Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 5:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 13:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Nenorėjau kelti naujos temos, čia tiesiog mano pamąstymas ir gal šioks toks pasiūlymas.
Deja, vakar važiuodama į globos namus turėjau visokiausių minčių ir problemų, tad nesugalvojau užsukti į parduotuvę ir nupirkti maisto ten esantiems gyvūnams. Turėjom tik viena 1 kg konservuoto maistelio. Ten bebūnant labai širdį skaudėjo, kad negaliu visiems ten esantiems šuneliams suteikti namų. Suprantu, kad tikrai ne visi galim pagelbėti priglausdami gyvūnus, bet manau, kad bent maisteliu galime prisidėti. Žinau, kad yra žmonių, kurie nuneša ten maistelio, bet kai kurie gal net nesusimąsto, o gal ir nedrįsta užklysti į tą atskirtųjų gyvūnų pasaulį. Norėčiau pasiūlyti bent prieš šventes surinkti šiek tiek maistelio ir padovanoti prieglaudai. Nežinau, gal aš čia ir nelabai korektiškai patarsiu, bet vis tiek parašysiu.
Vyksta jūsų miestuose meetai ir gana dažni. Gal būtų įmanoma nors vieną kartelį į susitikimą kiekvienam pagal galimybes atsinešti maistelio, kad ir sauso kg, ar konservą. Surinkti tą maistelį ir kažkam, kas yra su automobiliu, nuvežti į prieglaudą. Nebūtinai į konkrečiai šią, tikrai yra nemažai globos namų. Pasirodo netgi prie mano namų vieni yra. Aš bandysiu kaimynus pritraukti prie šios mažytės akcijukės. Suprantu, kad visada neįmanoma visiems padėti. Bet bent prieš šventes būkime daugiau gailestingi ir geranoriški... :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 13:57 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('ramint1', 'N')enorėjau kelti naujos temos, čia tiesiog mano pamąstymas ir gal šioks toks pasiūlymas.
Deja, vakar važiuodama į globos namus turėjau visokiausių minčių ir problemų, tad nesugalvojau užsukti į parduotuvę ir nupirkti maisto ten esantiems gyvūnams. Turėjom tik viena 1 kg konservuoto maistelio. Ten bebūnant labai širdį skaudėjo, kad negaliu visiems ten esantiems šuneliams suteikti namų. Suprantu, kad tikrai ne visi galim pagelbėti priglausdami gyvūnus, bet manau, kad bent maisteliu galime prisidėti. Žinau, kad yra žmonių, kurie nuneša ten maistelio, bet kai kurie gal net nesusimąsto, o gal ir nedrįsta užklysti į tą atskirtųjų gyvūnų pasaulį. Norėčiau pasiūlyti bent prieš šventes surinkti šiek tiek maistelio ir padovanoti prieglaudai. Nežinau, gal aš čia ir nelabai korektiškai patarsiu, bet vis tiek parašysiu.
Vyksta jūsų miestuose meetai ir gana dažni. Gal būtų įmanoma nors vieną kartelį į susitikimą kiekvienam pagal galimybes atsinešti maistelio, kad ir sauso kg, ar konservą. Surinkti tą maistelį ir kažkam, kas yra su automobiliu, nuvežti į prieglaudą. Nebūtinai į konkrečiai šią, tikrai yra nemažai globos namų. Pasirodo netgi prie mano namų vieni yra. Aš bandysiu kaimynus pritraukti prie šios mažytės akcijukės. Suprantu, kad visada neįmanoma visiems padėti. Bet bent prieš šventes būkime daugiau gailestingi ir geranoriški... :wub:


Labai miela akcija :wub:
Per kitą meetą, kai nebus kiaulių gripas toks pavojingas, kai Kariukas pasveiks, surinksiu maistelio iš kaimynų, iš savęs ir atvešiu. Gal kas paims iš manęs? (Jeigu atvešiu, matot, Karis mėgsta maistą, juokauju :D).

