Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 7:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-06 15:24 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-05-27 16:49
Pranešimai: 16
Miestas: Kaunas
Dėl šių nemalonių įvykių http://www.lrytas.lt/-13071078461306330 ... raukos.htm http://www.youtube.com/watch?v=b0a7e_5LIMY rytoj 2011.06.07 11 val. rengiama tyli protesto akcija prie Danijos ambasados. Kviečiami dalyvauti visi neabejingi žmonės. Galima atsinešti pliušinį šuniuką, žvakutę. Tai nebus oficialus renginys, dalyvaujančių prašome laikytis 25 m atstumo nuo ambasados tvoros, nesibūriuoti grupelėmis didesnėmis nei 10 žmonių, po renginio nepalikti šiukšlių, taip pat žaislų ir žvakučių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-06-08 18:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Nemalonu apie tai kalbėti, bet reikia.
Aš tai manau, gal tegu geriau ponia šuniukų tėvo savininkė, kuri dar visai neseniai viešai skelbė, kad visa vada atvažiuoja į Lietuvą - "gal kas norit?", ir tuoj pat lengva ranka išgrūdo perpardavinėtojams, net tinkamo amžiaus nesulaukusius šuniukus, tai va tegu ta ponia pati save nubaudžia, o ne organizuoja protesto akcijas. Nes tai jos kaltė. Kuprotą tik grabas ištiesins. Ar tik ne su Tomuku Z. bendradarbiaudama buvo įkliuvusi? Turtinga verslo patirtis.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-06-08 21:57 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2007-10-27 19:55
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Žiauri tiesa, bet ir man kilo tokia mintis, kad pinigai čia buvo pirmiausiai, o tik po to gražūs žodžiai. Žinoma, nenorėčiau pateisinti ir Danijos muitininkų: visas pasaulis gelbsti benamus, išmestus šuniukus, stengiasi jiems surasti namus, o čia... Galėjo gi juos konfiskuoti ir atiduoti kam nors Danijoje. Kam iš karto marinti..
Važiavo ir mano vienas į Norvegiją nevisai legaliai, bet jau su naujais šeimininkais, su jų palaiminimu. Nuvyko laimingai. Bet tik vienas ir jau gerokai paaugintas pas mane namuose. Atsakomybę reikia jausti už išleistą į pasaulį gyvybę, o ne vien tik apie pajamas galvoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007