Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 5:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Reikia nuomonės
StandartinėParašytas: Pen, 2010-06-18 16:40 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Sveiki, reikia patarimo. Atsiprašau, ne apie taksus, todėl temą ištrinsiu, kai bus neaktuali.

Prieš pusantro mėnesio priglaudžiau 4 savaitės amžiaus pamestinukus šuniukus. Jie jau paaugo, du iškeliavo į naujus namus. O dėl mergytės Agotėlės užvirė konkurencija. Jos nori 16 metų mergaitė iš Vilniaus. Labai nori, skambina man po kelis kartus per dieną. Sakė, jei negaus, kito šuniuko neieškos, nes nenori vėl nusivilti (jau du jos išsirinkti šuniukai atiduoti kitiems). Mergaitė užaugo kartu su šunimi, kuris nuo senatvės pasimirė. Reikia draugo. Žada rūpintis, mylėti, mokyti. Kalbėjau su mama - ji pritaria pasirinkimui ir norui. Mergaitė žada, kai tik norėsiu, atvežti man Agotėlę parodyti, galėtume kartu važiuoti prie ežero (aš prie ežerų nelabai važinėju, bet nesvarbu).

Tačiau yra ir kita mano amžiaus šeima Kėdainiuose, kurių šuniukas irgi neseniai pasimirė. Pažadėjo sau - daugiau jokių šunų. Tačiau pamatė Agorėlės nuotrauką ir ištirpo. Reikia jiems Agotėlės - ji panaši į aną šuniuką, būtų tarsi ano gyvenimo tąsa. Namai be šuniuko tapo tušti.

Agotėlei būtų gerai ir vienur, ir kitur. O aš negaliu pasirinkti, kam ją atiduoti. Nesinori mergaitės nuliūdinti, bet ir kitų žmonių gaila. Jie jau patikėjo, kad Agotėlė - jų. Mačiausi ir kalbėjau tik su tų žmonių dukra - labai maloni jana moteris.

Mergaitė nusimins, jei negaus šuniuko. Ir anuos žmones nuvilsiu.

Parašiau, ir matau, kaip viskas banaliai skamba. O dviejų Agotėlių nėra.

Agotėlės nuotraukos:
http://sos-gyvunai.lt/communication/blo ... a/2888.php


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2010-06-18 17:26 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Bet jei buvo keturi, reiškia liko dar du. Aš Agotėlę atiduočiau mergaitei (vaiką įskaudinti man būtų sunkiau), o kitą šuniuką siųsčiau į Kėdainius :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2010-06-18 18:06 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Tai kad nuotraukose matyti tik trys mažiai :unsure: Aš irgi būčiau linkus vaikui atiduoti, juolab, kad ir vaikas jau nebe mažas, gebantis suvokti atsakomybę už augintinį.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2010-06-18 18:32 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Ketvirtoji Mortelė jau anksčiau padovanota, kai vyko fotosesija, jos jau nebuvo. O Kėdainiuose irgi nori tik Agotėlės ir nieko kito. Dėl Broniuko šiandien buvau susitikusi su viena ponia, bet jį norėjo išvežti į Palangą sargauti, sakė, bus panašus į VA, nieko apie jį nepaklausė (ar suduota nuo kirminų, ar skiepytas), savo pavardės nenorėjo pasakyti, nes vyras - žinomas dainininkas... Apsiverkiau ir nedaviau.

Aš irgi mergaitės skaudinti nenoriu. Bet... įsimylės, išvažiuos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2010-06-18 19:00 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Bet jei kalbėjot su mama, tai gal ir rūpinsis šuniuku. Tada nėra ko bijoti to įsimylės, išvažiuos... Suaugę žmonės manau turi suprasti, kad tai ne vienintelis šuniukas pasaulyje, juolab Broniukas irgi gražus (p.s. turiu draugą tokiu vardu :D).

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 12:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
atsiprašau, bet šešiolika metų - tai jau ne vaikas. Gal nepuls į isteriją, jei gaus kitą šunį. Tai labiau atrodo kaipo kaprizas... Jei nori šuns, mylės bet kurį. Aš Agotėlę atiduočiau šeimai, nes jie nori panašaus į buvusį šunį. Tik pagalvojusi apie mano šuns mirtį, pilnai galiu suprasti, kad norėtųsi panašaus šuniuko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 13:54 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Anna, būtent tai mane ir sulaiko, negaliu pasakyti "ne". Ir su ta šeima, tikėtina, Agotėlės gyvenimas būtų tarsi stabilesnis.

