Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 11:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2010-09-13 20:15 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Gavau žinių iš savo "vaikų' - šeimininkai sako, kad yra be galo mylimi ir lepinami. Darosi panašūs į taksiukus - ilgi ir trumpakojai. Parašiau, kad nieko nuostabaus - juk auklėjo juos net 4 tetos taksės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-09-14 8:01 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2010-07-13 9:22
Pranešimai: 25
Mes patys stebim savo taksikę kaip ji auga ir didėja, todėl manau, kad naujieji šeimininkai rašo jausdami atsakomybę ir prieš jus, o ne nori sulaukti atsakymo "nieko nuostabaus " :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-09-14 8:08 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Su šeimininkais mes pabendraujam ir rimtai, o čia buvo tik pajuokavimas. Pradėjau temą taksų forume apie mišrūniukus, tai, maniau, parašysiu, kad jie darosi panašūs į taksiukus - vis šioks toks ryšys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-09-14 18:58 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2010-07-13 9:22
Pranešimai: 25
Tai įskaudinimo ir aš neįžiūrėjau :P , kadangi prie temos reikia nuomonės tai :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-11-02 23:35 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Labas vakaras,

kadangi ir man užsireikė nuomonės, tai naujos temos nekursiu. Žodžiu taip: draugė užsigeidė jorkšyro, apie kuriuos aš nieko nenutuokiu, pati ji Anglijoj, grįš tik gruodį, susirado šuniuką, susitarė su moteriškaite ir prašo manęs, kad nuvažiuot apžiūrėt kaip tas šuniukas, o mano galvoj vien įtarimai:
1) šunelis beveik 5 mėn. o jau kastruotas
2) sako, kad buvo bambytės išvarža, kuri atseit paveldima ir taip galėtų būt jo palikuonims
3) rovė dantis tai prie to pačio sutvarkė ir kastracijos klausimą
4) kitom dviem kalytėm iš šios vados jokių problemų nėr

žodžiu man kliūva, kad šuniukas buvo labai jaunas išdarkytas, ar tai tikrai dėl to, kad bambos išvarža buvo, ir ar tikrai mažyliam 3 mėn amžiaus reik dantis lupt, sako kad šitos kalės paskutinė vada ir tik trys šuniukai ir t.t aišku čia ne taksas, o jorkšyras, tai gal kažkurie momentai neatitinka, bet kadangi čia daug protingų žmonių tai nesurezgiau į ką dar kreiptis pagalbos. Nu nesinori, kad tas vargšas šunelis turėtų kokių nors vystymosi problemų be tam reikiamų hormonų ir kas čia per privalomas dantų rovimas, toks vaizdas kad kažko nedasako, mažiuką šuniuką iškastruot tai sakyčiau būtų galima jeigu jis kažkuo sirgtų. Tai tokios tokelės, labai tikiuosi sulaukti Jūsų protingų patarimų.

Ačiū :)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 0:44 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Nesusilaikysiu - nesu aš jorkų žinovė, bet kurių galų pirkt šunį neaišku kokį ir neaišku iš kur??? Lai jūsų draugė pasiskaitinėja apie normalius veislynus ir išsirenka šuniuką su dokumentais ir t.t. ir pan. O gal tai tik eilinių daugintojų turimas šunelis, kurį moteriškaitė nori ,,iškišti" (gaila man jo).. Sėkmės jums ir jūsų draugei teisingai renkantis :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 8:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Bambos išvarža gali pasitaikyti visose veislėse, o tai, kad ji sutvarkyta - tai tik pliusas. Kastracija - pliusas, tik mano akimis per ankstyva, bet čia yra įvairių nuomonių. Dantys ištraukti per anksti, jei 3 mėnesių, bet ar tikrai 3? Ar keturių? ar penkių?. Pliusą čia galima įžiūrėti nebent toj vietoj, kad naujiems šeimininkams nebus rūpesčių.
Ar tikrai šuniukui 5 mėnesiai? Ar jis su kilmės dokumentais?

