Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 13:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 10:28 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Aš pagalvojau kokiose neįprastose vietose yra buvęs mano Marselis. Bandau vardinti: daugumoje Vilniaus barų ir restoranų, kirpykloje, keliose skirtingų televizijų studijose, radijo studijoje, maximoje :), pas stomatologą ir bažnyčioje ... (draugai šventė krikštynas, pakvietė, o kunigas pasakė, kad šuniukas irgi Dievo kūrinys :)).

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 11:54 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
:perfect: Kaip jums sekasi! Ar čia Vilniuje visi tokie demokratiški?... :huh: Į parduotuves Kaune aš dar rizikuoju eiti (nors pati mačiau kaip apsauga išvedė moterį, nešiną toyterjeru iš Maximos), kirpykloje esame buvę, o štai su barais pas mus prastai... Dauguma leidžia tik lauko terasose sėdėti. O žiemą po pasivaikščiojimų tenka arbatėle iš termoso šildytis, automobilyje, kitaip rizikuoji galutinai sustirti į ožio ragą beieškodama kavinukės, į kurią ileistų... Kaip išimtis, pastebėjau, kavinės, kur dirba patys šeimininkai, "prijaučiantys" taksasms :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 11:58 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Bažnyčia kaip bažnyčia, bet pas stomatologą turbūt nedrįsčiau vestis :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 12:02 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Vilniuje yra nemažai šunims draugiškų barų. Kokiam čili tikriausiai su taksu nepasėdėsi. Bet yra labai puikių alternatyvų. Pvz In vino šeimininkas tik atėjusį Marselį iškart užkėlė ant baro ir pasakė, šitas šuo čia daro ką nori :)
Pas stomatologą bičas sėdėjo priimamajame, į kabinetą nėjo :) prisiminiau, kad dar esam įkišę taksišką nosį į naktinį klubą ir į kelis ofisus :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 13:00 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Tre, 2009-03-25 8:41
Pranešimai: 292
Miestas: Vilnius
Saule, gal čia dėl šeimininkės leidžiama? :D

Aš tai niekur jo nevedu, man atrodo iš kokios maximos išprašytų iškart ^_^


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 13:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Trampapam', 'S')aule, gal čia dėl šeimininkės leidžiama? :D



Aha man irgi kilo tokia mintis ;)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Paskutinį kartą redagavo Jurga ir Topas Tre, 2009-09-16 13:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 13:13 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 14:57
Pranešimai: 186
Miestas: Šiauliai
Aš su Vinculiu einu į visas "vietines" (aplink namų esančias) parduotuves. Mus visi pažįsta, tai nesulaukiam jokių priekaištų. Dar yra viena parduotuvė, į kurią ne tai, kad patys veržiamės, o mus kviečia. Nes ten parduotuvės savininkė susižavėjusi mano Vincentu, tai iš tolo pamačiusi, kviečiasi. Ten batų parduotuvė, tai Vinculis visus batus pasimatuoja. Taip pat einame kartu į prekybos centruose esančias gyvūnų parduotuves. Dar nė sykio neišvarė. Pvz., kad ir naujo antkaklio ar pavadėlio mums reikia. Tai abu nueiname ir išsirenkame. Į barus, kavines, restoranus nedrįsčiau, ko gero, vestis. Bet į lauko kavines vedžiausi, dar ir vandenėlio lėkštutę gauname.

_________________
Taksas Vincentas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 14:00 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Pvz Vilniuje (Fabijoniškėse) iš maximos greit išprašo ir parodo dar lipduką ant durų, kad šunims negalima.

