Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 17:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-11-23 19:08 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Kaip jau rašiau mano Safyra labai nusišėrė per vasarą, net išpliko ties krūtinkauliu. Apie nuplikusius ilgaplaukius ir teisėja baltarusė Panevėžy užsiminė ir mūsų veisėja sakė, kad ir Maskvoj tas pats. Patarė duoti papildus kailiui ir maudyti rusišku arklių šampūnu. Jau įpusėjom kursą Biotin forte (Canina) ir išmaudžiau tuo šampūnu. Nu ir jau man matos, kad rezultatas yra - kailiukas toks sutankėjęs, purus ir ausys jau nebeatrodo tokios susivėlusios.
Gal kas bandėt tą šampūną nuolatiniam naudojimui? Ar tinka jis šunims?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 11:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Gal ir mums padėtų tas arklių šampūnas, nes nepatinka man Versaliuko galva...

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 16:31 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Tas šampūnas skirtas arkliams karčiams ir uodegoms plauti-tai labai tiko jis mums. O gal trumpaplaukius taksus reikia plauti su tokiu kur skirti visam arkliui :D ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 16:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
jooo :lol: plaukite... užaugs kumeliais :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 16:53 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'G')al ir mums padėtų tas arklių šampūnas, nes nepatinka man Versaliuko galva...

O kas jai negerai? Jei norisi tankesnio kailio turbūt papildai labiau padėtų. Šampūnas gal dėl blizgėjimo, nesivėlimo gali padėti, bet plaukų turbūt nepriaugins (bent aš netikiu).
Aš Ulrikai duodu Viacutan kapsules- ten kur kailis nepažeistas ligos, labai atsigavo. Dar parsisiunčiau 8in1 firmos vitaminų kailiui ir odai ir mielių tablečių su Omega3 ir česnakais (nes išgyrė, kad labai didelis gėris)- jų gauna Nitro, tai dar nesupratau ar jos daro kokį teigiamą poveikį- ten kur buvo daug kailio, gal ir patankėjo, o kur buvo mažai, tai didelio skirtumo neįžvelgiu. Va nagams tai gal ir padėjo :hm:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 17:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Omega-3 mano šunys gauna iš žuvies, o nuostabiausia, kad pigiuose šprotuose jos yra beveik tiek pat, kaip brangioje lašišoje :) ir tikrai, kai po ilgesnės pertraukos gauna daugiau žuvies, kailis akivaizdžiai įgauna daugiau blizgesio. Česnako irgi gauna. Kažkada duodavau ir alaus mielių tablečių, bet ne kokių nors brangių, o paprasčiausių, iš žmonių vaistinės.

Šampūnas tikrai gali kažkiek suteikti išorinio blizgesio, gal dar paminkštinti arba pašiurkštinti. Plauką maitina kraujotaka, iš išorės jis negauna NIEKO. Taip pat ir oda.

Viena pažįstama plauna savo plaukus arklių šampūnu :) nes jos plaukai labai stori, kieti ir šiurkštūs. Sako, padeda :)

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2010-11-24 20:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'O')mega-3 mano šunys gauna iš žuvies, o nuostabiausia, kad pigiuose šprotuose jos yra beveik tiek pat, kaip brangioje lašišoje :) ir tikrai, kai po ilgesnės pertraukos gauna daugiau žuvies, kailis akivaizdžiai įgauna daugiau blizgesio.

Matyt, neveltui Topas nepripažįsta jokios kitos žuvies, tik tuos pigius šprotus :D O aš kažkodėl galvojau, kad jie nėra tokie jau vertingi ir vis nesėkmingai bandžiau paįvairinti jo žuvies meniu...

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-05-08 13:32 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Šiandieną pastebėjau, kad Mambai pleiskanoja ausys. Niekur kitur pleiskanų nesimato, bet ausys pleiskanoja, ypač prie pat galvos. Ir uodega tokia išsišėrusi, keliose vietose net šviečiasi... Jau ir taip pas ją problemos su plaukais, o dabar visai nebesmagiai atrodo... Gal ir mums reikėtų šprotų dažniau duoti?? Maitinam tik natūraliai, papildų nesu davusi - o gal reikėtų :unsure: Gal kas buvot susidūrę su tokia problema?? Ačiū - labai lauksiu patarimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-05-08 15:42 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva', 'G')al ir mums reikėtų šprotų dažniau duoti??

Sunku pasakyti ar problema tikrai dėl žuvies trūkumo, tačiau jei neduodat, ar duodate labai mažai - tikrai verta duoti daugiau.
Mano Anri uodeginės liaukos srityje žiemą visada gerokai išretėja plaukai, o šprotai pastebimai sumažina tą išretėjimą.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-05-08 16:58 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Duodu tikrai ne dažnai-reikės ištaisyti šią situaciją, bet kokiu atveju-blogiau nebus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-05 11:00 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Sakykit, ar pas visus šokoladus tokie pliki ratilai apie akis, ar man jau reikia susirūpinti.
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-05 12:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Pas mano šokoladą tikrai taip nėra, o va juodas su įrudžiu- Marselis turi kažką panašaus tik truputį mažsnį ratiliuką nei Kaštonės. Bet jis toks buvo ne visad, atsirado žiemą tik... Dabar jau ir man idomu- kas tai? :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-05 13:01 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Pas Ulriką yra, tik sunku pasakyti ar tokio dydžio. Bet pas ją ir už ausų mažai plaukų yra. Po Viacuatn'o kurso buvo ataugę net užausiai, dabar vėl grįžo į "mažaplaukę" būseną.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-05 17:15 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Duodu ir aš abiem taksėms Biotin forte, lašišų taukų, kailiai blizga, nesikaso, daugiau išplikimų kaip ir nėr, tai ir nežinau ką begalvoti. Bet ji tokia jau atvažiavo, "išpelėjusiom akim", sulašinau Advocatę profilaktiškai. Gal čia pas ją genetiškai sakau, o gal oda šviesi, o plaukas tamsus-tai gal todėl taip ir atrodo. Reiks pasitarti su veterinarais prie progos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-01-05 21:47 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Žiema manau visiems yra "retesnių plaukų būsena" :) gal visai nėra ko nerimauti....

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007