Bet ir mergaitė mylėtų Agotėlę, jai reikia tik jos, ir daugiau jokio kito šuns. Niekada. Mano draugės sūnus panašiai atkakliai siekia vorų ir visokių kitokių bjaurasčių (jis nemėgsta žinduolių). Tai gal ir čia panašiai. Reikia būtent šitos. Bet nesinori širdelės sudaužyti, net ir laikinai. (laikinai).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 18:18 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
turiu jaunesnę sesę, kuri tik neseniai buvo tokio amžiaus, tai galiu pasakyti, kad norai ir užgaidos tokiam amžiuje keičiasi žaibišku greičiu. Reikėtų mergaitei (panelei?) paaiškinti, kad jei myli šunis, tai nesvarbu kurį turės, nes jie visi geri, meilūs ir t.t. Po dviejų metų išvažiuos kur nors studijuoti, tai ir bus paskui kaip su kitu taksu Grindoje, kad "močiutei palikti nenoriu, o su savimi vežtis negaliu".....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 18:41 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-03-15 20:18
Pranešimai: 206
Miestas: Plungė
Atiduočiau šeimai, vis dėl to. Mergina tik savo kaprizus rodo, nieko daugiau. Manau šeima labiau subrendusi. Galų gale pasiūlykit jai kitą šunelį. Visiems reikia namų, ne tik Agotėlei. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 20:36 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Siūliau kitą šunelį, juolab Oze dabar yra visiškai panaši į Agotėlę, atnešta tiesiai iš namų. Sako, ne, nors tu ką, esą, gali būti pasigavusi kokį virusą. Nieku gyvu iš ten. O Agotėlė sveikutė, išpuoselėta, išglobota (parėjus iš lauko, batus palieku laiptinėj). Vaikų neturiu ir nelabai atsimenu, kas daros 16 metų galvelėj. Mano gi širdis sako, kad Kėdainiuose Agotėlei bus suteiktas stabilumas. Man gal net nereikės sekti jos tolesnio gyvenimo. Bet ir mergaitės gaila. Jau tokia esu mišiuginė, kad net pikta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2010-06-19 21:17 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-03-15 20:18
Pranešimai: 206
Miestas: Plungė
Gal mergaitės norai dar keisis? Palaukite, jeigu yra galimybių. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2010-06-24 17:01 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Išvažiavo Agotėlė į Kėdainius. Jaučiasi kaip namie. Kadangi naujosios gyventojos laukė visas namas, tai ir kaimynai jau buvo atėję susipažinti. Šeimininkė laiminga. Tikiuosi, laiminga ir Agotėlė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2010-06-24 17:04 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Tai vis tik apsisprendėt šunytę šeimynai atiduoti. O ta mergina gal kitą kokią šunelę paėmė?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2010-06-24 19:26 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Blogai jaučiuosi dėl mergaitės. Nežinau, ar ji rado kitą šuniuką. Tikiuosi, ras. Bet kai nevykusiai padovanojau Broniuką, norėjau Agotėlei saugumo. Kalbėjau su šeimininke - ji man pasirodė artima siela (šunų atžvilgiu). Jau skambinau, sakė, kai Agotėlę atvežė ir paleido ant grindų, ji iš karto pribėgo prie šeimininkės (namuose buvo daugiau žmonių), palaižė rankas ir pavizgino uodegytę. Tarsi parvykusi namo. Dabar man Broniukas - didelis širdies skausmas. Net negaliu džiaugtis, kad kiti trys mano "vaikai" - geruose namuose. Skamba banaliai, bet taip yra. Šiandien buvau nuvažiavusi į tą Senasalį, kur, esą, paliktas Broniukas. Bet ten niekas net negirdėjęs žmogaus tokia pavarde. Apgavo mane, suvystė kaip šiltą vilną.

O namuose kaip tuščia, kai nėra mažylių. Jau net ir Trepsė, kuri labiausiai piktinosi įnamiais, buvo pradėjusi prausti Agotėlę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2010-06-24 20:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Kas ten su Broniuku nutiko?...
Aš manau, dovanojant šuniukus, būtina pasirašyti sutartį, o ne šiaip imti ir atiduoti. Negalvojot apie tai?

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007