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 13:57 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Aš kai važiuoju į Šiaulių Gyvūnų Globos namus taip pat maisto nuvežu ir po skanėstą, ar kokį kaulą kiekvienam. Žinau, kad net savivaldybė nebeprisideda prie beglobių gyvūnėlių ir ten dirbantys žmonės turi juos išlaikyti už savo pinigus :( Gal šiauliečiai taip pat norėtų prisidėti? Aš galiu dar kažkiek Vilniaus prieglaudoms atvežti maisto į parodą, tik va klausimas kas paimtų?

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:00 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Na manau, reiktų nuspręsti kiekvienam mieste tikslią datą ir vietą, kad tikrai būtų žmogus, kuris paimtų viską. Ir kad nebūtų taip, kad dėl vieno žmogaus atneštų maistelių, kažkas turės vežti. Reikia ne padrikai, o organizuotai ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Grinda - ne labdaringa organizacija. Veždami ten maistą, deja, paremsite ne gyvūnus.
Tačiau Grindos teritorijoje dabar atsirado labdaringi vagonėliai.

Pacituosiu iš "Kauno dienos":

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius nebenori taikstytis su liūdna gyvūnų padėtimi ir žengia pirmuosius žingsnius, stojant į kovą už keturkojų teisę gyventi.

Draugijos savanoriai pateikia alternatyvą ankstyvai jaunų, sveikų gyvūnų mirčiai – SOS namelius–vagonėlius. Pirmasis jų jau stovi L.Giros gatvėje įsikūrusios bendrovės "Grinda" teritorijoje. Žinia, "Grindos" darbuotojai per metus sugauna apie 5 tūkst. valkataujančių ar pasimetusių ir be namų likusių keturkojų. Vos 10 proc. į "Grindos" rankas patekusių šunų ir kačių randa naujus namus. Likusieji keturkojai užmigdomi.

Tačiau siekiama, kad kuo mažiau gyvūnų ištiktų toks likimas. Pirmajame "gyvybės vagonėlyje" jau įkurdinti ir savanorių prižiūrimi pirmieji gyventojai. Jiems suteikiamas antra proga gyventi ir rasti mylinčius šeimininkus.

"Norime baigti masinį sveikų gyvūnų žudymą Vilniaus mieste", - susijaudinimo neslėpė Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė Danutė Navickienė.

Įstaigos savanoriai prašo visų vilniečių pagalbos. "Kadangi naujiesiems gyvūnų nameliams iki smagių įkurtuvių trūksta nemažai interjero ir gerbūvio detalių, o gyventojams kasdien reikia stiprybę palaikančio maisto, norime paprašyti pagal galimybes paremti mūsų kuklią buitį maisteliu (kauliukais, konservais, batonais ir kt.), nereikalingais pledukais, antklodėmis, pavadėliais, antkakliais, dubenėliais, laikraščiais, skudurėliais ir kt.). Būsime labai dėkingi, jei rasite galimybę pervesti nors ir simbolinę lėšų sumą mūsų silpnųjų draugų sterilizavimui, gydymui, maisto įsigijimui", - išplatintame laiške rašo savanoriai.

Jie neslepia: bet kokio naujo, nepažįstamo reiškinio ar darbo pradžia būna visada sunki, bet dėkingas skruosto lyžtelėjimas šiurkščiu liežuviu ir stiprios letenos pojūtis savo rankoje – atperka viską.

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22

Gyvūnus prižiūrintys savanoriai iš anksto dėkoja visiems rėmėjams. "Jei aukosite, būkite geri, nurodykite, kam aukojate – grindinukams", - ragina jie.