Jurga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 14:13 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
:) o pas mus naktinėje šnapsinėje... dar ciuceliui dešrukės pasiūlo :P

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 14:41 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
O mes į parduotuves nevaikštom. Negalima tai negalima. Aišku, porąkart esu užėjus į vietinę parduotuvėlę su Topu, kai ėjom pro šalį ir tiesiog nebebuvo laiko parvest jį į namus. Turbūt labiausiai "nešuniška" vieta, kurioje esam buvę tai fotoatelje, bet kadangi Topas būtinai turėjo patekti į šeimyninę nuotrauką, tai ir pateko. Fotografas neturėjo jokių priekaištų :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 16:31 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Aš tai nenoriu kad ir leidžia. Kai turėsiu išauklėtus solidžius ramius taksus (jei tokių būna), gal ir nekliudys jie man prie staliuko, ramiai gulės prie kojų, bet kai dabar malasi, nerimsta, cypia, nuobodžiauja ir lipa ant galvos - geriau juos palikti kad nenervuotų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 19:11 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Gerai, gal jūs ir teisūs, gal kai kur mes įeinam ir dėl šeimininkės. Bet tikrai yra vietų, kur Marselis daug daugiau simpatijų kelia nei šeimininkė :) Net manau, kad 10: 2 Marselis laimi :)

p.s. mano Lui bare sėdi ten kur pasodintas ir nejuda kol jam negalima. Marselis priešingai - eina su visais susipažint ir paprašyt valgyt ;)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-09-16 19:23 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Anksčiau mes irgi dažnokai apsilankydavom su taksais visokiuose baruose. Dabar neinam daugiausiai dėl Marko, nes jis zyzia. O Anri idealiai elgiasi, su juo galima eiti visur.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-09-17 9:40 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Aš Mūzą nešiojuosi tokioje terbelėje, dažniausiai žmonės (net pardavėjos) pakalbina, šypsosi, klausia, ar galima paglostyti. Tačiau kartą Šakių Norfoje prie mūsų prisistatė apsauginis. Negalima, sako, su šunimis. Taigi, sakau, ji terbelėje, prie nieko nesiliečia. Vistiek, sako, negalima, dar ant dešrų koks parazitas užkris. Paklausiau, kada jis paskutinį kartą vartojo vaistus nuo parazitų, ir paaiškinau, kad Mūza jų gavo prieš savaitę. Tai apsauginio neįtikino, mat, neturėjau jokio mano žodžius patvirtinančio dokumento. Mane apėmė nenugalimas noras pasilinksminti. Pasakiau, kad jeigu kalbėsime apie dokumentus, tai Mūza yra kilmingesnė už mus abu (t.y. apsauginį ir mane) kartu sudėjus. Jokio poveikio. Negalima, sako, ir viskas. Na ką gi, negalima, tai negalima. Tuomet, sakau, gal Jūs galite ją palaikyti, kol apsipirksiu, ir įdaviau jam į rankas terbelę su Mūza, kurią jis iš netikėtumo ir paėmė. Tik, sakau, labai saugokit, nes šitas šuva brangiai kainavo (čia perkeltine prasme, bet nebūtina aiškinti). Apsauginis su Mūza atsistojo prie sienos už kasų ir stovi - didelis toks, storas kaip spinta, prie diržo - ginklo dėklas, o rankose - vaikiška terbelė, iš kurios kyšo šuniukas. Žmonės eina pro šalį, žiūri, šypsosi, Mūza žvalgosi (jai nė motais, kad ją laiko svetimas žmogus), apsauginis nežino, kur dingti, net raudonas iš to nesmagumo, o aš neskubėdama vaikštau po parduotuvę, pro lentynas vis pasižiūrėdama į nepakartojamą vaizdelį. Pardavėjos susirūpino, kad kas nors nufotografuos, kaip apsauginis šunį saugo, ir nusiųs į laikraštį. Nusprendžiau ir aš, kad laikas baigti linksmybes. Apsauginis net atsiduso, kai pagaliau paėmiau iš jo Mūzą. labai gerai saugojot, padėkojau, ačiū. "Kitą kartą..." Bet apsauginis liepė kitą kartą šuns nesinešti.

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Čia iliustracija (jei galima nuotraukas dėti ne nuotraukų temoje)


Paskutinį kartą redagavo Trepsė & Co Ket, 2009-09-17 10:00. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-09-17 9:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Linksma jūsų istorija, juokiaus už pilvo susiėmus :lol:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007