Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 13:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 12:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('rimaila', 'i')r beje Daiva, mano šuniukas tikrai ne tvarte augintas, pirkau pas veterinarę

Tai tokia ir veterinarė, sprendžiant pagal jūsų šuniuko būklę...
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')irkau ne parodoms, o sau..
tai su dokumentais matyt perka ne sau, o kaimynui...
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'i')r nereik pykt, manau jūs pati turėjot bėdų, ir ne viską žinojot kai pirmas augintinis atsirado jūsų namuose..
Tais laikais nebuvo interneto, o geros literatūros buvo labai sunku gauti. Šiais laikais galima lengvai rasti daug informacijos. Bet vis dėlto dauguma žmonių pirma nusiperka šuniuką, o tik tada suvokia, kad norint teisingai auginti, reikia turėti žinių. Net pirkdami skalbimo mašiną, žmonės pasidomi gamintojų reputacija, modelio privalumais, paskaito naudojimo instrukciją - o įsigydami gyvą padarą, su kuriuo reikės gyventi artimiausią dešimtmetį, nemato reikalo tai padaryti...
Rimaila, aš čia ne jums konkrečiai taikau, tiesiog jūs dabar pakliuvote po ranka, tai ir rėžiu viską, kas ant širdies :) Nesijaudinkite, skaitykite forumą, klauskit jei kas neaišku. Bendrom jėgom padėsime išspręsti problemas.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 12:18 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-10-20 10:50
Pranešimai: 22
Na, ji dar tik 4 kurse. Kol kas ne veterinarė, tai ir tikėjau, kad šuniukas prižiūrėtas, sveikas... na aš labai ir nesuasmeninu, noriu, kad tik sveikas mažiukas augtų.. tikrai per mažai pasidomėjau, prieš pirkdama šuniuką :wallbash: na, skaitysiuos, eisim pas daktarus ir tikiuosi viskas mums bus gerai... o tai jei šuniukas be dokumentų, tai jis jau nevykęs yra? mama tai turėjo dokumentus, rodė man, o dėl tėčio net nepaklausiau, nes ne pati turėjo..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 12:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('rimaila', 'o') tai jei šuniukas be dokumentų, tai jis jau nevykęs yra?

Jums jis bet kuriuo atveju bus pats geriausias. Tik dauginti tokių šuniukų nereikia.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 13:04 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-10-20 10:50
Pranešimai: 22
tikrai taip, bet dabar nuotaika, kad nukrito tai visiškai.. jis toks fainutis, linksmutis, o kad be dokumentų tai jau jis nevykęs... na vieniems tai svarbu, kitiems nelabai.. aš ir nedauginsiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 19:37 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('rimaila', 't')ikrai taip, bet dabar nuotaika, kad nukrito tai visiškai.. jis toks fainutis, linksmutis, o kad be dokumentų tai jau jis nevykęs... na vieniems tai svarbu, kitiems nelabai.. aš ir nedauginsiu...


Rimaila, nenusiminkit, mūsiškė taip pat be dokumentų ir net maišyta, nes kojos šiek tiek per ilgos, bet man ji pati gražiausia ir protingiausia, labai gerai treniruojama. aš jau apie tai rašiau kitoje skiltyje "Perku, parduodu, pasimetė" - "aš pilnai sutinku, kad šuo nebūtinai turi būti tik parodai ir tik kilmingas. Mūsų Trilly rastinukė, tai dar tokio šuns ir ne tarp visų kilmingų su dokumentais rasi...Man kartais skaitant atrodo, kad jūs Marijonai tarsi niekinate tuos, kurie turiu taksiukus, ir ne tik, be dokumentų.... O pats gi turite Blusiuką. Ir ko gi jis blogesnis už Kardeliją??? Šuniukai gi nekalti, kad jie netinka kažkokioms parodoms. Parodos ir gryna veislė yra nuostabus dalykas, bet, deja, gyvenime ne visada būna kaip suprogramuoji.
Man šuo visu pirma yra draugas, o ne lėlė. Be abejo, atskira kalba apie tai, kad nereikia kergti ir veisti šunų be dokumentų. Aš saviškę sterilizavau ir dabar ramiausiai gyvenam sveikos ir gražios.
O aš LordNeo patarčiau pirmiausia pasižiūrėti prieglaudose, nes ten yra labai mielų šunelių, kuriuos šeimininkai išdavė, bet jie naujam šeimininkui atsilygins meile begaline.... Mums pasisekė su rastinuke, gal ir jums pasiseks. maža šypsena Bet kuriuo atveju, linkiu sėkmės ir neklausykite nieko, o tiesiog mylėkite gyvūnus, o ne jų eksterjerą."
Taigi jums taip linkiu sėkmės ir daug šuniškų džiaugsmų :D

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 21:12 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
nors mano Blusius ir priblūdęs, ir paso su savim neatsinešė - matyt ir neturėjo. Blusius nei kirmėlių, nei blusų neturi... tiesa, kai kažkas jį buvo pavogęs (išsprukusį iš namų) ir po gero mėnesio vėl išmetė... tada susigrąžinau blusėtą... o eksterjerą matyt turi gerą :) kitaip stvėrę nebūtų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 22:20 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-10-20 10:50
Pranešimai: 22
na vieniems pasitaiko daugiau bėdų, kitiems mažiau, bet mes pasveiksim.. beje, ką tai reiškia "blusius"? :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-10-28 22:32 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('rimaila', 'b')eje, ką tai reiškia "blusius"? :rolleyes:

Tai vieno iš Marijono šunų vardas. Blusius yra rastinukas.
http://www.taksuforumas.puslapiai.lt/vi ... c&start=30

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 7:58 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Kas kiek laiko reikia nukirmėlinti šunį, kai jam jau būna 1m. ar daugiau?

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 8:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
vaistų gamintojai rekomenduoja kas tris mėnesius... bet kadangi tai yra nuodas, geriau būtų kas tris mėn... tirtis ir esant reikalui duoti vaistą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 8:55 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Tai vadinas greit vėl reikės nusikirmėlinti.. :rolleyes: Mūsų veterinaras sakė, kad kai mažiukas yra, reikia (kelis kartus), o paskui maždaug kas 6 mėn. - 4 mėn. Norėju įsitikinti, kad tikrai teisingai darome.

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 17:46 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2008-10-20 10:50
Pranešimai: 22
na va buvom mes pas daktarą, pas Jakovą, ir sakė, kad nieko čia baisaus dėl tų kirmėlyčių nėra, sakė, kad pasitaiko kartais taip, ir nereik panikuot, o aš jau sunerimus buvau... na aišku ir nepagyrė... bet išgersim dar vaistukų, pasiskiepysim ir tikėkimės augsim sveiki :D
su klaidom čia prirašiau, bet labai apsidžiaugiau, kad nieko bloga nėra.. naktį beveik nemiegojau, tik apie savo mažių galvojau.. na bet mes užaugsim stiprūs ir sveiki :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 22:45 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-09-15 15:27
Pranešimai: 110
Miestas: Vilnius
Įdomu ir man pasidarė dėl intervalo. Mūsų vetas liepė iki 6 mėn duoti kas mėnesį, 6-12 mėn kas 3 mėnesius, o virš metų kas pusmetį tabletes nuo kirmėlių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 22:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
daktaras teisus... jis žino ką sako...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-10-29 23:10 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Trukt už vadžių, ir vėl iš pradžių... Pirmam puslapy jau aptarta, kas teisus, o kas ne.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007