Norint pasiūlyti pagalbą ar paklausti, galima skambinti telefonais 8 686 57137 Rūtai arba 8 652 44093 Danutei.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Ačiū Daivai, šiek tiek aiškiau pasidarė. Aš mačiau vakar tuos vagonėlius. Jie du. Vienam buvo maistelio šiek tiek, o prie kito pririšti 3 šuneliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:10 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Papildydama, kas jau parašyta, pridedu ištrauką iš kito straipsnelio, kurį apie "gyvybės vagonėlių" gyventojų poreikius man persiuntė viena vagonėlių steigėjų:

"...dar labai norime paprašyti paaukoti kai kuriuos mums labai reikalingus daiktus: ilgi (20-30 m.) prailgintuvai, stalinė lemputė, ilgi vedžiojimo pavadžiai, antkakliukai su metalinėm skylutėm, ir aišku maistelio, (kas ką gali) kurio tikrai nebus per daug..."

Ir, žinoma, reikia savanorių, kurie galėtų šunelius pavedžioti, pabendrauti su jais, pamaitinti ir sutvarkyti narvelius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:30 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Būčiau Vilniuje tikrai prisidėčiau tiek prie įvairių prekių ir savanore padirbėčiau :rolleyes: Nu gal kada gyvensim Vilniuj ^_^

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:30 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
jei tikrai surinksit kokių daiktų, maisto, aš galėčiau nuvežti. šiomis dienomis nuvažiuosiu prie vagonėlių pasižiūrėti kokio maisto reikia ir šiaip kaip ten vyksta savanoriški budėjimai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:32 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Tai gal kas iš manęs per parodą paimtų antkakliukus ir maistą?

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:46 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Perkeliu Miglės, kuri yra budėjimų koordinatorė, pranešimą:

"...Sveiki visi, sukuriau gmail kad galetume naudotis kalendoriumi, kur pasizymeti. kas kada ateina, pavedzioti, pamaitinti ir aptvarkyti. Bent jau dvi savaites suderinkit vykyma su manimi, kad viska aprodyciau ir sunis supazindinciau su jumis. kalendorius yra gmail.com username: beglobis paswordas beglobiai Jei kas skubiai mano tel 867596094 Migle..."

Prisipažįstu, nebandžiau to grafiko atsidaryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 14:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('gab1', 'T')ai gal kas iš manęs per parodą paimtų antkakliukus ir maistą?

Parodose visada būna gyvūnų globos organizacijų stendai. Viską galima atiduoti jiems.
Kai dažniau dalyvavom parodose, atiduodavau laimėtą maistą ir inventorių (dubenėlius, pavadėlius).

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-11-26 18:20 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
Oi, reiks būtinai stengis ką nors laimėti per ateinančią parodą :D
juokai juokais, o iniciatyva, žinoma, labai gera. Aš vasaros pabaigoj buvau užkūrus darbe panašią akciją, tiesa, labiau orientuotą į kates, nes pas mus labai daug katininkų, na ir rezultatas buvo visai neblogas - vežėm į „Lesės“ prieglaudą ir kraiko, ir visokių reikalingų buičiai dalykų. Tokiose prieglaudėlėse paprastai reikia gausybės įvairiausių daiktų, elementariausių šiukšlių maišų, valymo priemonių, senų paklodžių/rankšluosčių, net senų laikraščių. O tokie dalykai gi dažnai lekia į šiukšliadėžę, nepagalvojant, kad nebereikalinga sena paklodė gali puikiai pasitarnauti kaip patiesaliukas gyvūnėliui.. žodžiu, reikia, reikia organizuotis vėl.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-11-27 10:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Labai šaunu, kad netrūksta noro kažką daryti. Aš bandysiu savo namų kvartalą pritraukti prie šios akcijukės. Na bent ant švenčių kažką susiorganizuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-11-27 12:43 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Aš stengiuos jiems pervesti pinigų ir labai tikiuosi, kad šie žmonės į labdarą žiūri kitaip nei Grinda... Nes iki šiol ir gaila ir pikta savo ten sukištų pinigų...

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007