavosi, kad Puga su LMŽD dokumentais...
LMŽD pripažįsta LKD dokumentus, kodėl negalima vadą apiforminti per LMŽD? Jei žmonėms dėl kokių nors priežasčių patogiau :roll:

DaivaD. rašė:
Viskas čia labai paprasta. Kai LKD ir LŽMD "išsiskyrė", dalis Lario palikuonių nuėjo į vieną organizaciją, o kita dalis į kitą.

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-24 19:16 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Puga rašė
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'V')iskas čia labai paprasta. Kai LKD ir LŽMD "išsiskyrė", dalis Lario palikuonių nuėjo į vieną organizaciją, o kita dalis į kitą.



Nu tada viskas daug maž aišku. Kažkaip vis tiek man netikėta. Pamenat, Daiva, kai mes nagrinėjome Pugos gimines. tai ten tokių gerulių buvo.

Man atrodo kad mano mergaitės kažkiek galinės kojos ilgokos. Bet ir kitų lietuviškųjų taksų jos nėra trumpos. O vat, kaip jau aukščiau rašiau, tai airių taksiukai tikrai tikrai trumpom kojom. Ypač visi miniatiūriniai. Jų krūtinės plaukai žeme velkasi (aš čia apie ilgaplaukius).

Svarbiausia, kad maniškės charakteris geras :)

Laura&Feilla rašė
http://skelbiu.lt/2909260.html
--censored--

DaivaD. rašė
$this->bbcode_second_pass_quote('Laura&Feilla', 'h')ttp://skelbiu.lt/2909260.html
--censored--
Pašalinau šitą pasisakymą, kadangi jis ne visai etiškas.

Laura&Feilla rašė
Na, bet ką manot?... Ar nereikėtų apie tai pasakyti LKD?

mielka rašė
atsiprašau, bet toks klausimas, iš kur apie viską žinai, gal matei dokumentus šitų šuniukų?

Puga rašė
o tai gal skambinot kas nors pasiteirauti kas kaip ir už kiek parduoda :) Ar tokio veislyno realiai nėra? Jų puslapyje yra ne taksė, o taksa (kažkaip iš rusų k. turbūt :roll: )

O ką čia pranešti LKD?

Pažiūrėjau, parodose dalyvauja, tai turbūt informavo patys LKD, kad yra tokia vada :roll:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-24 19:22 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
DaivaD. rašė:
manau, Laurą sutrikdė tai, kad patinas - standartinis, o kalė kilusi iš veislyno, kuris veisia nykštukinius. Tačiau tai nieko nereiškia.
Toks veislynas tikrai yra, jo šunis esu ne kartą mačiusi parodose. Kitas klausimas - tų šunų kokybė, bet čia jau turbūt ne mums forume spręsti.

virdzina rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'm')anau, Laurą sutrikdė tai, kad patinas - standartinis, o kalė kilusi iš veislyno, kuris veisia nykštukinius.

Ir kas čia tokio, ar aš ko nors nesupratau?

DaivaD. rašė:
Standartiniai ir nykštukiniai neturi būti kergiami tarpusavyje. Galime kergti tik nykštukinius su triušiniais.
Tačiau šiuo atveju kalė tikriausiai ir nėra nykštukinė. Juk vada su dokumentais.

Laura yra turėjusi nemalonios patirties su šiuo veislynu, ir aš ją puikiai suprantu.

virdzina rašė:
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'S')tandartiniai ir nykštukiniai neturi būti kergiami tarpusavyje. Galime kergti tik nykštukinius su triušiniais.

Mes irgi susidūrėm su tuo. Galvojom, kad mūsų kalytė Yta triušinė, tad dėl kergimo reikėjo rašyti prašymą ir motyvuoti, ką mes ir padarėm. Atseit triušinio ir nykštukinio taip pat negalima kergti, tad reikėjo įrodyti, kad kalytės motina irgi nykštukinė. Aišku ji sulaukusi 15 mėn. tapo nykštuku. Bet to jau nebeprireikė...
Nors Terio brolis standartas kergė nykštukinę kalytę...(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) Tad ne visiem tos taisyklės galioja. Gal dėl to, kad pas mus tų taksų mažai...(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2007-10-27 0:03 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Išsivystė labai svarbūs plepalai.

