Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 23:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-01-27 14:28 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Ai, tai gal čia taip išsireiškė, nes man taip baisiai susivaideno :wacko:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 15:16 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'A')r naudojat valymui kokią nors priemonę? Aš kartą per savaitę valau su Virbac dantų pasta su enzimais, labai gerai nutirpdo apnašas. Rašo, kad paukštienos skonio. Matomai skani, nes abu mielai valosi dantis ir dar prašo :)


Arūne, papasakok, kaip taksams dantis valai :) aš po procedūros likau pati aplipus ta pasta, kita pusė sustrigo Natos barzdoje. na, biškį ir vidun pateko, bet nedaug :D Ar čia mano šepetukas netikęs ir reikia kokio nors specialaus, ar aš tiesiog nemoku. Nes kol aš sukemšu šepetuką į nasrus, ta mano taksoidė spėja nulaižyti pastą arba sukišti į ją barzdą ir tiek tos dainos...

apie katiną išvis nekalbu, tas tik paklapsėjo nasrais ir viskas, visiškai nesėkmingai man gavosi. Bet skonis, panašu, abiems patiko :)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 15:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Tai gal mažiau tos pastos reikia, kam jos tiek daug krauti :) Valo gi šepetėlis, o pasta tik priedas.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 15:45 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'T')ai gal mažiau tos pastos reikia, kam jos tiek daug krauti :) Valo gi šepetėlis, o pasta tik priedas.


nededu daug, bet ten tie mistiškieji enzimai, tai turi kažkiek būt ir pastos, nes pačių apnašų nuo ilčių vien šepetuku tai niekaip nenuvalysiu...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 15:58 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
jei jau yra akmenukų... su nagu ar kokiu kitu gremžtuku nuvalyti...

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 19:40 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2009-09-15 13:48
Pranešimai: 9
Iris, tu Natos dantis valyk, o ne save ir Natos barzdą :D
Na nežinau, mums viskas paprastai gaunasi. Valau vaikišku dantų šepetuku. Šepetuku nenuvalomų apnašų nėra ir niekada nebuvo, tai tiesiog išspaudžiu pastos ant šepetuko, atkeliu snukio odą (nežinau kaip tiksliai tai vadinasi) ir pavalau šepetuku, paleidusi tą odą, įkišu šepetuką giliau ir pabrūžinu tolimesnius dantis. Pirma iš vienos pusės, po to iš kitos viską pakartoju. Ilgai nebrūžinu- visas valymas trunka ne ilgiau 1 min. Jei kas nors ir lieka ant kailio, apsilaižo.
Jei yra kietų apnašų, tai nežinau ar ta pasta ištirpdys jas. Gal tikrai, kaip Marijonas sako, pirma reikia kažkaip jas nugremžti.

Pradžioje tiesiog įspausdavau pastos tarp šepetėlio šerelių ir leisdavau pakramtyti šepetėlį- kol kramtydavo, po truputį judindavau ir sukiodavau šepetėlį. Ir dabar jiems nelabai patinka procedūra, bet matomai dantų pastos skonis atperka procedūros nemalonumą, todėl kantriai ramiai sėdi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-03-01 20:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Va, prisiminiau, veterinaro-stomatologo rekomendacijos (rusų kalba) http://www.ladovet.ru/articles/kak-prav ... by-sobakam

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-03-02 8:14 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
aukščiau, kaip kestonikas- aš rašiau. Nepastebėjau, kad ne savo vardu prisijungus :D

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007