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 11:23 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Jeigu šuniukas kastruotas, klausimas apie palikuonis, regis, neaktualus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 11:39 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Esu girdėjusi apie (ne taksų) veislynus, kurie parduoda pigiau šunis ne veisimui, na, kad nebūtų konkurencijos, sudaromos net atitinkamos sutartys. Tai gal čia tas atvejis dėl kurio reikėjo kastruoti? Juk šuniukas su kilmės dokumentais tam ir reikalingas, kad turėtų galimybę susilaukti palikuonių, pratęsiančių kilmės liniją. Savininko pasirinkimo teisė veisti ar ne, na nebent būtų išankstinis susitarimas tarp veisėjo ir savininko. Kadangi šiuo atveju, kaip suprantu, susitarimo nebuvo, aš patarčiau šuniuko nepirkti, nebent labai tinka kaina ir nesvarbu, kokia "prekė" už ją bus įsigyta.

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 12:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Rudė', 'E')su girdėjusi apie (ne taksų) veislynus, kurie parduoda pigiau šunis ne veisimui, na, kad nebūtų konkurencijos, sudaromos net atitinkamos sutartys.

Pažįstu ne vieną veisėją, kuris tai daro ne dėl mistinės konkurencijos, o tam, kad apsidraustų nuo prastesnių egzempliorių dalyvavimo veisime ir nedarytų neigiamos įtakos veislei. Ir labai gerbiu tokius veisėjus.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')uk šuniukas su kilmės dokumentais tam ir reikalingas, kad turėtų galimybę susilaukti palikuonių, pratęsiančių kilmės liniją.
šuniukas su kilmės dokumentais reikalingas tam, kad būtų žinoma jo kilmė. O tinka jis veisimui ar ne - priklauso ne vien nuo kilmės, bet ir nuo paties šuns savybių.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')avininko pasirinkimo teisė veisti ar ne, na nebent būtų išankstinis susitarimas tarp veisėjo ir savininko. Kadangi šiuo atveju, kaip suprantu, susitarimo nebuvo, aš patarčiau šuniuko nepirkti, nebent labai tinka kaina ir nesvarbu, kokia "prekė" už ją bus įsigyta.
O aš nepatarčiau nieko, kol nežinomas esminis dalykas - ar šuo su kilmės dokumentais.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 12:56 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Šunelis su kilmės dokumentais 5mėn., tik dėl kastracijos jo kaina sumažinta, nu žodžiu "sofinis" jau, kitos dvi kalytės padorios ir aišku už padorią kainą, man sakau užkliuvo ta jo kastracija (esant dokumentams, nes gal būtų tikęs reprodukcijai) ir dantų išrovimas, bet kadangi jokiais veisimais ir šunų dauginimais neužsiimu tai užtai ir atėjau klaust protingų žmonių, kurie apie tai nusimano, o sakykit į ką turėčiau atkreipt dėmesį tą ciuckį apžiūrinėdama, t.y ko man iš tokio pupkio reikia norėt :D

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 13:07 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Svarbiausia - veislyno reputacija.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 13:15 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'S')varbiausia - veislyno reputacija.


Tai reiškias pirmai pradžiai liepiu, kad duotų visas tas nuorodas kokias jinai tik turi ir žiūriu kokio plauko ten visi šitie reikalai, ot va užsigeidė karvė banano, prisireikė šuns su dokumentais, kad galėtų išsivežt, bet brangiai mokėt nenori, nu žodžiu duokit gerą daiktą tik kuo pigiau, toks vaizdas, kad pliušinuką perka, noriu ir vsio :wacko:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 13:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Išsivežimui šiaip tai reikalingi ne kilmės dokumentai, o veterinariniai. O jei ji planuoja vežtis į Angliją - tai galės tai padaryti ne anksčiau, negu šuniukui sueis 10 mėnesių. Geriausiu atveju.
3 mėn - skiepas nuo pasiutligės, po mėnesio galima daryti kraujo tyrimą, jei viskas gerai - dar po pusmečio galima važiuoti. Taigi, minimum 10 mėnesių.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 13:24 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Būtent todėl patogesnis variantas būtų ieškotis šunelio vietoje. Kiek žinau, taip daugelis gyvenančių Anglijoje ir daro.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007