Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 5:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 13:47 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Dabar man kitas klausimas kilo, man kirba keista abejonė, kad kažkas visgi meluoja ir šunytis gali būt be dokumentų, tarkim jeigu jis juos turi aš drąsiai galiu paprašyti savininkės juos parodyti, šunelis juos jau turi turėti ar kaip čia ar dokumentai daromi tik tada kai yra jau naujasis šunelio šeimininkas?

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 14:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Tokio amžiaus šuniukas jau turi būti su dokumentais, ir identifikuotas čipu arba tatuiruote.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 15:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Neapsiimt tais darbais, kurių neišmanai... ir neprisiimt tokią atsakomybę. Šuniuko nugabenimas į Angliją - brangesnis už šuniuką Anglijoje.

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-03 17:01 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Marijonas', 'N')eapsiimt tais darbais, kurių neišmanai... ir neprisiimt tokią atsakomybę. Šuniuko nugabenimas į Angliją - brangesnis už šuniuką Anglijoje.


Tai va aš ir svarstau, kad lyg ir nelabai mano reikalas, jeigu jinai nori tokio blusiaus su durna galva kaip mano, tegul turisi, nuvažiuosiu, pažiūrėsiu, jeigu klišas ar koks persisukęs, taip ir pasakysiu, jei neklibinščiuoja galės pasiimt, ne mano bėda, ne aš jį auginsiu :D aš jau ilgam pasimokiau su savo nabagu, tai mano smegenys jau piestu stoja prieš visokius neaiškius :wacko:

Didelis AČIŪ visiems už nuomones ir patarimus :ty:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 19:58 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Gal kas nors galėtų iš nuotraukų pasakyti, ar šį šuniuką galima laikyti taksiuku. Jis su dar 5 broliais ir sesėm buvo atneštas į Grindą, neaišku, ar abu tėvai taksai, ar tik mama. Sakė, kad negalėjo padovanoti, nors stengėsi. Aš skelbimų nepastebėjau, nors tai nereiškia, kad jų nebuvo.

http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.20211

Šuniukai Grindoje praleido kelias valandas, paimti labai greitai buvo išdovanoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 20:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Labai panašus į šiurkščiaplaukį taksą. Nors kai kurie bruoželiai lyg ir ne takso.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 20:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Mano diletantiška nuomone, snukutis, tiksliau, išraiška, kiek kitoks, nei taksų. Bet gali būti, kad tai tik nuotrauka. Vakar Jakovo klinikoje mačiau juodą ilgaplaukį taksiuką su neįprastai ilga ir plona nosiuke. Nesigilinau, ar jis "dokumentinis". Rudos spalvos turėjo mažiau, negu mano Fėja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 21:45 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Parodžiau vyrui nuotraukas tai kikena, pasak jo "užaugs koks 1m slibinas"

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 17:08 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
Už kiek pigiausiai realiai galima nusipirkti taksą su dokumentais? Gali būti ir netituluoti protėviai, bil tik tai būtų taksas, o ne mišrūnas :4u: Man regis jau pribrendau naujam draugužiui :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 17:48 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
O kokį taksą? Dydis, plauko tipas, spalva? Manau, pradžioje reikėtų išsiaiškinti, ar šiuo metu apskritai tokių yra.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 18:15 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'O') kokį taksą? Dydis, plauko tipas, spalva? Manau, pradžioje reikėtų išsiaiškinti, ar šiuo metu apskritai tokių yra.

Norėčiau rudo trumpaplaukio, o ar standartas, ar nykštukas, ar triušinis - reikšmės neturi. Gali būti ir juodas su įrūdžiu. Tiek kalė, tiek patinas - tinka abu variantai. Labai jau norisi mylimo draugužio.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 18:46 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Na va dėl kainos tai aš tikrai neatsakysiu, nes juk kainą nustato veisėjas, o ir nėra daug vadų šiuo metu. Bet nujaučiu bent dvi vietas, kur bus standartinių trumpaplaukių vados :) Tik reikia sulaukti. O tada jau kalbėtis su veisėjais. Kai kurie būsimi/esami veisėjai yra ir mūsų forume...
Neretas atvejis, kad veisėjas sutinka parduoti šuniuką pigiau, kai žino, kad šuniukas pateks į tikrai geras rankas.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-06-14 18:59 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'N')a va dėl kainos tai aš tikrai neatsakysiu, nes juk kainą nustato veisėjas, o ir nėra daug vadų šiuo metu. Bet nujaučiu bent dvi vietas, kur bus standartinių trumpaplaukių vados :) Tik reikia sulaukti. O tada jau kalbėtis su veisėjais. Kai kurie būsimi/esami veisėjai yra ir mūsų forume...
Neretas atvejis, kad veisėjas sutinka parduoti šuniuką pigiau, kai žino, kad šuniukas pateks į tikrai geras rankas.

Ačiū, Daiva, už atsakymą.

Mieli veisėjai, aš tikrai labai atsakingai žiūriu į šuniuko įsigijimą. Man tai būtų antras taksas, pirmą dėl ligos palaidojom vasario 10 d. Drauge išgyvenom TIK 11 metų. Tik dabar pradedu atsigauti po tokios skaudžios netekties. Bet laikas, kaip žinia, gydo ir dabar jau nebegaliu praeiti pro taksiuką, taip norisi namuose jį turėti. Tik pirkti bedokumenčio nesinori, nežinia kas išaugs, o reikia TIK takso. Seniai su vyriškiu sergam taksomanija. Jei atsirastų galintis pigiau parduoti taksiuką, pasižadu rūpintis ir mylėti. Mano Dikutis mums buvo pilnateisis šeimos narys, mažiausias vaikas, kurio netektis paliko gilų randą.
Vados galiu palaukti tiek, kiek reikia.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-06-15 7:49 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Va ir taksiukų vada http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=975
Skambinkit Astai ir tarkitės :)

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-10-01 12:32 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-11-01 10:17
Pranešimai: 466
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Trepsė & Co', 'G')al kas nors galėtų iš nuotraukų pasakyti, ar šį šuniuką galima laikyti taksiuku.

ausys labai fainutės ;)
O snukeliui norėčiau truputį ilgumo dar...

_________________
Aš myliu tuos, su kuriais gyvenu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007