Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 18:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-02-09 11:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Jei jis taip linkęs susinervinti, patarsiu jums dar vieną dalyką - "sėdėt" arba "gulėt" su išlaikymu, pradedant nuo poros sekundžių ir vis palaipsniui ilginant laiką iki kokių 10 minučių. Toks pratimas treniruoja nervų sistemą, vysto slopinimo reakciją.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-02-26 18:36 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Tre, 2009-02-25 19:47
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
na mes saviškės nedresavom (nors žinoma, dabar jau daryčiau visai kitaip), bet ji pakankamai paklusni ir kol kas didelių problemų neturėjom..

taciau žinodami, kad vasarą turėsim mažą vaikiuką, ėmėm ir atsargiai, iš lėto atpratinom ją nuo miegojimo lovoje :rolleyes:
dabar ji miega šalia lovos ant čiužinio su visokiais gultais ir būdom :D

aišku, tikrai neketinam saugoti vaikelio nuo kalytės taip, kad jokio visiškai nebūtų kontakto, tikiuosi, kad mūsų Fanta bus draugiška lėliukui ir drąsiai be jokių baimių galima bus žaisti visiems kartu :D
(bet į lovą turbūt atgal jau nebepratinsime) :thumbup:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 19:10 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Jau nebeapsikenčiu... Baisa siaubingai nemėgsta vaikų... ir nežinau ką bedaryt... vaikai gražiai ir sausainiukų duoda ir aš ją papurtyt bandžiau vis tiek ji urzgia... žino, kad gaus, bet ne, vis tiek žiūri į mane ir urzgia jei koks vaikas eina artyn... reik kažką daryt, o nežinau ką... prieis koks vaikas netikėtai (juk turi jie tokį pomėgį), aš nesužiūrėsiu ir įkąs Baisa... nenoriu sulaukt tos dienos... gal ką patarsit?

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 19:20 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Įsitaisyti savo vaiką :) Turėtų padėti...
O šiaip tai reikia samdyt kelis vaikus, kurie šertų ją iš rankų, bet taip, kad visą maistą ji gautų tik iš jų, ne tik sausainiukus. Bent kelias dienas.
Purtymas čia nelabai padės, ji tik dar kartą įsitikina, kad vaikai - blogis. Reikia veikti taip, kad galima būtų ją pagirti už gerą elgesį.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 19:23 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
ir iš kur man tų vaikų dabar gaut... bet šiaip mąstau, jei vieni vaikai tik šers, tai ant jų ir neurgs, o ant kitų bus tas pats :duh:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 19:32 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Va va, Topas irgi pripažįsta savus vaikus, tačiau su svetimais jau visai kita kalba. Labai piktai nepuola, bet draugauti noro irgi nerodo, o kai šie bando glostyt, įspėjamai parodo dantukus, nors ir nekanda visa jėga. Tad su svetimais vaikais elgiamės atsargiai.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 20:42 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', '[')b]ir iš kur man tų vaikų dabar gaut... bet šiaip mąstau, jei vieni vaikai tik šers, tai ant jų ir neurgs, o ant kitų bus tas pats :duh:

daržą sukast, kopūstus pasodint ir laukt rudens, kad galėtum paieškot... ir ieškot :lol:

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-04-23 20:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', '')iaip mąstau, jei vieni vaikai tik šers, tai ant jų ir neurgs, o ant kitų bus tas pats :duh:

Tai va, reikia, kad tų vaikų būtų kuo daugiau, ir visi skirtingi :) Sudėtingas reikalas...
Maniškiai kantrūs ir atsargūs su vaikais, manau, taip yra dėl to, kad pratę bendrauti su mano sūnumi. Kartais, kai geras oras ir darželinukai žaidžia lauke, nueinu parsivesti saviškio su taksais. Kad apipuola visi vaikai glostyt, o taksai nieko, kenčia.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 14:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Susiradau vėl šią temą, nes jau atsibodo Topo urzgimas ant svetimų vaikų. Kol buvo mažas, visais vaikasi džiaugėsi, o dabar matau, kad kuo tolyn, tuo piktyn jų atžvilgiu daros. :( Ir visai man nepatinka tokie komentarai, kokį išgirdau vakar iš jaunų mamyčių su mažais vaikučiais: "Какая маленкая собачка :wub: " o po Topo suurzgimo: "Уи но какая злая" . Na nėra jis toks piktas ir nenoriu, kad toks būtų, tai turbūt teks susikviest visas vaikų drauges ir pratint su maistu, kaip kad čia buvo patarta. :hm:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 14:21 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
ciucelis ant šniurelio... ir perspėt vaiką, kad geriau neliestų, nes ciuceliui svetimi nepatinka :) nėra reikalo, kad svetimi glostinėtų, juo labiau maitindami gerintųsi - visiems geras nebūsi :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 14:34 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Šniūrelis ir perspėjimas tai čia jau savaime aišku :) Kitaip ir nebūna. Na betgi kiti šunys leidžiasi paglostomi ir neurzgia vos išvydę vaiką, juolabiau, kad su savais vaikais mūsiškis bendrauja tikrai daug. Bet va pakanka, kad ateitų kokia jų draugė į namus ir viskas, turi žaist užsidariusios. Prie vienos mergaitės šiaip ne taip daugmaž pripratinom per pora savaičių, bet ir tai negaliu ramia širdim jo palikt, kai jos visos žaidžia. Nemanau, kad tai normalu :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 17:15 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
o tai nebandėt jam sakyti "ne, negalima" kai urzgia? :rolleyes: ir gal parodyti, kad jūs tą vaiką (vaikus) priimate ir norėtumėte, kad tai darytų ir Topas.. Aš taip kartais darau su kitais šunimis, dažniausiai kalėmis, kai jos pradeda susitikus ant mano Trill urgzt. Kadangi dažnos šeimininkės yra bukos ir tik žiūri kaip jų šuo urzgia, bet nieko nesako, jei įmanoma, aš pradedu jų šunį glostyti, kartais duodu skaniuką ir sakau, kad negalima, nereikia urgzti. Nežinau ar man tiesiog pasisekė, bet beveik visada pavykdavo išvengt konfliktų tarp šunų. Gal tai galėtų suveikti ir su vaikais???? :) Na, aišku šiuo atveju skaniukus duoti ir gražiai šnekėti reikėtų su taksiumi, ne su vaikais.. :D Na bet čia tik mano teorijos... Prisiskaičiau perdaug romanų apie šuniukus, tai mano atrodo, kad jie supranta, kai su jais kalbi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 17:32 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Gerai būtų, kad užtektų " Ne, negalima". Kaskart tai sakoma tokiose situacijose, deja, susitart nelabai padeda.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 17:38 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
tam yra šniūrelis :) susipratimui :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-07-06 18:13 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Šniūrelis tai lauke, o kambary juk nelaikysi prisirišus, kai koks vaikas pusdieniui ateina pažaist :blink:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007