Ar kauladieniuose skelbiami tik super duper dokumentuoti?

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2007-10-27 8:28 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
Kauladieniuose skelbiami visi be jokių išimčių :D .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-31 22:07 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Puga nepaskelbta :huh: rugsėjo 5

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-10-31 22:14 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:07
Pranešimai: 603
Miestas: Vilnius
O Terį taip pat pamiršo (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
2002-07-05

_________________
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Teris
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Yta
Ilgaplaukis triušinis taksas - Gracia
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Argentina


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-11-01 20:48 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', 'I')šsivystė labai svarbūs plepalai.

Ar kauladieniuose skelbiami tik super duper dokumentuoti?


$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', 'P')uga nepaskelbta rugsėjo 5


$this->bbcode_second_pass_quote('virdzina', 'O') Terį taip pat pamiršo
Ne tik Teris ir Puga pamiršti liko, dar visas tuntas kitų taksiukų palikti už borto :mellow: SM juk ilgas priilgas sąrašas buvo, o čia vos keli beliko. <_<
$this->bbcode_second_pass_quote('amiara', 'K')auladieniuose skelbiami visi be jokių išimčių .
Tai kad nepanašu B)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-11-01 20:53 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Upė', ' ')$this->bbcode_second_pass_quote('amiara', 'K')auladieniuose skelbiami visi be jokių išimčių .

Tai kad nepanašu B)
Visi, kurie pasiprašys būti paskelbti - bus paskelbti. Nemanau, kad būtų teisinga kopijuoti visas SM "mirusias sielas".

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-11-01 21:04 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Upė', ' ')$this->bbcode_second_pass_quote('amiara', 'K')auladieniuose skelbiami visi be jokių išimčių .

Tai kad nepanašu B)
Visi, kurie pasiprašys būti paskelbti - bus paskelbti. Nemanau, kad būtų teisinga kopijuoti visas SM "mirusias sielas".
Nebūtina kopijuoti visų "mirusių sielų", bet čia prisiregistravusių dalyvių taksiukų kauladienius perkopinti juk nebuvo sunku ;) Ar čia taip jau būtinas papildomas prašymas B)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-11-01 23:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Upė', 'N')ebūtina kopijuoti visų "mirusių sielų", bet čia prisiregistravusių dalyvių taksiukų kauladienius perkopinti juk nebuvo sunku ;) Ar čia taip jau būtinas papildomas prašymas B)


Man atrodo, net ir jums būtų lengviau tiesiog atitinkamoje temoje parašyti savo šuns gimimo datą, negu reikalauti, kad administracija tuojau pat visai šviežiame ir praktiškai kūrimo stadijoje esančiame forume ieškotų ir lygintų, kas užvakar/vakar/šiandien užsiregistravo čia, o kas buvo SM, ir dar spėliotų apie pasikeitusius kai kurių vardus.

Asmeniškai man tie "kauladieniai" atrodo visiškai nebūtinas ir bevertis dalykas, ir aš tikrai neeikvosiu savo laiko juos atrinkinėdama. Jei kažkam tai atrodo reikšminga - praneškite atitinkamoje temoje.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-13 11:42 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-11-01 10:17
Pranešimai: 466
Miestas: Vilnius
kukū :) kaip sekasi? seniai besilankiau čia, vis kažkaip nepriprantu dar... :P
aš tai kaip amžina paranoikė, vis nesulaukdama Vegos rujos (gi pirmoji buvo kovo mėn, tai jau ir antroji turėtų būt...) jau prisigalvoju nesąmonių, kad gal nepastebėjau, gal jau koks šuo susikergė, gi ji visą dieną palaida po kiemą duiodasi...
Nu bet turbūt nerealu nepatebėt, ane :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-13 12:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
Vaiva, būtum tikrai pastebėjus, negi taip greit praeitą rują pamiršai :D Udrė irgi rujojo kovo mėn., tai irgi laukiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-13 12:48 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
o mes jau praėjom... kaip laikrodukas po 8 mėn. surujojo :D

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 568 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007